Π.α.ο.κ

Σιγά να μην είναι Ολυμπιακός το παοκάκι.

Μη γαμιέσαι τώρα…κ σε είχα συμπαθήσει:(

Ο προηγούμενος το ξεκίνησε!

Δεν το είπα υποτιμητικά, άλλα μάλλον δεν σε νοιάζει ε;

Τότε εξήγησέ μας τι εννοείς με το “καποιοι νομίζουν ότι ο ΠΑΟΚ είναι Ολυμπιακός”. :slight_smile:

Απλό. Κρίνουν τη λειτουργία μιας άλλης ομάδα με τα ίδια μέτρα και σταθμά που κρίνουν τη δική τους. Για παράδειγμα οι λόγοι που ΠΑΟΚ αλλάζει προπονητές ειναι συνήθως διαφορετικοί απο αυτούς του Ολυμπιακου. Δεν έχει σημασία αν είναι λάθος ή σωστοί σε καμία άπο τις δυο περιπτώσεις.

Θα σου πω και το άλλο… ΕΙΝΑΙ ο ΠΑΟΚ Ολυμπιακός; Ή ο Ολυμπιακός Παναθηναϊκός; Ή η ΑΕΚ Παναθηναϊκός; Όλοι έχουν και τα καλά και τα στραβά τους. Το κοινό όλων μας είναι η γκρίνια!

Εγώ προσωπικά ασχολούμαι επιδερμικά με τις άλλες ομάδες και γι’αυτό συνήθως ρωτάω αυτούς που παρακολουθούν την ομάδα άμα θέλω να μάθω κάποια παραπάνω άποψη. Απλά μου κάνει εντύπωση πώς έχουν τόσο ισχυρή άποψη για τον ΠΑΟΚ οπαδοί άλλων ομάδων. Και μιλάω πάντα για τα εξωαγωνιστικά. Για το καθαρά αγωνιστικό κομμάτι όλοι όσοι βλέπουν μπάλα μπορούν να έχουν γνώμη. Άσχετα αν είναι σωστή ή εμπεριστατωμένη.

καλα δεν ειναι κ επιστημη να ξερεις και να εχεις γνωμη για τις αλλες ομαδες και για τα διοικητικα και για τα αγωνιστικα…

λιγο πολυ ολα μαθαινονται αν ασχολεισαι…και οχι μονο για τον παοκ.

Το επίπεδο των απόψεων που διαβάζω (οχι απαραίτητα εδώ) δείχνει ακριβώς το αντίθετο.

Τελοσπάντων, διαφωνώ εν μέρη με αυτό που λες. Υπάρχει διαφορά μεταξύ του “κατάλαβα” και του “νομίζω πως κατάλαβα”.

Αυτό βέβαια δεν σημαίνει οτι ΟΛΟΙ οι παοκτσήδες τα ξέρουν ΟΛΑ τέλεια για τον ΠΑΟΚ… και πάει λέγοντας.

Στη Φενερμπαχτσέ ο Νιάνγκ!

Μια μεγάλη μεταγραφή για τη Φενερμπαχτσέ αλλά και μια κακή είδηση για τον ΠΑΟΚ, ο οποίος την αντιμετωπίζει στη φάση των play-off του Europa League.

Ο αρχηγός της Μαρσέιγ, Μαμαντού Νιάνγκ, είναι και επισήμως παίκτης της τουρκικής ομάδας όπως ανακοινώθηκε σήμερα.

Μετά από πέντε σεζόν στη Μασσαλία, πάνω από 100 γκολ και φυσικά το μετάλλιο του πρωταθλητή που κατέκτησε πέρυσι, ο τριαντάχρονος επιθετικός αποφάσισε να μετακομίσει στην Κωνσταντινούπολη.

Το συμβόλαιο που θα υπογράψει μόνο ως «ηγεμονικό» μπορεί να χαρακτηριστεί, αφού θα του αποφέρει πάνω από 18 εκ. ευρώ για τα επόμενα τέσσερα χρόνια, ενώ πριν φορέσει καν την κιτρινόμαυρη φανέλα θα εισπράξει 1 εκ. ευρώ ως μπόνους μεταγραφής.

Η Φενερμπαχτσέ πλήρωσε στη Μαρσέιγ 8 εκ. ευρώ για να ολοκληρώσει τη μεταγραφή και έχει δικαίωμα να δηλώσει τον Νιάνγκ στην ευρωπαϊκή της λίστα μέχρι την Τετάρτη, κάτι που εκτός συγκλονιστικού απροόπτου θα κάνει.

πολύ χρήμα…!!
δυσκολεύουν και άλλο τα πράγματα…:?

Η ζωή στο μαντρί

http://www.paokworld.com/index.php/articles/articlesteam-mainmenu-45/paokcure/380-i-zoi-sto-mantri.html

και μετά σας φταίω εγώ που σας λέω πρόβατα…

Ήρθαμε σκαστοί και πάμε εκδρομή…για
μας θα ξαναγραφτεί η ιστορία απ΄την αρχή…Δεν είμαστε καλά δεν
τρώμε μπακλαβά …μόνο Τούρκους κυνηγάμε μες της Πόλης τα στενά…Δεν
βλέπουμε NAZLI μα είμαστε τρελοί…γι’αυτό Τούρκοι ετοιμαστήτε
για να γίνετε ΛΑΓΟΙ…

:smiley:

5 μηνες και συνεχιζουμε…

http://www.sportouvorra.gr/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=22&Itemid=75

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

δεν ξερω να βαζω σποιλερ να γραψω κωλοτουρκοι…

θα το βαλω εγω για σενα

ακομα να σβησετε το γαμω λινκ ;;

παμε δυνατα σημερα μωρη αρρωστια!!!

Ολοι οι δρομοι σημερα οδηγουν στην Τουμπα! Αντε ΠΑΟΚαρα! Αν παιξουμε οπως με Αγιαξ, θα τους παρουμε πιστευω. Μην ξεχναμε και τις 2 σημαντικες προσθηκες στην εντεκαδα που θα τη δυναμωσουν περισσοτερο, Λινο και Μουσλιμοβιτς. Και επισης την αλλαγη του πορνοσταρ με τον Μαλεζα. Μπορουμε να προκριθουμε παιδες!

α,τα μαθατε για τους φανατικους οπαδους της φενερ? θα στειλουν τη λαοθαλασα των μολις 205 ατομων:lol::lol: