Π.α.ο.κ

ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

Το καρφωσε ο Σαλπιγγιδης! Μαγκας ο Παοκ, μακαρι να τα καταφερει!

εεεεττσσσιιιιιι.!!! :smiley:

*επιβάλλεται να σταματήσει η γκρίνια για λίγες μέρες για τον σαλπιγγιδη

ΑΝΤΕ ΣΑΛΠΙΓΚΟΛ ΤΗ ΤΡΕΛΑ ΜΟΥ! ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΚΡΟΑΤΕΣ! ΖΑΓΚΡΕΜΠ,ΖΑΓΚΡΕΜΠ ΑΝΤΕ ΓΑΜΗΣΟΥ ΖΑΓΚΡΕΜΠ! ΠΟΥΣΤΗ ΖΟΥΖΟΥΝΟΒΙΤΣ ΜΑΣ ΕΠΡΗΞΕΣ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ…ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΤΩΡΑ ΑΓΟΡΙΝΑ ΜΟΥ.ΦΙΛΑΚΙΑ

Αντε γεια κωλοκροατες…παρτε τα @@ του σαλπι τωρα…

μετα απο ενα απαγοητευτικο πρωτο ημιχρονο που ειχαμε οπισθοχωρησει εξωπραγματικα πολυ και μαλιστα ειμαστε τυχεροι που δε φαγαμε γκολ,ηρθε το δευτερο στο οποιο ανεβηκαμε μετρα στο γηπεδο και πηγαιναμε πρωτοι στη μπαλα…και μαλιστα θα μπορουσαμε να τους ειχαμε ριξει τουλαχιστον ακομα ενα μπαλακι αν ημασταν στοιχειωδως σοβαροι στο τελος…

κοιτα να δεις που αν δε τρωγαμε τη μλκια γκολ στο 90 τις προαλλες θα μασταν πρωτοι…αλλα νταξει δε μπορουμε να τα θελουμε και ολα…μπαλα ειναι και γυριζει.

Τωρα φερτε μου [B][SIZE=“3”]ΑΓΙΑΞ[/SIZE][/B] να τρελαθω ρε πουστη

[SIZE=“5”]ΜΕΓΑΛΑ Α-Ρ-Χ-Ι-Δ-Ι-Α[/SIZE]

Το μπούλο τα γατάκια οι Κροάτες που θέλανε και τρομοκρατία… Γράψαμε ιστορία σήμερα μιας και για πρώτη φορά από 1973 παίζουμε Ευρώπη Φλεβάρη μήνα…=D>
Τεράστιος Τσιρίλο. Ήταν παντού και δεν έχασε κεφαλιά… Επίσης πολύ καλός Φωτάκης με πολλά τρεξίματα…
Τέλος ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ρε πούστη μου το παστέλωσε ο κοντός. Τελικά μάλλον όταν δεν έχει οπαδούς μια χαρά παίζει… Ρε μήπως να παίζουν κεκλεισμένων πιο συχνά?
Κίνηση ματ στο τέλος του Φερνάντο Χάβος να βάλει τον ΤΕΡΑΣΤΙΟ Μπαλάφα. Κλείδωσε το ματς και άντε γεια!!

[B]ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΦΑΣΙΣΤΟΜΟΥΤΡΑ ΚΑΙ ΣΕΙΣ ΚΑΙ Η “ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΙΑ” ΣΑΣ[/B]

Παίξαμε όπως έπρεπε με κάτι κοχόνες ΝΑ, και το πήραμε το ματσάκι και την πρόκριση.

[SPOILER]DYNAMOZAGREBBAIBAI![/SPOILER]

Τα λέμε!

ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΕΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΤΩΝ ΠΡΟΠΟΝΗΤΩΝ ΜΕΤΑ ΤΗ ΛΗΞΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ

http://toumbalights.blogspot.com/2010/12/blog-post_3994.html

:lol::lol::lol::lol:

Οριστε και ενα σχολιο μου (xTOMMYGRx)

:slight_smile:

Φιλούρες στα κροατάκια…

ο κατω μαχαλας θα παρακολουθει θεσσαλονικη την ανοιξη…για να μαθετε ποιοι ειναι οι πρεσβεις

:slight_smile: :slight_smile:

Αυτό .

Με μόσχα λοιπον…

δε μπορω να πω οτι ειμαστε ατυχοι καθως ολες οι ομαδες λιγο ποληταν σε αυτο το επιπεδο…

Παοκάρα μπορείς!

ΤΣΣΚΑ και μετά Πόρτο…Π.Α.Ο.Κ μπορείς!!!

Ρε γαμώτο μια καλή εκδρομή δεν θα μας κάτσει… Ποιά Μόσχα ρε μαλάκες… Που να πηγαίνουμε μέχρι εκεί πάνω? Άσε που είναι και ακριβή πόλη… Τουλάχιστον οι γείτονες θα πάνε σε ωραία ποδοσφαιρική πόλη… Χάθηκε να πάμε κανένα λίβερπουλ ρε γμτ… Τέσπα, το ματς παλούκι είναι με όποιον και να βγαίναμε. Το μόνο καλό είναι ότι θα τους πετύχουμε στην αρχή περίπου της προετοιμασίας τους και δεν θα είναι στο αγωνιστικό maximum τους… Αλλά και πάλι έχουν ομαδάρα…

Ψιλο ασχετο και χωρις να θελω να ειρωνευτω τον Μητσο (παντα μεσα στην καρδια μας, κριμα που παιξαμε χωρις φιλαθλους για να παρει το χειροκροτημα που του αξιζει) αλλα 4 χρονια στο Παναθηναικο ειχε ξανασκοραρει με το αριστερο?

είναι δυνατόν 2 μέτρα άνθρωπος να μην βάζει τα χέρια του να πιάσει την κωλόμπαλα, αλλά να γλυστράει προς αυτή;