Π.α.ο.κ

Ναι, το διαβασα χθες… #-o

Εντάξει, δεν είναι και τόσο απλό για αυτούς να έρθουν όσο για τους δικούς μας να πάνε. Και μόνο η visa που πρέπει να βγάλουν είναι λούκι. Αλλά για μια ομάδα που έχει 3,5 εκατομμύρια φίλους στο facebook τα 205 άτομα είναι…ε…λίγα. :lol:

Πάμε γερά, με άγνοια κινδύνου και χωρίς εθνικιστικές παπαριές. ΜΟΝΟ ΠΑΟΚ!
:drunk:

ρε ξερετε αν υπαρχει κανονας για να εισαι ντυμενος στα λεωφορεια?

παπαζογλου…
το μπλαρι των 19 ηπείρων και 82 θαλασσών

Μου θυμησε εναν αμπαλο που ειχαμε στο λυκειο που απλα δεν μπορουσε να βαλει γκολ
και ειχα πει και καλα λογια για παπαζογλου για το πως βελτιωθηκε…
Αλλα αν δεν το εχεις το γκολ δεν το’χεις ρε φιλε δεν φτιαχνεται

Μπραβο στην ομαδα. Πολυ καλη εμφανηση σημερα. Πολυ ωραιο γκολ απο βιερινια αλλα μια παρατραβηγμενη, κατα τη γνομη μου, δευτερη κιτρινη καρτα στον βιτολο. Ακομα βεβαια δεν εχω δει τα στιγμιοτυπα γιατι εχει λιγη ωρα που γυρισα απο το γηπεδο. Κατα τα αλλα θα μπορουσαμε να πετυχουμε αλλα 2 τουλαχιστον γκολ με παπαζογλου και μουσλιμοβιτς… Κριμα, δεν πειραζει. Εχουμε ενα μικρο προβαδισμα για το επομενο ματς. Μπορουμε πιστευω.

Aionie κατούρα και λίγο… Έχεις συνουσιαστεί με τις μάνες και τις παναγίες του μισού σύμπαντος

ΑΝΤΕ ΜΩΡΗ ΑΡΡΩΣΤΙΑ! ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΕΙ Η ΦΩΝΗ ΜΑΣ ΓΑΜΩ ΛΕΜΕ.ΟΥΛΕΛΕ.ΑΜΑΝ ΑΜΑΝ.ΟΥΛΕΛΕ.ΑΜΑΝ ΑΜΑΝ

Κριμα…απλα κριμα που το σκορ δεν ηταν μεγαλυτερο…στα σημαντικοτερα παιχνιδια των τελευταιων ετων η κολομπαλα δε μας πηγαινει μια ρε πουστη…

θα σταθω στην πολυ καλη εμφανιση που ειχαμε σημερα για ακομα μια φορα…ωστοσο θα σταθω και στην αστεια αποβολη του βιτολο που εδωσε δικαιωμα στην φενερμπαξε να ισοροπησει το παιχνιδι(ουτε καν να παρει το πανω χερι),αλλα και στον απιστευτο παλταζογλου ο οποιος πληρωνεται για να χανει γκολ απο μισο μετρο…

πραγματικα δε ξερω τι θα γινει αν χασουμε τη προκριση…αυτη η ομαδα εχει τα φοντα να διακριθει στην ευρωπη…ειναι κριμα για τις προσπαθειες τοσων ανθρωπων

ΥΓ:
-βιερινια,μεινε για παντα στον παοκ
-κοντρερας το ιδιο
-σαλπι περιμενω καλυτερες εμφανισεις
-βιτολο απλα τεραστεια απωλεια για το επομενο ματς,κραταει ολη την αμυνα

Πολύ καλή σήμερα η ομάδα, με αρκετά καλό ποδόσφαιρο κυρίως στο πρώτο ημίχρονο.
Ξεχώρισα Λίνο, με ελάχιστα έως ανύπαρκτα λάθη.
Επίσης ο Μπουσαϊντί είναι μια ευχάριστη έκπληξη, ξεπέρασε τις προσδοκίες μου.

Άμα βάλουμε και ένα γκολ στο Σουκρού Καζαντιπί, πιστεύω πως η πρόκριση είναι δικιά μας.

Η πρόκριση δεν είναι και τι πιο εύκολο πράγμα στο κόσμο, αλλά σίγουρα ο ΠΑΟΚ, είναι πιο κοντά:):!:

ο εκφωνητής του sport-fm για την ευκαιρία του παπαζογλου…
-αυτές είναι απο τις ευκαιρίες που λες οτι αν δεν βαζεις και αυτό, ποιο βαζεις? :lol:

Εκτός απο την απώλεια του Βιτόλο στον επαναληπτικό αγώνα θα λείπει κ ο Ιβιτς λόγω της κίτρινης που πήρε.Ακόμα ένα πρόβλημα στον άξονα.Για να δούμε…

To είδα τον αγώνα πολύ καλός ο ΠΑΟΚ, αλλά δεν ξέρω αν τελικά το σκορ φτάσει για να περάσει…
Αρκετά καλός ο Βιερίνια και ο Σαλπιγγίδης αλλά για μένα mvp του αγώνα ήταν ο Κρέσιτζ έβγαλε σίγουρα 4 γκόλ των Τούρκων…

3 χρόνια περίμενα να δω πραγματικό ΠΑΟΚ αντί για την φοβική ομάδα του καρπουζά, και επιτέλους δικαιώθηκα :p. Κι αν δεν ήταν η αυστηρή κόκκινη του Βιτόλο η ομάδα θα ανέβαινε μετά το 60-65’ και το 2-0 θα ήταν αρκετά πιθανό. Με παίκτη λιγότερο ήταν λογικό να μείνουμε πίσω για να κρατήσουμε το σκορ.

Τώρα χωρίς Ίβιτς, Βιτόλο και με επιστροφές Εμρέ και Στοχ για αυτούς, στην ρεβάνς θα είναι δύσκολα τα πράγματα… Αν σκοράρουμε θα προκριθούμε, αν όχι θα αποκλειστούμε, that’s my prediction.

Πολύ καλή εικόνα μέχρι την αποβολή, μετά λογικό ήταν να επικεντρωθούμε στην άμυνα, αλλά και πάλι κάναμε 1-2 ευκαιρίες.
Μεγάλη εμφάνιση από Κρέσιτς, Βιερίνια, Γκαρσία, Λίνο.

θεος απλα…

Φτιάχνει ατμόσφαιρα,για ρεβάνς:wink: :slight_smile: :!:

Να καλοσωρίσουμε τον πολυαγαπημένο μας Ηλία Σπάθα ο οποίος ξαναμπήκε στους πίνακες μετά απο μια μικρή απουσία κ να του ευχηθούμε να συνεχίσει το θεάρεστο έργο του.Α ρε Πιλάβιε…

Ναι, πως να ξεχασεις τη μοιραια κιτρινη στο 3’;;; :lol:

Δεν αντεξα. :oops: