Προσεχως

Λοιπόν:

Για να δούμε, τι κώλους θα κόψει πάλι ο Andrew Dominique

συν

(btw μετά από το 8ο επεισόδιο του Twin Peaks-The Return, δεν νιώθω το παραμικρό όταν βλέπω ατομική έκρηξη σε άλλη ταινία/σειρά + για να δούμε λοιπόν, πως συνεχίζεις και επανέρχεσαι κινηματογραφικά, μετά το Tenet)

4 Likes

Martin McDonagh και επανασύνδεση με τους πρωταγωνιστές του In Bruges, what more can you ask? Αν και το trailer χρειάζεται υπότιτλους.

4 Likes

Υπότιτλοι SOS αλλά ψήθηκα άσχημα παρ’ όλα αυτά…

Αν δεν παίζουν τους ίδιους χαρακτήρες, που εκ φύσεως δεν γίνεται, τι να το κάνεις? :confounded:

O Tom Cruise κάνει promotion στο νέο Mission Impossible και μάλλον προσπαθεί να πεθάνει ταυτόχρονα.

9 Likes

με ελληνικούς υπότιτλους, γιατί χρειάζονται :stuck_out_tongue:
Πρεμιέρα χτες σε Βενετία, αποθεωτικά σχόλια και hyped :metal:

10 Likes

πολυ ενδιαφερον φαινεται!

Βρέχει trailer τις τελευταίες ώρες.

Το πιο παράξενο είναι τούτο εδώ

Από Marvel λέει αλλά φαντάζομαι δεν έχει καμιά σχέση με MCU. Με cast έκπληξη (Gael García Bernal παρακαλώ) και αισθητική από τις horror ταινίες δεκαετίας του 30.

Και Willow

Που είναι μια ομορφιά και ελπίζω να μας αποζημιώσει για το Rings of Power.

3 Likes

Για το whale του Aronofsky δεν έχει βγει ακόμα trailer δυστυχώς. Ακούγονται πολύ καλά λόγια για την ταινία από τις πρόβες προβολές καιγια την ταινία αλλά και για το come back του Fraser

Στην αρχη ακουγα βρισιμο, μετα αποθεωση, θα περιμενω να δω.

Μια ταινια του Αρρονοφσκι που ασχολειται με την εμμονη και την αυτοκαταστροφη στην οποια απογειωνει την καριερα ενος ηθοποιου που εθεωρειτο τελειωμενος η/και δεν τον επαιρναν ποτε στα σοβαρα σαν ηθοποιο, τι πιο συνηθες.

2 Likes

Spielberg άρχοντα, ρίξε όσους τόνους νοσταλγικής αυτοαναφορικής τυρίλας θες στην οθόνη, παίξε και σαν επιπλέον selling card την τελευταία σου -όπως ανακοινώθηκε- συνεργασία με τον με-το-ένα-πόδι-στη-σύνταξη John Williams, κάνε σινεμά για το σινεμά που το σιχαίνομαι, ρίξε ότι μα ότι γουστάρεις, εγώ θα είμαι πρώτη σειρά πρεμιέρα, όπως πάντα!

Back to back, καινούριος 3ωρος Σαζέλ με πολλά υποσχόμενο, r-rated και με έντονο παρασκήνιο προτζεκτάκι

2 Likes

H Βαβυλώνα δείχνει ωραία.

Ο Spielberg όμως γέρασε ρε φίλε. Αδιάφορο trailer.

Nταξ εγώ είμαι fanboy ούτως ή άλλως ανοικτά δηλωμένος, ότι βγάζει το βλέπω με πολύ χαρά και διάθεση

Όμως αν κρίνω από το προπσφατο West Side Story, υποψιάζομαι ότι θα έχει ακόμα κάποιους κρυφούς άσσους στο μανίκι του… είναι και από ότι φαίνεται σχεδόν βιογραφικό, είναι και ο ίδιος μεγαλούτσικος, υποθέτω θα ανταποκριθεί στους φανς του τουλάχιστον

Νέα σειρά Blade Runner

live action αυτή τη φορά με παραγωγό τον Scott. Η animation σειρά που βγήκε λίγο καιρό πριν δεν ήταν κάτι το ιδιαίτερο αν και μου φάνηκε κάπως καλύτερη από εκείνο το τραγικό αρχικό trailer. Τον σεναριογράφο Silka Luisa δεν τον έχω ακούσει πιο πριν, ούτε έχω δει κάτι από τα λίγα που έχει κάνει.

1 Like

greenlit, δεν έπρεπε να είναι ?

1 Like

Let The Right One In αλλά αυτή την φορά τηλεοπτική σειρά. Η original Σουηδική είναι κορυφή, το remake από τις πιο ευχάριστες εκπλήξεις, δεν νομίζω πως χρειαζόμασταν και σειρά. Πάντως δείχνει πως θα πάει την ιστορία σε νέους δρόμους. Δεν ξέρω αν υπάρχει κάποιο βιβλίο από πίσω με περισσότερο story που στις ταινίες έμεινε εκτός. Το πρώτο trailer χωρίς να είναι κακό δεν με έπεισε και τόσο πάντως.

1 Like

αριστούργημα

4 Likes

Ωραίος/α Pinhead, ωραίo Lament Configuration, ωραία κοστούμια, μέτριο cgi… all boxed checked δηλαδή για Hellraiser reboot :slight_smile:

8 Likes