Π.α.ο.κ

Κάκιστος ήταν ο Κουτσιανικούλης, κατέστρεψε 4-5 επιθέσεις που ο ΠΑΟΚ θα μπορούσε να κλειδώσει το ματς.

δεν βλεπω μπαλα αλλα μπραβο που πουτσισαν τους τουρκους !!!

σπιτια σας γαμημενοι .

Στις τρύπες σας πίθηκοι, υπάνθρωποι, μογγόλοι, δολοφόνοι!

μπραβο τους ρε…

Επειδή δεν είναι όλα τα πράγματα καφριλίκι…

ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ ΡΕ ΜΑΓΚΕΣ…

ξανά μπράβο στον παοκ…
έτσι…να διαψεύδει μερικούς εγκάθετους(εμένα δηλαδή:p)

ΚΑΙ ΓΑΜΩ ΤΑ STREAMING ΚΑΙ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ…!!!

*ναι ρε…στα σωστά λέμε μπράβο.
**λίγο καλή να είναι η κλήρωση σήμερα…

Τι πρόβλημα είχατε με το streaming?
Εγώ ένα λινκ από myp2p.eu βρήκα και είχε γαμώ τις εικόνες.

βρε και εμείς από εκεί το βρήκαμε αλλά τόσο κόλλημα δεν έχει φάει ούτε ο awake με τους tool(ούτε εγώ:D)…
εγώ έχω και μικρών δυνατοτήτων Pc…αν και αγγλια βλέπω μια χαρά…άντε να δούμε ελληνικό πρωτάθλημα πως θα δούμε…

ειδικά στην παράταση που έβαλε γκολ ο παοκ και δεν μπορούσα να δω, ήθελα να τον σπάσω τον υπολογιστή…

εγω ειδα μονο το πρωτο ημιχρονο της παρατασης απο το myp2p.eu και εκεινο που ελεγε vipcanal κολλουσε
αλλα τα αλλα απο κατω ηταν μια χαρα

Έλα ρε αρρώστια…δεν έχω λόγια…

[SIZE=“6”]ΆΙ ΣΙΧΤΙΡ[/SIZE]

Eγω το εβλεπα μεσω streaming και πηγαινε νερο αλλα οχι απο myp2p αλλα απο magicgoals (στο δευτερο λινκ για το ματς αυτο νομιζω). Κομπλε ομως!

Τεραστια μαγκια ο πανυγηρισμος με την παοκτσηδικη φανελα υψωμενη ως σημαια πανω στο κονταρι του κορνερ.
Ειδικα οταν μιλαμε για αυτη την αντιπαλο και αυτο το παιχνιδι στο γηπεδο της.

«Ο παρατηρητής της UEFA μας είχε πει πριν το παιχνίδι »αμα συμπεριφερθούμε στον κόσμο σαν ζώα, θα μας συμπεριφερθούν και αυτοί σαν ζώα« και η αστυνομία, φέρθηκε στους οπαδούς μας σαν ζώα», ανέφερε χαρακτηριστικά μιλώντας στον «Libero 107,4», για όσα έγιναν έξω και μέσα στο «Σουκρού Σαράτσογλου» το μέλος της διοίκησης της ΠΑΕ ΠΑΟΚ, Σπύρος Μηλιωρίδης,

Αναλυτικά: « Η αστυνομία άλλα είχε πει στη σύσκεψη πριν τον αγώνα και άλλα έκανε. Ο παρατηρητής είχε δώσει σαφείς εντολές, ωστόσο είδαμε όλοι τι έγινε. Μας είχαν πει ότι όλα τα λεωφορεία θα είναι σε ένα χωριο, αλλά τελικά πήγαν τα μισά. Όταν ξεκίνησαν για το γήπεδο, τα πούλμαν περνούσαν απο τους κεντρικούς δρόμους και μπροστά από με αποτέλεσμα οι Τούρκοι πετούσαν πέτρες. Ο παρατηρητής της UEFA μας είχε πει πριν το παιχνίδι »αμα συμπεριφερθούμε στον κόσμο σαν ζώα, θα μας συμπεριφερθούν και αυτοί σαν ζώα« και η αστυνομία, φέρθηκε στους οπαδούς μας σαν ζώα. Ο κόσμος κατέβαινε από τα λεωφορεία και η αστυνομια τους χτύπουσε. Αντί να μπουν όλοι μαζί στο γήπεδο, ακόμα και πέντε λεπτά πριν τη λήξη του πρώτου ημιχρόνου, έμπαιναν οπαδοί του ΠΑΟΚ…

Σε ερώτηση για το αν όλα αυτά προήλθαν από κακό προγραμματισμό και από πρόθεση, ο Σπύρος Μηλιωρίδης, τόνισε: »Ηταν πολύ κακός ο προγραμματισμός. Ο αξιωματικός της αστυνομίας μας έλεγε την προηγούμενη μέρα ότι οι εκδρομείς θα συνοδεύονται από 500 αστυνομικούς, αλλά δεν ξέρω άμα ήταν τόσοι. Δεν ήθελαν να προστατεύσουν, αλλα να προκαλέσουν και να χτυπήσουν. Ολα έγιναν από πρόθεση. Ακόμα και άνθρωποι που δούλευαν στις καφετέριες, κρατούσαν τους δίσκους στο ένα χέρι, και με το άλλο πετούσαν αντικείμενα στα λεωφορεία.

