Π.α.ο.κ

Συμφωνία και των 2 ομάδων είναι βασικά.

και που είσαι ακόμα…

την ίδια μέρα στην αθηνα έπαιζαν [B]παναθηναϊκός-παοκ[/B] και [B]αιγαλεω-λαρισα[/B]

έχει έρθει απο αγγλια ένας φίλος μου και θέλει να πάει να δει το ματς της αελαρας(μισός ελληνας,μισός αγγλος)…μιλάμε για τον [U]πιο αθώο και ήσυχο άνθρωπο[/U] που έχω γνωρίσει ποτέ…

του λέω καλύτερα είναι να μην πας αθηνα…θα μπλεξεις…δεν είναι αγγλια εδώ…
μου είπε οτι είμαι υπερβολικός και οτι θα πάει με άλλα 2 άτομα με αυτοκίνητο οπότε δεν παίζει να πάθει κάτι…

πάνε, βλέπουν, τελειώνει το ματς και είναι με την χαρά του διπλού…
είναι ακόμη μέσα στην αθηνα και προσπαθούν να βγουν σε μια έξοδο…
εκείνη την ώρα ειχε τελειώσει και το παο-παοκ…

σε μια στάση που έκαναν απο την κίνηση έρχονται [B]20+ άτομα[/B] και ο ένας σπάει το παράθυρο του συνοδηγού και πετάει μέσα μια [B]μολότοφ[/B].!!!
οι υπόλοιποι έχουν κάτσει πάνω σε όλες τις πόρτες για να καούν οι άλλοι μέσα…:!::!::!:
αυτός που πέταξε την μολότοφ φώναξε [B]“μουνάκια παοκια…τολμήσατε να έρθετε εδώ…καλό θάνατο τώρα…καλά να πάθετε.[/B]:!::!::!:”

πήρε φωτιά μέσα αλλά ευτυχώς στην περιοχη μέναν κάτι τσιγγάνοι και έπαιξαν ξύλο με τα πράσινα ανθρωπάκια και βγήκαν τα παιδιά έξω…
με το που βγήκαν εξω οι 2 [B]λιποθύμησαν [/B]απο τον καπνό που ειχε μέσα στο αυτοκίνητο και από την ένταση…(δεν είναι και λίγο)

σαν να λέμε οτι αν δεν ήταν εκεί οι τσιγγάνοι τα παιδιά θα είχαν καεί ζωντανά.!!

έγιναν και άλλα τραγελαφικά πράγματα με ασθενοφόρα και αστυνομία αλλά δεν έχουν σημασία…

απο τα 3 παιδιά κάηκε το μισό αυτοκίνητο ολα τα χαρτιά του φίλου μου που ειχε στην ελλαδα και αποδείκνυαν ποιος είναι, οτι χρήματα είχαν όλοι γιατί τα είχαν σε τσαντάκια, και τα ρούχα τους…

το μαθαίνει ένας θείος του,δημοσιογράφος ,την επόμενη μέρα που είναι από εδώ και είναι γνωστός παλιός δημοσιογράφος που εχει δουλέψει σαν ανταποκριτής με ολες τις εφημερίδες… κάνει ενα άρθρο με στοιχεία και με φωτογραφίες και το στέλνει σε ολες τις εφημερίδες…(αθλητικές πολίτικες…)
[B]αποτέλεσμα…??[/B]
ολες [B][U]αρνήθηκαν[/U][/B] να το βάλουν έστω και σαν είδηση χωρίς το άρθρο και τις φωτογραφίες και μια αθλητική το έβαλε μαζι με την κλήρωση του λοττο(!!!) σελιδα 40+, και μια πολίτικη είπε πως υπήρξαν επεισόδια στο πλαίσιο του αγώνα παο-παοκ…!!!

και μετά έλα να συζητήσουμε για μπάλα…

Πλάκα έχουν αυτοί πάντως, τους δίνουν δωράκια για να πάνε στο γήπεδο.

Τέσπα.
Προς το παρόν να πάει καλά το μπασκετάκι, δυστυχώς δεν μπόρεσα να πάω στο Παλατάκι.(γιο.)
Άμα δεν κάνουμε σήμερα την διαφορά πόντων, περνάμε και άμα νικήσουμε μετά την Μπενετόν, σωστά; ή κάνω λάθος;

αν κερδίσουμε με +12 αν δεν κάνω λάθος. περνάμε όπως και να έχει… Αλλιώς αν απλά κερδίσουμε πρέπει να κάνουμε διπλό στη Μπενετόν… Εκτός και αν κερδίσει η Ροάν την Εστουντιάντες. Μετά δεν ξέρω τι παίζει με τις διαφορές…

