ΕΚΔΙΚΗΣΗ

αυτα κανεις και στους αντρες?

Ξέρεις πόσο κάνει μια χλωρίνη???[διότι θα χρειαζόμουν κ ολόκληρο το μπουκάλι]
προτιμώ να την αξιοποιήσω αλλιώς :roll:

οχι δν 3ερω… αλλα ξερω ποσο κανει ενας αντρας για να ερ8ει στο κρεβατι σου.

Μπααααααααααααααα…έκανες δημοσκόπηση???
Εξαρτάται από το που μένει…την κίνηση…την περίπτωση να σκοντάψει πουθενά μες στο σπίτι…αν μπερδέψει τα δωμάτια κ τα ξαναπάρει από την αρχή…εξαρτάται από την ορμή,την ώθηση,την ταχύτητα, και το κυριότερο…από το πόση ώρα θα του πάρει να με πείσει!!!

Γιατι οταν θελεται να πηδηχτητε με καποιον πρεπει να σας πεισει???
Γιατι οχι να μην τον πεισεται εσεις?Γιατι πρεπει να πεισει καποιος τον αλλον?

Αχ…Γυναικες…Και θελουν και ισοτητα…

'Οταν λέω να πείσει ο ένας τον άλλο…δεν εννοώ αυτό που έχεις στο μυαλό σου!!!
Αλλά το να κάνεις τον άλλο να το θελήσει…
Και αυτό γίνεται κ από τις 2 πλευρές…

Υ.Γ δεν είμαι μάντρα

Σωστο…Γιατι οι αντρες πιθονται απο μονοι τους τις περισοτερς φορες??? Αν δω μια κοπελα για ποιον αλλο λογο θα την πλησιασω???Ειναι το πρωτο πραγμα που θα σκευτω αν μου αρεσει.
Ξερω ομως…εμεις ειμαστε γουρουνια και εσεις πιο συναισθηματικες.
Απλα εγω με οσες γυναικες μιλαω πια και ξερουν οτι μπορουν να μου ανοιχτουν , λενε οτι η φαντασιωση τους ειναι οταν γνωρισουν καποιον να τις “βαλει” κατω χωρις κουβεντα

οχι δν 3ερω… αλλα ξερω ποσο κανει ενας αντρας για να ερ8ει στο κρεβατι σου.[/quote]

δε νομίζω ότι θα βρεθούν πολλοί μαζωχιστές που να ψάχνουν για το κρεβάτι του πόνου :stuck_out_tongue:
Πάντως metal_boy εγώ έβαλα ήδη το χρονόμετρο μου να μετράει και θα περιμένω το οκ σου για να δώσω με ακρίβεια απάντηση στην ερώτησή σου :twisted:

οχι δν 3ερω… αλλα ξερω ποσο κανει ενας αντρας για να ερ8ει στο κρεβατι σου.[/quote]

δε νομίζω ότι θα βρεθούν πολλοί μαζωχιστές που να ψάχνουν για το κρεβάτι του πόνου :stuck_out_tongue:
Πάντως metal_boy εγώ έβαλα ήδη το χρονόμετρο μου να μετράει και θα περιμένω το οκ σου για να δώσω με ακρίβεια απάντηση στην ερώτησή σου :twisted:[/quote]
μαζωχιστες πεστο, ανωμαλοι πες το… οπως 8ες!

περιμενε ρε… με την bloody angel μιλαω! :stuck_out_tongue:
και τωρα περιμενουμε την απαντηση της δις…

Όντως ισχύει ότι όλες θέλουμε κάποιον να μας αλλάξει τα φώτα…αλλά είναι μία σκέψη που περνάει γρήγορα όταν βρεθεί κάποιος “διαφορετικός…”

Metal_boy σου έχω ήδη απαντήσει :roll:

αυτο το κλικ που λενε ολοι και ολες???

ok bloody_angel :roll:

κοντά έπεσες… :wink:

enlight me!

Μετά από λίγο καιρό… :oops:

Διαφορετικός είναι αυτός που θα σε πλησιάσει χωρίς να χρησιμοποιεί κλασσικές ατάκες,θα σε μαγνητίσει και θα καταφέρει να μπει στο μυαλό σου κ να σκέφτεσαι όχι μόνο αυτόν αλλά κ όσα σου έχει πει…Να περιμένεις με αγωνία τα λόγια του , κ όχι να κόβεις πέρα μόλις ανοίγει το στόμα του…Αυτά…Δύσκολα Ε?? τι να κάνουμε…δεν είμαστε όλες μάντρες…

Bloody Angel πολλα ζητας ρε συ… :stuck_out_tongue: Χμ εγω γιατι βρισκω συνεχεια τετοιους:
<<να κόβεις πέρα μόλις ανοίγει το στόμα του…>>???

Τελοσπαντων ον τοπικ, η εκδικηση ειναι γλυκια.Ετσι εχω ακουσει τουλ.
Παρολα αυτα ειμαι πολυ καλη για να μπορεσω να εκδικηθω καποιον οπως του αξιζει…Βασικα αυτο που κανω συνηθως ειναι να αναβαλλω αυτη τη “στιγμη της εκδικησης” τοσο που τελικα (ως ανωτερος ανθρωπος που ειμαι παντα) ριχνω νερο στο κρασι μου.Σε τραγικο βαθμο ομως.Τοσο που μπορει καποια να μου εχει κανει χοντρη π@υστια και 3-4 μηνες μετα να της μιλαω σαν να μην μου εχει κανει τιποτα.Ειμαι αξια της μοιρας μου τελικα.Ουφ.

χαχαχα σοφι δεν το παθαίνεις μόνο εσύ!! Είναι λίγο τραγικό , αλλά τί να κάνουμε :cry:

'Οσο για το τί θέλουμε καλύτερα να έχεις μία ιδέα του πως θέλεις να σε κάνει να αισθάνεσαι παρά να συμβιβάζεσαι σε κάθε #$@$@@$@ που θα σκαρφιστεί να σου πει…

Κ ον τόπικ, δυστυχώς δεν ξεχνώ εύκολα … κ να προσπαθήσω δλδ , δεν μπορώ να είμαι ανέτη κ του στυλ “δεν πειράζει” , “περασμένα ξεχασμένα” ΄, όταν κάποιος-α έχει μου κάνει πουστιά …