Οσον αφορά την έκθεση του παρατηρητή… «Ημουν έξω από το γήπεδο και περίμενα τους οπαδούς μας να φτάσουν. Τα περισσότερα λεωφορεία ήταν σπασμένα. Τα έχει φωτογραφήσει όλα ο παρατηρητής. Οι οπαδοί μας πήγαιναν συνοδευόμενοι στο γήπεδο, αλλά η αστυνομία είχε κάνει έναν κλοιό και τους χτυπούσε συνέχεια. Δε μπορεί να γίνονται τέτοια πράγματα, ειδικά σε ένα ευρωπαϊκό παιχνίδι. Εχει γράψει και για ένα στυλό-φωτοβολίδα και μάλιστα το ανέφερε στην έκθεση του ως »ρουκέτα«. Θα περιμένουμε την απόφαση της UEFA».

Τέλος, μίλησε για τους συλληφθέντες αλλά και για την επίθεση που δέχτηκε το πούλμαν που μετέφερε τη διοίκηση της ΠΑΕ. «Υπήρχαν πέντε συλληφθέντες και δύο τραυματίες. Οι πέντε οπαδοί έχουν γυρίσει στη Θεσσαλονίκη και οι άλλοι δύο φεύγουν στις 14.30 με τρένο από την Κωνσταντινούπολη. Ακόμα και εμείς, όταν φεύγαμε από το γήπεδο, είχαμε διαβεβαιώσεις από την αστυνομία αλλά στό δρόμο για το αεροδρόμιο δεχτήκαμε επίθεση με πέτρες, από οπαδούς της Φενέρ, που ήταν ακροβολισμένοι στο δρόμο…»

ενα εχω να πω νομιζω.

Στην φοτο του Παπαρδελα, ο παικτης που ειναι πισω στη φοτο εχει επικη εκφραση :stuck_out_tongue:

συγκινηθηκε ο ΣΤΕΛΑΡΑΣ ΛΕΜΕ ΡΕ!

Μεγάλο ματς χτες.
Έντονο απ’ όλες τις απόψεις σε όλη τη διάρκειά του, μπράβο στην ομάδα που έδειξε ψυχή.
Τον Βιερίνια να τον χαρούμε όσο προλαβαίνουμε, γιατί με τέτοιες εμφανίσεις δεν βλέπω να μένει και πολύ, ο Σαλπιγγίδης με εκνεύρισε απίστευτα χτες.
Γκολάρα Μουσλίμοβιτς, έκανε αυτό που πρέπει να κάνει ένα σέντερ φορ σ’ αυτή τη θέση.
Πολύ σταθερός Κρέσιτς και χτες.
Μπράβο και πάλι για το πάθος και τη δύναμη.

Καλός όμιλος.
Άμα παίξουμε όπως στα ματς με Άγιαξ και Φενέρ, και με λίγη τύχη, πιστεύω πως θα περάσουμε.

έλα ρε…paok you are…τους έχεις…

*ο χαλκιας ήθελε πιο δύσκολες λέει…#-o ρε κάτσε εκεί τραυματίας…

[SIZE=“4”]με τον Γκαρσία που γέμιζε μπάρα[/SIZE]
[SIZE=“5”]με τον Γκαρσία που γέμιζε μπάρα[/SIZE]
[SIZE=“6”]με τον Γκαρσία που γέμιζε μπάρα[/SIZE]
[SIZE=“7”]με τον Γκαρσία που γέμιζε μπάρα[/SIZE]
AXAXAXAXAXA ΕΧΩ ΛΙΩΣΕΙ ΡΕ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑ

ενα ενδιαφερον στατιστικο που ειδα σε αυτα τα περιοδικα που βγαζουν οι εφημεριδες για το νεο πρωταθλημα…ο ολυμπιακος εχει τις περισσοτερες ηττες σε εκτος εδρας αγωνες στην τουμπα παρολο που εχει να χασει πανω απο 10 χρονια

εκτος εδρας
με ΠΑΟΚ - ΑΓ.52 Ν.12 Ι.13 Η.26

με ΠΑΟ - ΑΓ.51 Ν.14 Ι.23 Η.14

με ΑΕΚ - ΑΓ.52 Ν.15 Ι.19 Η.18

με αρη - ΑΓ.50 Ν.14 Ι.20 Η.16

Αν ως φιλοξενουμενος παρει το Χ2 (γιατι και το χ ειναι καλο αποτελεσμα για εκτος εδρας ντερμπυ) τοτε μονο στην τουμπα το χ2 υστερει εναντι των ηττων…25 Χ2 - 26 νικες ΠΑΟΚ

nice