Π.α.ο.κ

έλα μωρή παοκάρα.1-1!!!

Μπράβο ρε αρρώστια Μουσλίμοβιτς!!

To πεταξε και ο Παοκ! Δωστε ρε!

Το καρφωσε ο ΠΑΟΚ!!

Ο Βιεϊρίνια τροφοδότησε τον Μουσλίμοβιτς, ο Βόσνιος νίκησε στο σπριντ τον Λουγκάνο και με δυνατό σουτ μέσα από την περιοχή ισοφάρισε.

βρείτε που ειναι το παράλογο στην πρόταση…

*μπράβο στον παοκ…

Δεν τον νίκησε στο σπριντ, απλά κοιμήθηκε ο Λουγκάνο.

λεω και γω…
ελπίζω να μην έχουμε θύματα έξω από το γήπεδο…

:lol::lol::lol:ρε αυτα δεν χανονται ουτε στο Pro

ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟΝ ΠΑΟΚ!!

πολυ ωραιο ματς

βιερινια καλυτερος παικτης του πρωταθληματος, ψιλοανετα

Αντε ρε Παοκάρα, μπράβο.

Μολις μιλησα με φιλο που πηγε στην Πολη (εγω δυστυχως δεν μπορουσα λογω δουλειας) και τους βαλανε μεσα στο γηπεδο προς το τελος του πρωτου ημιχρονου, ενω ειχαν φτασει τα λεωφορεια στις 7!!!
Αιντε στο αεροδρομιο σε δυο ωριτσες.

[SIZE=“7”]ΝΑΙ ΡΕ ΠΑΟΚ[/SIZE]

Ο Μουσλι εβαλε το γκολ στο 102’, στο 102 ματς του ΠΑΟΚ στην Ευρωπη.

[SIZE=“7”]ΑΙΝΤΕ ΜΩΡΗ ΑΡΡΩΣΤΙΑ ΜΑΣ[/SIZE]

ΚΑΡΚΙΝΟ ΒΓΑΛΑΜΕ ΓΑΜΩ. ΠΑΡΤΟ ΜΕΣΑ ΣΟΥ ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΗ ΦΕΝΕΡ.ΚΛΑΨΤΕ ΓΑΜΩ ΤΗ ΣΕΧΡΑΖΑΤ ΣΑΣ

ΠΑΡΤΟ ΜΕΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΤΑΛΑΝΙ ΤΡΕΛΑΘΗΚΕ ΛΕΜΕ

Πωπωπω, τι ηταν αυτο, ακομα τρεμω… Ετσι ρε με ΨΥΧΗ και ΚΑΡΔΙΑ. Εφυγε ο χεστης και βλεπουμε ΠΑΟΚ.

…αποκλειεται να κοιμηθω αποψε. :smiley:

[SIZE=“7”]ΑΙΝΤΕ ΜΩΡΗ ΠΑΟΚΑΡΑ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΠΟΥΤΑΝΑ ΜΟΥ!!![/SIZE]
κλαίω λέμε!!

[SIZE=“7”]ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΤΟ ΧΑΣΑΜΕ.ΠΟΝΑΩ [/SIZE]

ΓΑΜΗΣΟΥ ΠΟΥΣΤΗ ΑΣΧΗΜΕ

:lol::lol::lol::lol:

μεγαλη προκριση 8)

ΠΟΣΤ ΟΦ ΤΗΕ ΣΕΝΤΣΟΥΡΗ!!:lol::lol:

Σε περίπτωση που κάποιος δεν το πρόσεξε, ο Μούσλι το παστέλωσε με το “άλλο” πόδι (αριστερό). Απλά μου έκανε εντύπωση! Σα να ήταν το καλό του!

Απέδειξε οτι όταν καίει η μπάλα, αυτός μπορεί να το καρφώσει χωρίς δεύτερη σκέψη. Όπως έκανε στα play off άλλα και στο ματς με ΠΑΟ. Να δούμε ποιός θα παίζει 11άδα τώρα! Σκληρή μάχη.

ΥΓ. Μπράβο σε Άρη και ΑΕΚ. Τέσσερις ομάδες σε ομίλους. Αν πέρναγε και ο Ολυμπιακός θα έιμασατν full.

YΓ1. Δύσκολη κλήρωση για ΠΑΟ. Θέλει πολύ προσπάθεια.

ΥΓ2. Πόσο καύλα ήταν αυτό που έκανε ο Μούσλι στον πανηγυρισμό; Τρελή καφρίλα βέβαια!

Γαμώ! Μπράβο στον ΠΑΟΚ, τον αγώνα τον έβλεπα σε επίπεδα επιληψίας λόγω streaming, αλλά η παράταση ήταν καλή και πραγματικά το χάρηκα και πανυγήρισα.

Ωραίο τελείωμα ο Μουσλιμοβιτς, πραγματικά εξαιρετικό, πήγε να γίνει μοιραίος ο Σαλπιγγίδης και γέλαγα μετά την ισοφάριση με τον Γκαρσία που γέμιζε μπάρα και έστελνε τη μπάλα στο διάολο κάθε φορά που βρισκόταν στην ακτίνα δράσης του.

Καλύτερος όλων μάλλον ο Βιερίνινα, ενώ πολλά πατήματα και τρεξίματα έδωσε ο Κουτσιανικούλης.

Το πρόβλημα του ΠΑΟΚ είναι το κέντρο άμυνάς του που 2-3 ζεμπεκιές τις ρίχνει στους αγώνες.

Μεγάλη πρόκριση και μπράβο.

O ΠΑΟΚ πραγματικά είναι ομάδα με πολλά κιλά μπαλάκια. Εκεί που τον είχε στα σχοινιά η Φενέρμπαχτσε, ο τρόπος που αντέδρασε, με τσαμπουκά, την μπάλα κάτω…γενικώς ομάδα που δεν μασάει. Εγώ σαν Αρειανός πχ το ζηλεύω αυτό, είναι κάτι που η ομάδα μου καλώς ή κακώς δεν έχει.

Και αυτός ο Βιερίνια…νταξει τα έχουμε πει πολλές φορές…εκείνο το θεικό κοντρόλ κ το πέρασμα της μπάλας κατω απο τα πόδια του τερματοφύλακα τα λέει όλα…