Προσεχως

Τα cgi φαίνονται τραγικά. Φαντάζομαι τα δουλεύουν ακόμα αν και δεν θέλει πολύ καιρό για να βγει. Αν δεν είχε Neil Marshall στην σκηνοθεσία (Dog Soldiers, The Descent) ούτε που θα το σκεφτόμουνα. Τώρα υπάρχουν κάποιες πιθανότητες να το τολμήσω.

κι αλλο trailr tolien, πιο ωραιο απο το προηγουμενο. ορεος ο hoult.

1 Like
1 Like

Jim Jarmusch και zombies

3 Likes

Απολαυστικό τρέιλερ

i love you

2 Likes

live for nothing… or die for something

Ιωάννης Ράμπος, 2008 (Rambo 4)

2 Likes

ετσι!

hawkeye γατακι…!!!

Σε άλλα κινηματογραφικά νέα ο Luc Besson, που έχει να κάνει καλή ταινία καμιά 20ετια (αν και εκείνο το Angel-A του 2005 δεν ήταν καθόλου κακό), φαίνεται να επιστρέφει σε εποχές Nikita. Δεν με χάλασε το trailer.

Eκανε κ τον Βαλεριαν προσφατα που μισο τσικ λιγο μου ψιλαρεσε :stuck_out_tongue:

Το Valerian δεν μου άρεσε καθόλου και το περίμενα πως και πως με την ελπίδα να πιάσει λίγο από το fun level του Fifth Element.

Τούτο εδώ έχει ωραίο trailer πάντως.

Ταινία του Netflix για έναν από τους πλέον διαβόητους Αμερικανούς κατά συρροή δολοφόνους, Ted Bundy.
Zak Efron, John Malcovich, James Hetfield. Στο βίντεο λέει και “in selected theaters”

1 Like

Αθώες εποχές στο Sega Master System.Αναρωτιέμαι αν θα μείνει κανένα κομμάτι της παιδικής μας ηλικίας αγάμητο.

1 Like

Άσε τις γαμημένες βιομηχανίες να ασελγούν σε franchises ποντάροντας στην νοσταλγία μας όσο θέλουν. Αν έχεις περιέργεια να δεις κάτι τέτοιο, κατέβασέ το και απλά μην τους δίνεις τα λεφτά σου. Όπως για παράδειγμα κατά την γνώμη μου θα έπρεπε να κάνει όλος ο κόσμος μετά το The Force Awakens: πήγες από περιέργεια στο σινεμά γιατί Star Wars, ε από την στιγμή που είναι πατάτα μην δώσεις απλά άλλα λεφτά για αυτό.

Δεν θα γαμήσουν τίποτα από την παιδική μας ηλικία. Κάθε έργο τέχνης είναι εντελώς αυθύπαρκτο.

1 Like

Έφαγε τόσο κράξιμο το trailer που βγήκε ο σκηνοθέτης και είπε συγγνώμη, σας ακούμε και θα αλλάξουμε το σχεδιασμό του Sonic και μουσικές κλπ…αυτά είναι… beta trailers η νέα μόδα. Να το έκαναν και αυτό με το GoT :stuck_out_tongue:

Ναι γαμώ

2 Likes

Ωραίο trailer. Η πρώτη ταινία ήταν λιγάκι απογοητευτική για μένα. Θέλω όμως να δω και την δεύτερη. Ίσως ο τρόπος που χώρισαν την αφήγηση σε αυτά τα 2 μέρη να έκανε την πρώτη ταινία να φαίνεται αδιάφορη. Ελπίζω να δω κάτι πιο ολοκληρωμένο εδώ.

1 Like

η πρωτη με απογοητευσε κ μενα αλλα την ειδα κ ψιλοευχαριστα αν μη τι αλλο

Αυτο το τρεηλερ ηταν πολυ καλο παντως κ θα τσεκαρω μαλλον το 2ο μερος -ενω το ειχα καψει, δεν με ενδιεφερε- , αλλα οχι σινεμα οπως το πρωτο

κάποιοι δυστυχώς δεν θα μάθουν ποτέ…κρίμα που αυτοί οι κάποιοι είναι οι Miller και Cameron

1 Like

Another terminator movie yeaaaaaahhhh

Μου λείπουν λίγα χρήματα για τρισέγγονα…

1 Like