Π.α.ο.κ

Η ομάδα σου πάντως τους στόχους που είχε θέσει τους πέτυχε κ τους 2.Πρωτάθλημα κ κύπελλο Παναθηνα’ι’κέ:wink:

Εμας δε μας νοιαζει ο Παναθηναϊκος.

Εμεις ειμαστε ενα ακομα γραναζι του κατεστημενου, που πολεμα τη μεγαλη ομαδα των πεντε ηπειρων και των οσων θαλασσων με τους απειρους ομογενεις στην Κινα και θελει να ανακοψει την πορεια της προς την κορυφη εδω και 90 σχεδον χρονια.

:wink:

Εξαλλου, εμεις εχουμε/ειχαμε Βγενο χορηγο και ειχαμε κατι παρε-δωσε μαζι τους.

Ρώτα τον Κόντη αν σας νοιάζει ο ΠΑΟ ή όχι.όσο για τα πάρε δώσε,τουλάχιστον η μεγάλη ομάδα των 5 ηπείρων κόντραρε στα ίσα τον Βγενο κ σια.α κ για λαό κ τέτοια άστο δεν σε παίρνει,εκτίθεσαι.
Κ δεν χρειάζεται να το κάνουμε gazzeta εδώ…ένα σχόλιο έκανα για τον Π.Α.Ο.Κ κ έτρεξες να σχολιάσεις.

ελα συνεχισε…δειξε λιγο ακομα ποσο ηλιθιος εισαι.

Ναι, γιατι εμεις βγαλαμε 6 εκ. ? “πουλωντας” δυο ασχετους στο βαζελο, εμεις πηραμε χορηγια απο τη MARFIN και στηθηκαμε κανονικα στα πλευ-οφ της ιδιας χρονια.

Ειμαστε υποχειριο του παο λογω Κοντη τελικα. :frowning:

Τοσο, ωστε να γεμιζω σελιδες με τη λεξη “ΠΟΥΤΣΑ” και τον αριθμο “4”. :slight_smile:

αργησα να το πιασω ειναι η αληθεια.αλλα καταλαβα τι εννοεις.

Μπραβο το παιδι μου!!!

Γεμισε αλλες δυο σελιδες τωρα για να δειξεις οτι δεν εισαι ηλιθιος.

:slight_smile:

Η ΑΕΚ τι μου έδωσε εκείνη την χρονιά?Γιατί αν θυμάμαι έχασα κ από αυτήν.Αλλά μόνο ο ΠΑΟ μας ενδιαφέρει…Δεν πειράζει βγάλτε κόμπλεξ,αλλά τι να πούμε κ εμείς,φιλοξενούμενοι στην πόλη του θεού είμαστε.

Εδω ρε αδερφε εσυ λες οτι ειμαι υποχειριο του βαζελου-επισημου χορηγου σας, επειδη εχασα μισο-μηδεν ΚΥΠΕΛΛΟ απο το βαζελο εξαιτιας (και καλα) του Κοντη και μου λες για κομπλεξ;;; :lol:

                                                                   [COLOR="White"] οκντουντ[/COLOR]

“Εξαιτιας του Κοντη” στο μυαλο του εννοουσα …γραψε λαθος.

Δες το εντιτ για να δεις τι εννοω.

Το συνεχίζει ήδη απο τα φιλικά! :lol:

το πέναλντι δεν το είδα αλλά έχουν βουήξει όλες οι εφημερίδες(εκτός του βάζελου βέβαια) ότι ήταν μούφα.Γάμα τα.:frowning:

Μαγκες εγω πιστευω πως κανουμε μαλακια και δεχομαστε χορηγια απο τον ΟΠΑΠ ΚΑΙ με λεφτα τα μισα απο οσα δινει στον γαυρο… Και ειναι και για 3 χρονια, ενω μπορουμε να βαλουμε και ξενη στοιχηματικη εταιρια εστω και του χρονου… τωρα θα ειμαστε δεσμευμενοι μεχρι το 2013…
Ασε που μας δινουν την χορηγια γιατι θα δωσουν και στην ΑΕΚ και ασε που μας χρωστανε +1 κατομμυριο ευρω εξτρα χορηγια για το γηπεδο απο τον Ιουνιο

Καλα οχι οτι σας χρωστανε και χορηγια.
Χορηγια ειναι.Αν θελουν την δινουν.

Μας την κοψανε με κομπογιαννιτικο τροπο ομως…
Α, και σημειωσε ποτε αποφασιζουν να μας την δωσουν… Αφοτου σχεδον τελειωσει το transfer window

Σε αυτο ναι εχεις δικιο.
Ειχανε πει οτι θα κρατουσαν αποσταση και αν γινει οτι διαβασα
θα εχουμε τις 5 μεγαλυτερες ομαδες της Ελλαδας με κρατικο χορηγο.
Ελεος δηλαδη…

Τ άλλο θα δουν τα μάτια μας…άκου ΟΠΑΠ#-o :slight_smile: :!:

για όποιον ενδιαφέρεται βρήκα link για το Φενερ-Παοκ
σε ένα blog
http://antitivi.blogspot.com/2010/08/fenerbahce-vs-paok-saloniki.html

Ελπίζω να ισχυεί…αν βρεί κανένας άλλος ας το πεί στο φόρουμ

Δειτε το εδω με αραβικη περιγραφη:

:!: http://agwnes.blogspot.com/2010/08/fenerbahce-paok-live-2145.html