Π.α.ο.κ

Και εμενα με εφτιαξες με την λευκη ισοπαλια σου

Θα κερδισω και την διαιτησια εκτος και αν με αφησει με 9 παιχτες οπως περσι. Σε καθε αλλη περιπτωση ετοιμασου να με κοιτας απο κατω την επομενη βδομαδα

Μαλάκα είσαι ο πρώτος user που απαντά στο ίδιο ποστ με δυο διαφορετικά!
Δε ΜΠΑΟΥΓΚΕΣΤ θινγκ έβερ! :lol:

Ε, μην τα κάνει μερτζ κάνας μοντ!

επρεπε να ανεβαιναμε εμεις 3-4 πουλμαν με μαχαιρια και καδρονια και να ψοφουσαμε το καθε μαλακισμενο που εκανε φασαριες σημερα στην Καβαλα…ναι οι Μπαοκτσηδες που τα σπανε και τα καινε…ναι.ελατε να κανετε τα ιδια στην θεσαλλονικη.ζωα.

Μηπως μαλακα το μικρο σου μυαλο σκεφτηκε την περιπτωση εκεινη την στιγμη να βαριομουνα να πατησω ποστ ρηπλαη;
Και μηπως σκεφτηκε οτι μετα βαριομουνα να πατησω εντιτ για να σβησω το κοουτ που ναι, προφανως δεν βγαζει νοημα;
Προφανως δεν ειμαι αργοσχολος σαν και σενα να θελω τα ποστ μου να ειναι τελεια

Και εδώ βλέπουμε όλοι το άτομο που θα ανέβει με μαχαίρια και καδρόνια να σφάξει γαύρους.

Αιώνιε, πολύ βαρεμάρα ρε μαν, κάτι πρέπει να κάνεις γι αυτό.

Μεχρι και τετοιοι σας χωνουν
Εγω ξερω οτι καθε χρονο σου ζηταω ανταλλαγη εισιτηριων στα μεταξυ μας για να κατεβω μπας και το γεμισεις το καραισκακη και συ δεν θες γιατι μετα θα φανεις κοτα που δεν ανεβαινεις τουμπα

Papardelas και ειδικα Aionios μαζευτειτε λιγακι.
Τα καδρονια και τα συναφη ομορφα και ρομαντικα αξεσουαρ τα
θελουν και τα υποστηριζουν οι -αχαρακτηριστοι-.

Κανονικα δεν ειμαι ετσι ρε αλλα με το που πατησε ποδι ο ΚρισΠ στο θρεντ μας και αρχισε να ειρωνευεται μου αναψαν τα λαμπακια

ακριβως…για αυτο και θα πληρωσει βαρυ προστιμο απτον εσωτερικο κανονισμο της ομαδας…δε θελουμε να γυριζουμε στα περσινα…

σχετικα με την αποφαση,οπως ειπες 1 αγωνιστικη ειναι αυτο που λενε ολοι ,ελπιζουμε ο αθλητικος δικαστης να μη “δει” αλλα…

Ναι οκ το καταλαβαινω και γι’αυτο συγκρατηθηκα.
Δυστυχως θα “δει” σωστη την εκθεση ντακου για “βιαιη” απωθηση και δεν θα δει ως ελαφρυντικο τις ταπες στα ποδια, στο στηθος και την κλωτσια στο μαγουλο. Να μου το θυμηθεις

Πάντως άμα ζητήσεις από μένα ανταλλαγή εισιτηρίων τη δέχομαι και σε φιλοξενώ και στο σπίτι μου.
Αν σ’ αφήσει η μαμά να έρθεις βέβαια. :slight_smile:

Οι συγκεκριμενοι ουτε για μαξιλαροπολεμο…στα σιγουρα.Και οι ριαλ ντιαλ παντως ολοι μαζι θετικο iq δε βγαζουν,αηδιασα παλι σημερα.

(Αιωνιε αφου δεν εισαι ετσι κανονικα,γυρνα στο νορμαλ στυλακι γιατι οταν νευριαζεις γινεσαι sig feeder λιγο)

AXAXAXAXAxAXAXAXAXXΑXAXAXAXAXA
AXAXAXAXAxAXAXAXAXXΑXAXAXAXAXA
AXAXAXAXAxAXAXAXAXXΑXAXAXAXAXA
AXAXAXAXAxAXAXAXAXXaXAXAXAXAXA

Mαλακες μου κοπηκε η ανασα απο τα γελια !!! :lol3::lol3::lol3:

:lol2::lol2::lol2:

Ειστε ολοι για το ΜΠΟΥΤΣΟ.:har:

Αν ειναι να το παιξεις εξυπνος, καντο σωστα. Ειμαι 18, δεν ειμαι ανηλικος οποτε μαμαδες και τα λοιπα δεν στεκουν. Τωρα για το επομενο ποστ σου μπορω να μαντεψω οτι θα γραψεις κατι σχετικο με την προσφατη ενηλικιωση μου.

Για ξηγα λιγο τι σημαινει sig feeder γιατι δεν ειμαι σιγουρος αν καταλαβα καλα. Αν καταλαβα σωστα τοτε σου απανταω οτι δεν εισαι ο μονος που ακουει Dissection

ανηλικος δεν εισαι αλλα αρπαζεσαι σαν 10 χρονο, γινατε ολοι γαμιαδες και παιζετε και ξυλο

αντε μεγαλωστε

:|:|:|:|:|

Ξαναδιαβασε το post σου και θα καταλαβεις.

Σε πιο ποστ αναφερεσαι ακριβως;

Δηλαδη εσεις σημερα στην καβαλα τι κανατε; Φερθηκατε ωριμα ε; Δεν φτανει που σας αφησαν να ανεβειτε, καταχραστηκατε και την φιλοξενια

Όχι, ντάξει το παίρνω πίσω.
Έλα, ηρέμησε πάντως, νικάς την άλλη αγωνιστική και είσαι δεύτερος και δεν χρειάζεται να μας δείρεις. :wink:

To κείμενο με τα λευκά τα έσπασε πάντως. :lol: