Π.α.ο.κ

Στη φάση με τους γκαρσία-ντουντού, είναι σίγουρα κάρτα και για τους 2. Τώρα το χρώμα είναι άλλη ιστορία.

Η ροή του αγώνα μέχρι την -χαζή- αποβολή του Ίβιτς ήταν καθαρά υπέρ μας.

Και τα δυο παλιόπαιδα είναι και θα μπορούσε και στους δυο να δωθεί κόκκινη…και μετά κόλαση…το πέναλντι, αν και οι δύο προβολή γιοα την μπάλα κάνανε, δίνεται και δεν δίνεται, ούτε στην Τούμπα θα δινόταν εναντίον του ΠΑΟΚ:):!:

Ποτε μαν?στα 3 συνεχομενα τα 2 στο τηγανι περσι?σπαρταρουσε λεμε

σε γενικες γραμμες, η ροη του αγωνα ΜΕ ΙΣΟΥΣ ΑΡΙΘΜΗΤΙΚΑ ΠΑΙΧΤΕΣ ηταν για τον παοκ.

τωρα βεβαια…τα γκολ δεν τα βαλατε εσεις…οποτε στο τελος…δεν εχει και μεγαλη σημασια…ε?

Γι’αυτό μην είσαι τόσο σίγουρος :):!:

Εγώ λέω ότι ήταν ο ορισμός της κόκκινης. Δεν ξέρω ποιος είναι προσκείμενος που. Το είδε και δεν το έδωσε. Την δεύτερη κίτρινη στον Ivic την είδε και την έδωσε (σωστά). Αυτό είναι η διαφορά. Εμείς σε τρίτο συνεχόμενο παιχνίδι δεν κερδίζουμε αποβολή αντιπαλου άδικα. Να μην πούμε και τίποτα;

Υ.Γ: Στον Garcia οποιοσδήποτε παίκτης του ΠΟΚ θέλει μπορεί να του ρίξει κλωτσιά χωρίς να αποβληθεί. (βλ. Simao, Djebour, Dudu). Αυτό είναι το καθεστώς στην Ελλάδα.

ρε χαζουλη…
ειδες το γαυρο να παιζει καθολου στα μπαραζ?
μη τα μετρας αυτα γιατι παραμυθιαζεσαι μονος σου.

ακριβως αυτο…και ασε τους αλλους να τραγουδαν για το 3-0

εν τελει ομως δεν εχει σημασια ποιος ειχε τον ελεγχο στο 11 εναντιον 11 γιατι ακομα κι εκει χανατε.

ρε χαζουλη…στα αρχιδια μου

πρωτο ημιχρονο, ο παοκ δεν ηταν τοσο καλος οσο νομιζετε, απλα υπηρχε η αισθηση πως ο οσφπ θα κανει τα τρελα πραματα στο α’…και δεν εγινε ετσι
ο παοκ ειχε καλη κυκλοφορια, δεν αφησε τον οσφπ να κρατησει μπαλα αλλα απο φασεις μια με φωτακη και κατα τα αλλα 2 μακρινα σουτ…ο οσφπ απο την αλλη τρελη ευκαιρια με το χολεμπας και το γκολ

στο 2ο πηρε καρτα ο ιβιτς και τελος

το ματς ηταν καθαροτατο απο πλευρας διαιτησιας, μη λεμε βλακειες…

@queen

ρε φιλε μπαλα ειναι και γυριζει…γιατι γουσταρουμε αλλωστε ποδοσφαιρο??

δεν ειναι μπασκετ το ποδοσφαιρο που ολα εκφραζονται σε ποσοστα και μαθηματικα…γουσταρουμε ποδοσφαιρο γιατι ο παοκ μπορει να βρεθει στην αντιστοιχη θεση του ολυμπιακου στο πρωτο ημιχρονο σε καποιο αλλο ματς…δηλαδη να κερδιζουμε κοντρα στη ροη του αγωνα…

και φυσικα καλα κανετε και το χαιρεστε…το θεμα ομως ειναι να κατανοησετε τι δε κανατε σωστα μεχρι το 56’…επειδη το ματς για καλη σας τυχη σας βγηκε στην καλυτερη βερσιον…τωρα αν αυτο θες να το αγνοησεις,εσυ επιλεγεις

@haliseco απο αποψη διαιτησιας,εγω δεν ειδα φιλογαυρικη νοοτροπια στον παμποριδη,ωστοσο επιμενω πως υπηρχε πεναλντυ στο σαλπι

ποιά τρελά πραγματα ρε φαντασμενοι να πουμε?τι ομαδα νομιζετε οτι εχετε?απλα ο ΠΑΟΚ ειναι ομαδα και οχι νιονιος…

[SIZE=“7”][COLOR=“Red”][B]3[/B][/COLOR][/SIZE]

αλλα οχι στα αρχιδια σου…

αν κοιταξεις το ποστ μου στο θρεντ του θρυλου θα δεις πως εχω γραψει οτι μεχρι την κοκκινη του ιβιτς ημασταν επιεικως μετριοι:wink:

Ο νιονιος σε γαμει ΧΩΡΙΣ αμυνα και με ΠΡΟΦΑΝΕΙΣ χοντραδες απο τον προπονητη του…
αρα ΠΡΕΠΕΙ να μιλησεις για διαιτησια…Χατζηαβατη.
και ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΟΜΑΔΑ ΑΠΟΨΕ!

όπως και ο ιβιτς όταν ρίχνει 3 κεφαλιές και κάνει και 2 σκληρά μαρκαρίσματα μέσα στην τούμπα σε παίχτες της αελ…

όλοι να κλέψουν θέλουν…!!
απλά το κάνουν εκεί που μπορούν…
ο ολυμπιακός σε εσάς, εσείς σε εμάς…

*μετά απο το 1/3 του πρωταθλήματος βλέπω ομάδες να διαμαρτύρονται για τις διαιτησίες που έχουν και δεν ξέρω αν πρέπει να γελάσω ή να κλάψω…
που να ήσασταν και στην μοίρα άλλων ομάδων…
αλλά ξέχασα…ένα πρωτάθλημα ειναι σάπιο αν ο παοκ αδικηθεί από τον ολυμπιακό, ή ο παναθηναϊκός πάρει κανένα πέναλτι με τον ολυμπιακό…
το πως πέφτουν ομάδες με το έτσι θέλω δεν ενδιαφέρει κανέναν…

**το ποστ δεν είναι εναντίον του παοκ…ξεκωλατεεεε

***δεν είδα το ματς… (μόνο φάσεις και είδα πέναλτι υπέρ του παοκ)

παπαρδελα για να δεις τι ομαδα εχουμε,θα σου προτεινα να δεις το πρωτο ημιχρονο του αγωνα με τον αρη:)

3-0 Καλώς τα παιδιά!:stuck_out_tongue:

ενώ εμείς είχαμε άμυνα ασπούμε. με τον ζουέλα να κάνει το πρώτο του ματς φέτος, και να παίζει και πλάγια. και με έναν άθλιο σακελλαρίου.

Επί της ευκαιρίας. Ο Σακελλαρίου δεεεεεν. Θέλει πολύ δουλειά ακόμη. Και δεν καταλαβαίνω γιατί δεν ξεκίνησε ο Μπουσαϊντί.