Όνειρα

Συνέχως βλέπω ότι πηγαινω σε συναυλίες και συναντάω τους αγαπημενους μου ροκ σταρ backstage:D :smiley: (είναι ο καημός μου!!)
Τις προάλλες ειδα το εξής: Καθόμουν στο δωματιο μου, και ξαφνικά μπουκάραν δυναμικά οι Metallica μεσα κι αρχιζουν να παιζουν το Master of Puppets, και μετά συνεχισαν με full set-list:D

Eφιαλτες ζητημα να εχω δει 2-3 φορες στη ζωή μου…

Επειγόντως έξω για καφέ, και ένα ευλογο χρονικό διαστημα χωρις να ακούσεις τίποτα από μουσική

Έλα ρε, αυτά τα όνειρα είναι ωραία :slight_smile: Εγώ που βλέπω κάτι μαλακίες συνήθως, τι να πω;…:-s

Τι βλεπεις?Να σε κηνυγαν ΑΤΑΚΗΕΣ?

Δε γίνεται. Είμαι music -junkie…αν δε ακουσω έστω και λίγο κάθε μέρα θα πάθω στερητικό συνδρόμο. Εχω πάντα το mp3 διπλα μου. Το πρωτο πραγμα που κάνω πριν καλα-καλα ξυπνησω είναι ν’ακουσω τραγουδια.

συνεπώς…Απορρίπτεται η πρόταση:p

Βρε ασταδιάλα. Βλάε. Κοόντα.

Μια φορά είχα δει ότι ήμουν σε μια βάρκα μέσα στη μέση του πελάγους και επειδή δεν είχα κουπιά, έχωσα την αδερφή μου στο νερό και έσπρωχνε το βαρκάκι. Και καλά εγώ μαγείρευα #-o

μικρά ρουντάκια με μακριά μαλλιά,μούσια και σκουλαρήκια,να σε τραβάνε απ’το μανίκι και να σου λένε “θείε”.
:slight_smile:
όμορφο όνειρο

Η πατέρα:p

εμένα πατέρα:lol: :lol:

εγω ονειρευτηκα πως ημουνα στους west coast choppers και εκανα αγωμα με την harley με κατι αλογα, τα οποια δεν μπορουσα να προφτασω και με επιαναν τα κλαματα στο τελος. Ξυπνησα καταιδρωμενος #-o :lol:

Είδα σήμερα ότι άκουγα το απόλυτο ερωτικό τραγούδι και με έκανε να κλάψω και δεν το πίστευα. Το απόλυτο τραγούδι όμως. Και μπήκα τώρα μπας και ήταν κάποιο απ’τα τραγούδια μου και δεν βρίσκω τίποτα :frowning:

έχει όρεξη για λιγι κλάμα εε? :stuck_out_tongue:

Ρε ήταν κομματάρα! Λες να το γραψα εγώ στον ύπνο μου? :? :stuck_out_tongue:

Ειδα οτι ερωτευτηκα :expressionless:

Οχι απο τωρα, λυπηθειτε με.

ονειρευτηκα πως ο dino cazares αντικατεστησε τον demmel στους machine head :?

για ενα παραξενο λογο ξυπνησα μες στην ενταση :-k

οτιναναι

Αυτο δεν ηταν ονειρο…εφιάλτης ήταν…

Χθες το βράδυ είδα ένα άκυρο. Το μόνο που θυμάμαι είναι ότι κυνηγούσα φαντάσματα. :expressionless:

Με δικη σας ευθυνη ανοιγετε το παρακατω σποιλερ. Θιγει τον ανδριζμο ενος επιφανους μελους του φορουμ μας.

Ειδα το Θεριο να φοραει γυναικεια εσωρουχα(δεν μπορω να επεκταθω) και να πασπατευει τα ποδια του.:-s

Το σποιλερ σου, εγω το ζω καθημερινα στην Θεσσαλονικη και ομολογω οτι μου λειπει. Ισως καποια απο τις παρακαμερες της αθλητικης κυριακης βρεθηκε στο δωματιο μου και τον κατεγραψε. :slight_smile:

τις απόκριες,πλιζ,θεριό make it real