Π.α.ο.κ

              [COLOR="White"]shhhh[/COLOR]

ρε συ…εννοειται οτι επαιζαν ελλειψεις και απο τις 2 πλευρες…
αλλα μη με τρελλαινεις τωρα που συγκρινεις την παρουσια του Ζουελα με την απουσια 3/4 απο την αμυνα του Γαβρου και μονο…
ΝΑ ΣΑΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΕΙ ΟΤΙ ΧΑΝΑΤΕ 1-0 απο ανυπαρκτους.
ΟΣΟ ΟΜΑΔΑ-ΟΧΙ-ΝΙΟΝΙΟΙ- ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΣΤΕ.

χα…χα…
ακου σαβατατζ ρε κασουαλτυ και μετα απο 3-4 δισκους, θα τα χωνεψεις τα μπαλλακια.

ο ζουελα αμυντικα μαρεσε…αλλα σε μεταβιβασεις ηταν τουλαχιστον επικινδυνος…απτην αλλη ο σακελαριου ειχε θεματακια στην αμυνα,το καλο ηταν οτι ανεβαινε μετρα στο γηπεδο

Νομίζω ότι ο Τσιρίλο ήταν ο καλύτερος από πλευράς ΠΑΟΚ:):!:

o zuela ηταν μονο ανσταλτικα καλος κ αυτο γιατι ειναι ντουλαπα…στις πασες εκανε μονο μαλακιες.ουτε μια σωστη…ο βιερινια πουτανα ολους κ ολα…γκαρσια βραχος…και απαντησε για ολους μας στα αλανια τους γαυρους

αξιζεις και σου αξιζει η τουμπα αγορινα μου…
αντε καλη χωνεψη.

Και επίσης γούσταρα κίνηση του Ελζαρ, δεν ξέρω άμα το είδε κανείς :stuck_out_tongue:

Ο Ζουέλα εμένα δεν μου άρεσε. Δεν τον εμπιστεύομαι.
Σήμερα και τα 2 ακραία μας μπακ, κάνανε εντελώς αβίαστα λάθη.

αξιζω και μου αξιζει η τουμπα…και ειμαι περηφανος γι’αυτο…γιατι ειμαι ΠΑΟΚ…τα λεμε εκει…

και κατι τελευταιο γιατι παω για μπυριτσες…

μαρεσε η νοοτροπια της ομαδας και μετα την αποβολη…δηλαδη κυνηγαμε το αποτελεσμα και δε κλεινομαστε πισω να περιορισουμε το σκορ…ενας λογος που το σκορ εληξε 3-0…σου λεει ο χαβος ειτε 1-0 ειτε 3-0 βαθμο δε παιρνω οποτε διεκδικω ακομα το σκοραρισμα,κατι που δεν θα εκανε ουτε για αστειο ο σαντος:lol:

Πως ακριβως το διεκδικησες το παιχνιδι? Με την μονη φαση στο 2ο ημιχρονο το σουτ του Μουσλιμοβιτς στο τελος που μπλοκαρε ο Παρντο…?

@Παπαρδελα

Τα λεμε στο εξοχικο φιλε.

H διαφορά μας είναι ότι εγώ μιλάω με πραγματικά γεγονότα.

Υ.Γ: Προφανώς έχεις την άποψη ότι ο Πανσεραικός, η Ξάνθη η Καβάλα και ο Άρης είναι μεγαλύτερες ομάδες από τον ΠΑΟΚ. Ο καθένας έχεις την άποψή του. :wink:

η διαφορά μας είναι ότι εσύ λες ψέμματα ή ξεχνάς εύκολα…

όταν εμφανώς αδίκησε με Πανσεραικό, Ξάνθη ,Καβάλα ,Άρη, ξέρεις ποιος μπορεί να είναι απο πίσω και δεν έχει καμία ΜΑ ΚΑΜΙΑ σχέση με αυτό που γράφω εγώ…

και τα δυο είναι πολύ εύκολα πράγματα και είναι περίεργο που μπερδεύτηκες(και τώρα γελάμε :lol:)

*23/11

Α, ωραία. #-o

Οπότε για Ατρόμητο πάμε με σέντερ μπακ Ζουέλα-Τσιρίλο, πλάγιους Σακελλαρίου-Μπουσαϊντί, και πάγκο; :lol:

Λογικά θα επιστρέψει ο Contreras. Το πρόβλημα στον ΠΑΟΚ είναι ότι έχει μόνιμα τραυματία τον Lino και για πολύ καιρό τον Sznaucner.

Θυμήσου με ποιόν τρόπο κάνεις πάρτυ…αλλά ξέχασα για τους γάβρους δεν υπάρχει θέμα διαιτησίας.

Ας μη δίνατε τον Μπαλάφα στον Εργοτέλη!!! :razz:

Οντόπικ: Μιας και ήταν η πρώτη φορά που είδα ΠΑΟΚ σοβαρά φέτος, έχω να δηλώσω πως έχετε μεν καλή ομάδα αλλά όταν γύρισε πίσω ο Ολυμπιακός και δεν έδωσε άλλο χώρο σε Σαλπιγγίδη και Βιερίνια, σβηστήκατε. Δεν είχε κάποιο ιδιαίτερο νόημα η κατοχή της μπάλας που είχατε, γιατί δεν ξέρατε τι να την κάνετε. Ζουέλα ήταν μια χαρά και ως δεξί μπακ και Ίβιτς αξίζει πρόστιμο. Δεν είναι η πρώτη φορά νομιζω που χάνει τα μυαλά του και κρεμάει όλη την ομάδα. Ωραίο ματς σήμερα

Και για Γκαρσία τα ίδια ισχύουν.
Είναι κρίμα για τους ίδιους γιατί αγωνιστικά αυτή είναι η καλύτερη ομάδα του ΠΑΟΚ από τη δεκαετία του '80, καλύτερη και από την ομάδα των 2 κυπέλλων του Μπάγεβιτς και από εκείνη των Φρατζέσκου-Μαραγκού-Βρύζα.

θα διαφωνήσω για Γκαρσία.Τον παίζουν πολύ σκληρά οι αντίπαλοι γιατί ξέρουν ότι θα εκνευριστεί…αλλά ρε παιδιά κάποια στιγμή πρέπει να πέσει κ καμιά κάρτα.Μια ο Τζιμπούρ με την ΑΕΚ κ σήμερα ο Ντουντού.

Αν και το streaming μου ήταν μέτριο, στη φάση με τον Ντούντου, ο Γκαρσία τον πατάει με σκαριά στη φτέρνα προηγουμένως. Μόνο άγιος δεν είναι σε αυτή τη φάση…

Τσου. Φάουλ έκανε ο Ντουντού με προβολή,και εκνευρίστηκε ο Γκαρσία και έκανε αυτό με τον γιακά.