Π.α.ο.κ

Μπορει να εννοει ρε μαλακα, επιτελους να κατσει παγκο πρεπει

Α πεσ’το έτσι οκ ρε.

Ναι το αυτό εννοούσα απλά το έγραψα λίγο λάθος.

πηγα και γω σαν τουριστας στο γηπεδο :stuck_out_tongue:
πονεσαν τα ποδια μου απο το κρυο, τα ματια μου απο το θεαμα και τα μυαλα μου απο τις ρετσινες…
λιγο πιο σοβαρος να ηταν ο Ηρα θα ειχε ισοφαρισει

στο γήπεδο που πήγες σαν τουρίστας, έβλεπες κιόλας ή έκανες τουρισμό; γιατί με το παραπάνω quote θα νομίσει κανείς ότι ο ηρακλής είχε 6-7 ευκαιρίες που τις έχασε λόγω επιπολαιότητας ξέρω γω.

οντως τουριστας πηγε…:lol::lol: ουτε ο nightsky δε τα γραφει αυτα

Ευτυχως που υπαρχει ο Paoktsis, το υποδειγμα αντικειμενικοτητας δηλαδη… #-o

η αμυνα του παοκ και το κεντρο ηταν χαλια. δεν μπορουσαν να κρατησουν τη μπαλα.
θα ελεγα οτι και ο παοκ αν ηταν λιγο πιο σοβαρος θα ειχε κλειδωσει το ματς αλλα εφοσον ημουν με τον ηρακλη ειπα το αντιθετο.

Δεν έχω καταλάβει τί ομάδα είναι ο Destroyer. Πάντως είμαι σίγουρος ότι το κρύο επηρεάζει την όρασή του. :stuck_out_tongue:

Υ.Γ: Μέχρι το 35 ο ΠΑΟΚ έκανε 6-7 κλασσικές ευκαιρίες και ένα γκολ. Μετά χαλάρωσε λόγω του ματς της Τετάρτης στο Ζάγκρεμπ αλλά και εκεί ο Ηρακλής δεν έκανε ούτε υποψία φάσης. Άλλα 3 90λεπτα να παίζαμε γκολ δεν έβαζε…

Μην τρελαθούμε τελείως και βγαίνει το συμπέρασμα ότι ο Ηρακλής άξιζε κάτι καλύτερο από αυτό που πήρε… Εμείς παίξαμε 30-40 λεπτά μπάλα όπου μπορούσαμε να βάλουμε κάνα γκολ ακόμα αλλά ο Ηρακλής δεν υπήρχε στο γήπεδο… Μόνο την φάση που έκανε ο Μάρα αν δεν κάνω λάθος στο 1ο ημίχρονο και το φάουλ στο 2ο… Μαζί μα τον Πανιώνιο ήταν η πιο ακίνδυνη ομάδα που έχει περάσει φέτος στην Τούμπα… Άλλο το “δεν παίξαμε εμείς καλά” και άλλο το “μπορούσε ο Ηρακλής να πάρει αποτέλεσμα”

:lol:
το κακο θεαμα σε συνδιασμο με το οτι ημουν στην πιο αδεια θυρα ( 8 ) εκαναν το κρυο μαρτυριο. και ο παππουλης που ηταν διπλα μου παρομοια σχολια εκανε.

υγ. Ηλυσιακος ειμαι :smiley:

εγω γιατι νομιζω οτι εισαι βρωμοσκουλικο…

Το ειδατε αυτο ρε?

[I][B]«Σωθήκαμε από θαύμα»[/B][/I]

[B]http://www.sport-fm.gr/article/352634[/B]

Αρχίσανε τα όργανα… Και πιστεύω ακόμα δεν είδαμε τίποτα…
Θα περάσουμε πολύ δύσκολο βράδυ αύριο. Δεν είναι ματς για λιπόψυχους…

Πλεον η εντολη ειναι μια…

[SPOILER][SIZE=“7”]ΓΑΜΗΣΤΕ ΤΟΥΣ[/SIZE][/SPOILER]

λες και εδώ δεν γίνονται αυτά…

Καλά αυτό να λέγεται… Εδώ εμείς την πέσαμε σε ένα ταξί με 3 οπαδούς τις Βαλερένγκα πέρσι…:thumbdown:

και σ’αυτό το ματς πάμε χωρίς λαό, θαμπζ απ στην διοίκηση.

Δεν είναι θέμα διοίκησης… Πρώτοι αυτοί είπαν δεν δίνουμε και δεν πάμε, και επίσης υπήρξε πίεση από την UEFA να μην υπάρξει μετακίνηση οπαδών στα μεταξύ μας παιχνίδια… Άσε που αν πηγαίναμε (χαλαρά οι μισοί θα ήταν παρτιζάνοι…) παίζει να μην άρχιζε ποτέ το ματς…

αμα πηγαιναν οπαδοι μας,θα μας απεβαλαν και τις 2 ομαδες για 5 χρονακια απο ευρωπη…οποτε καλυτερα που ειναι ετσι…τωρα ετσι οπως πανε μονο αυτοι θα τιμωρηθουν