Π.α.ο.κ

Σε πιο ποστ αναφερεσαι ακριβως;

Δηλαδη εσεις σημερα στην καβαλα τι κανατε; Φερθηκατε ωριμα ε; Δεν φτανει που σας αφησαν να ανεβειτε, καταχραστηκατε και την φιλοξενια

Όχι, ντάξει το παίρνω πίσω.
Έλα, ηρέμησε πάντως, νικάς την άλλη αγωνιστική και είσαι δεύτερος και δεν χρειάζεται να μας δείρεις. :wink:

To κείμενο με τα λευκά τα έσπασε πάντως. :lol:

χαχαχαχα

ρε αγορινα, προς τι ο β’ πληθυντικος? εγω ξαπλα ειμαι καπου 300 χιλιομετρα μακρια, ουτε καν ξερω τι εγινε στην καβαλα

εσυ παλι αρχισες να λες για καδρονια και ξυλο…λες και οι παοκτσηδες δεν τα χουν κανει αυτα που καναν οι γαβροι στην καβαλα

:stuck_out_tongue: Με καταλαβες… Και λεω δεν θα συνεχισει που θα παει… Πες τωρα την αληθεια, δεν ησουν ετοιμος να πεις κατι τετοιο;

Κρισπ μαντεψε ποια ειναι κατω απτο σεντονι στη φωτο π στειλες.

Βασικα δεν ειπα εγω για καδρονια και ξυλο, ο παπαρδελας το ειπε. Εγω ειπα οτι θα ηταν καλη ευκαιρια για εκδικηση που καθε χρονο γινονται ενεδρες στον πειραια μετα απο καθε αγωνα μας στην κρητη.

ΕΛΙΩΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
Χ
ΑΧΑΑΧΧΑΧΑ
ΧΑ
ΧΑ

ΘΕΟΣ ΘΕΟΣ :respect: :respect: :respect: :respect: :bow: :bow:

Ποια είναι?

ενηλικος σου λεει μετα

ΕΛΙΩΣΑ

‘‘Η τσουτσου του που μεγαλωνει για εσενα’’.

:lol::lol::lol:

ελα τωρα που δεν γελασες

Η μαμά του Ντιόγκο… :stuck_out_tongue:

κοιτα δεν με ενδιαφερει η αντιπαραθεση για επεισοδια και τετοια…πειτε οτι θελετε…αλλα δεν ειναι λιγο μαλακια να σχολιαζεις ετσι την φωτο του αλλου εδω δημοσια???ειδικα οταν ο αλλος ειναι πιτσιρικας???

νομιζω οτι οι mods θα πρεπει να προστατευετε καποια μελη ειδικα μικρης ηλικιας και να σβησετε τη φωτο και το σχολιο…

Φίλε μου αν είσαι κομπλεξικός μια ζωή τέτοια συμπεριφορά έχεις…

Ναι, ειναι κομπλεξικος ο ανθρωπος που σε φορουμ για μουσικη ακουει για καδρονια απο χουλιγκανους του νετ. #-o

ΥΓ.: Μη χαρακτηριστω και φιλογαυρος ε. :stuck_out_tongue: Απλα μη λεμε κι ο,τι να 'ναι.

δεν ειπα οτι εγω θα κατεβαινα με καδρονι και μαχαιρι…φυσικα και θα το κανα αν μπορουσα…και στ αρχιδγια μου το νετ. και νταξει η φωτο δεν με πειραζει…σαφως τελειωνω εκεινη την ωρα καπου κατω απτο σεντονι.

Και το λενε οι δυο που λενε τον Ολυμπιακο gayρο.

Ηρεμα ειπαμε.Ολοι σας.Και παπαρδελα σου ευχομαι να μην πεσεις ποτε
σε τσακωμο με καδρονια.

ας μην πηγαινε να παρει παικτη gay…η napoli για αυτο τον εδιωξε…η εστω παικτη που φωτογραφιζεται σε gay περιοδικα…

Τον πηδηξες και ξερεις οτι ειναι gay ? Και στην τελικη και gay να ειναι εσυ τι ζορι τραβας ?
Και ο Ljungberg ειχε κανει αναλογη φωτογραφιση.Θα σε χαλαγε ?
Το λεγατε και πριν παρουμε τον Ντατολο παντως.