ΕΚΔΙΚΗΣΗ

Ακατανόητο… όχι για όλους! :smiley:

και πως την λένε την σουβλακερί? να κανονίσω να τον πάω… αχ! εχώ συγκινηθεί με την ανταποκρισή σας στο προβλημά μου:cry: :smiley:

Το rοcking.gr αγόρασε καινούριο εκσκαφέα για να θάβετε άθοβα…

Αν δηλαδή “σβηστεί” η απάντηση της snuf τότε θα σκάσει? :lol:

witch υπάρχει πάντα ο παραδοσιακός τρόπος, a bullet in your head(sorry επηρεάστηκα από αυτό που ακούω… :twisted: )

Έχεις άγριες διαθέσεις μαζί μου σήμερα, μου φαίνεται…Τη μια θες να μ’ανατριχιάσεις, την άλλη να με σκάσεις… 8O 8O
Τι σου έχω κάνει κι έπαψες να μ’αγαπαααααααας;; (καθώς λέει και το γνωστό λαϊκό άσμα) :lol: :stuck_out_tongue:

όχι δεν ακούω τέτοια λαϊκά άσματα αλλά μπορώ να σου απαντήσω με έναν ύμνο

I’m still loving youououououou (έγραψα πάλι ε?)

ΑΧ! Σ’ευχαριστώ! Θα κοιμάμαι χωρίς Fragile Dreams από δω και μπρος λοιπόν! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :*

eeeeeeekkkkkkkkkkk 8O

ναι

Εγώ νομίζω πως όχι…
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Ωραίο τόπικ παιδιά μπράβο.

Δεν εκδικούμαι συχνά…αλλά μόνο όταν κάτι με έχει πονέσει κ ενοχλήσει…και επειδή η ΖΩΗ ειναι μαμιμένη δεν θα περιμένω από αυτή να κάνει κάτι…Φέρνω τον άλλο στην θέση για να καταλάβει πως ένιωθα εγώ,όσο καιρό κ αν πάρει αυτό και αφού του γίνει η μούρη κρέας…το συζητάω,άλλωστε τα πάντα λύνονται με μία καλή συζήτηση… :roll:

Δεν παίζει θέμα εκδίκησης, αν περάσει ο καιρός? το θέμα είναι, αν έχεις τα αρ****** να κάνεις κάτι, να το κάνεις εκείνη την στιγμή [σε καλύπτει και ο νόμος (εν βρασμό ψυχής)?].
Άσε που όσες φορές άφησα να περάσει ο καιρός [για να το σκεφτώ καλύτερα], το σκέφτηκα τόσο, που τελικά δεν έκανα τίποτα?

Μα δεν το σκέφτομαι…ούτε το φιλοσοφώ…Αν είναι να το κάνεις θα το κάνεις…αλλιώς άσε το χρόνο να σε “γιατρέψει” [2ο ανέκδοτο :twisted: ]

Και δεν αφήνεις τον χρόνο να περάσει χωρίς να κάνεις τίποτα…να κάθεσαι με σταυρωμένα χέρια…όλα είναι θέμα υπομονής,θέλησης κ διαστροφής…

Μετά από 2 χρόνια υπομονής (και αφού ‘‘έβρασα’’ αρκετά στο ζουμί μου) :twisted: Ανακάλυψα οτί η ίδια η ζώη μας δίνει ότι μας αξίζει… :twisted:

Τι μου λες τώρα???
Όταν ήμουν μικρή έβαλα ένα τοσοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο δα ξυλάκι στο πωπό ενός τζιτζικιού 8O …λες να το πληρώσω στο μέλλον??? :? :frowning:

Ελπίζω η απάντηση σου να είναι όχι…γιατί θα πληρώνω διεστραμένες αμαρτίες μέχρι να πεθάνω!!!

exeis kanei kai alla tetoia fucked up things?

Αν σου πω…μετά θα πρέπει να σε σκοτώσω :twisted:

aaa τοσο fucked up things exeis kanei!!! :stuck_out_tongue:

kala dn 8elw na ma8w leptomeries! :x :x

Καλα τότες…θα σου πω άλλο ένα χωρίς λεπτομέρειες:
χλωρίνη - ένεση- βάτραχος

8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O
8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O