Απο το χθεσινο πεσιμο στο λεωφορειο.Ειναι να απορεις με το πως καταφερνουν μερικα διποδα να μαθουν να περπατανε και να μιλανε χωρις να διαθετουν εγκεφαλο.Τεσπα,μην τα ριχνουμε στους Κροατες γιατι και το ειδος ευδοκιμει και στην Ελλαδα και φυσικα και στην ομαδα μας.Προκριση και μονο προκριση σημερα για να ζησουμε μια απο τις πιο ιστορικες ευρωπαϊκες μας βραδιες.Δεν με νοιαζει ποιος θα παιξει,αλλα περιμενω να μην γυρισει κανενας παιχτης μας σημερα Θεσσαλονικη γιατι θα εχουν αφησει ολοι τα πνευμονια τους και τις καρωτιδες τους πανω στο χορταρι

καλα ρε πουστη,αυτο με τον αντ1 φετος δεν υπαρχει…εχει και καλα τα δικαιωματα του europa league και τους μισους αγωνες τους εχει δειξει to nova…μιλαμε για μεγαλους καραγκιοζηδες

δεν έχει όλο το ουεφα…εχει αγοράσει μόνο ώρες για κάθε πέμπτη…
οπότε σήμερα δεν θα μπορούσε να δείξει τον παοκ…
και αντε να βρεις καλο στριμ…(δεν πάω έξω…έχει τρελό κρύο)

*άντε και με την νίκη(πρόκριση) :smiley:

*edit…μπορεί και να κάνω και λάθος …

την προηογουμενη τεταρτη ειχε δειξει ενα ματς νομιζω…anyway,τετοιο ματς εγω απο stream δε το βλεπω,η μλκια ειναι πως επρεπε να χα κλεισει ηδη για κανα μαγαζι

Το αντ1 εχει επιλεξει να δειξει ολους τους αγωνες της αεκ και τα εντος των αλλων δυο.

Τεταρτη δειχνει ματς …την προηγουμενη φορα εδειξε το Χαϊντουκ-ΑΕΚ.

οκ…τότε έκανα λάθος…συγγνώμη…
συνήθως τα ελεύθερα ελληνικά κανάλια παίρνουν ώρες και μέρες

ε βγες 1-1.30 ωρα πριν το ματς και ψαξε καπου κεντρο,θα βρεις στανταρ ρε.εγω για αγωνες παω σε ενα σπορτς καφε στην Παλαιων Πατρων Γερμανου,στο υψος του συντριβανιου της Ναυαρινου περιπου,ειναι μεγαλο και παντα βρισκω.Εχει εντελως καθυστερημενο ονομα βεβαια,ombrello ή καπως ετσι,αλλα δεν ειν κακο.

θεριο,τα λεωφωρεια εχουν λουκετο και επειδη δεν εχω και αμαξι ειναι λιγο δυσκολο να κατεβω…μονο αν παει να το δει κανας γνωστος και του καβαντζωθω8)…

@iron aris

δε ξερω απο που προκυπτουν οι πληροφοριες σου,αλλα τα εντος του παοκ τα εδειχνε ο ant1

Αυτο δεν ειπα και γω;;; :-s

Τα εντος απο ΑΡΗ, παοκ και ολα της αεκ.

Απλά στο προηγούμενο post σου έγραψες nova αντί για αντ1…
λάθη είμαστε ανθρώπους κάνουμε…

iron aris μιλας με γριφους…αλλα γραφεις,αλλα εννοεις:lol::lol:

Πάω να βρω πουθενά να δω το ματς… Θα πω την γνώμη μου για το αποτέλεσμα μετά…
[SIZE=“5”]ΞΥΛΟ ΚΑΙ ΥΓΡΟ ΠΥΡ ΣΤΑ ΓΑΤΑΚΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΡΟΑΤΙΑ[/SIZE]

θα εχει περιγραφή το ματς?? (οχι ότι θα το πετύχω στο ελληνικό στριμ)

μα καλα, που μενεις και δε βρισκεις καφετερια με νοβα ρε?

[SPOILER]νταξει εμεις θα το δουμε σπιτακι μας, στη ζεστουλα μας 8)[/SPOILER]

Ρε συ κριμσον και πώς διαολο περασαν τους γνωστους σου για παοκια;;; :-s

δεν ξέρω…τους πέτυχαν σε μια έξοδο…
είχε κίνηση και τους την έπεσαν…
μιλάμε το παλικάρι έκανε να πάει σε εκτός 3 χρόνια.!!
και μιλάμε για ένα παιδί παναγιτσα…ένα χρόνο μεγαλύτερος από εμένα…28…γιος του λογιστή της εταιρίας που είχε ο κρανιοτι της λατσιο…ο πατέρας του έκανε έλεγχο και βρέθηκαν καταχρήσεις.!! και μετά βρέθηκε χωρίς δουλειά…:?

ισως να ήταν γνωστό πέρασμα εκει …να βγαίνεις εκεί απο αθηνα…αλλά δεν ξέρω περιοχη…όταν ξαναερθει ελλαδα θα τον ρωτήσω…

*ήρθε η αστυνομία…αλλά έτυχε το συμβάν να γίνει στα “σύνορα” δυο περιοχών…ήρθαν 2 περιπολικά που και τα δυο πληρωματα τους αρνιόντουσαν να αναλάβουν το θέμα…!!! #-o