Π.α.ο.κ

όταν λες έξυπνοι??
εννοείς μερικούς που είναι ακόμη δύσπιστοι ή εννοείς λαμογια μέσα και γύρο από την ομάδα.?

οταν λεω εξυπνοι εννοω μερικους που ειναι ακομα δυσπιστοι…που κραζουνε απο τωρα χωρις λογο αναφερομενοι σε λαμογια και παπαριες…με τετοια νοοτροπια και χωρις στηριξη σε κατι που ενδεχεται να ανεβασει την ομαδα μας επιπεδο δεν θα παμε μπροστα…και η νοοτροπια μας ειναι και ο λογος που δεν εκατσε η συμφωνια πριν πολλα χρονια…επι καιρους γουμενου νομιζω.

κοιτά, δεν έχουν και πολύ άδικο…όλοι αυτοί που και καλά έχουν ενδιαφερθεί για τον παοκ, έτσι και τους μαζέψεις όλους σώζεται η χώρα…:stuck_out_tongue:

και αν είναι σοβαροί οι αραβες δεν θα κολλήσουν επειδή υπάρχουν κάποιοι δύσπιστοι…

*που εδω που τα λένε, όταν είναι να “παραδώσεις” την ομάδα σου πρέπει να είσαι και λίγο επιφυλακτικός…

αλλο να εισαι επιφυλακτικος και αλλα να κραζεις πριν το παραμικρο ομως…

ελα ρε συ…λες και δεν ξέρεις οτι έτσι είναι εδώ τα πράγματα…

εστω…ακομα και ετσι…στην μικρη ανακοινωση που εβγαλε αυτος ο επενδυτικος ομιλος,εξεφρασε το ενδιαφερον του σοβαρα και οχι γιουργια πατζουρια…το θεμα τωρα ειναι αν τελικα θα κλεισει η συμφωνια…και αν ναι,να πεσουν λεφτα κατω απτο τραπεζι για μεταγραφες πριν πεσουν οι υπογραφες.

καλά μην βιάζεσαι…δεν ειναι το θέμα να χώσουν χρήμα στην περίοδο του γεναρη…
όλα με τον καιρό θα γίνουν…(αν και δυο παίχτες δεν θα ήταν άσχημα.)

Ως ένα βαθμό είναι δικαιολογημένες κάποιες αντιδράσεις διότι έχουμε καεί ουκ ολίγες φορές (μπάτμαν-γούμενοπαγώνηδες)… Επίσης μερικοί δημοσιογράφοι φωνάζουν γιατί αν αλλάξει η ιδιοκτησία θα χάσουν την κουτάλα από το φαΐ του τόσα χρόνια έτρωγαν σε βάρος της ομάδας… Εγώ προσωπικά το θέμα στο οποίο διαφωνώ κάθετα είναι το να πάρουν το 67% των μετοχών… Δηλαδή την απόλυτη πλοιοψηφεία… Θεωρώ ότι κανένας, και όχι μόνο οι άραβες, δεν πρέπει να κατέχει τέτοιο ποσοστό γιατί μετά έχουμε συμπεριφορές του στιλ “δικό μου μαγαζί είναι, ότι θέλω το κάνω” που είχαμε με γούμενο…
Άσε που αν θελήσουμε στο μέλλον να τους σουτάρουμε θα πρέπει να τρέχουμε στο Άμπου Ντάμπι για πορείες και να σπάμε το νησί φοίνικα… Πολύ μακρυά ρε αδερφέ…:stuck_out_tongue:

Σωστό σκεπτικό.Αν παίξουν πονηριές και φύγουν από την χώρα άντε να βρεις άκρη μετά…
με την Λίβερπουλ πχ λειτούργησαν οι διαμαρτυρίες επειδή ήταν καταιγιστικές,σε facebook twitter KAI όπου έβρισκαν τους ιδιοκτήτες (συμπεριλαμβανόμενης της Αμερικής).Άσε που έγιναν διάφορα σε όλο τον κόσμο.
Εμείς έχουμε την δυνατότητα να κάνουμε κάτι τέτοιο αν έρθουν τα χειρότερα?
Η απάντηση είναι μάλλον όχι.
Οπότε προσοχή

το νοημα είναι να υπάρχει και επαφή με τους οπαδούς…
όταν έχουν προβλήματα ή παράπονα, να μπορούν να μιλήσουν με κάποιον…

Υποθέτω πως θα μείνει ο Ζαγοράκης για καιρό ακόμα crimson…οπότε μάλλον αυτός θα είναι ο συνδετικός κρίκος

ναι είναι λογικό…
πάντως για μόνος του διάβαζα προχθές ότι είναι στα όρια του λέει…:?

αααααααααιντε κλαους

Παρόλο που ο κόσμος πήγε στο γήπεδο μαζικά, παρά το δύσκολο της ώρας/μέρας, η εμφάνιση από πλευράς παιχτών το ακριβώς αντίθετο… Πολύ χάλι σήμερα η ομάδα… Ειδικά άμυνα και κέντρο δεν υπήρχαμε… μόνο ο Κοντρέρας έπιασε υψηλή απόδοση… Κατά τα άλλα το Σαβίνι Σακελαρίου ήταν για κλάματα… Ελ Ζαρ και Φιλομένο τραγικοί… Δηλαδή ρε γαμώτο ο Γεωργίου πόσο χειρότερος παίχτης είναι από τον Σακελαρίου είναι και δεν μπορεί να παίξει στο ματς κυπέλλου με τα Γιάννενα στην τούμπα??
Στην άμυνα ένας μπακαγιόκο έκανε ότι ήθελε τους δικούς μας…
Μπροστά πήγαμε καλά πιστεύω. Ο Κλάους συνεχίζει να βουλώνει στόματα που έλεγαν ότι δεν μπορεί σε Ά εθνική και ο κοντός δεν έπαιξε άσχημα… (αλλά το τετ α τετ πάλι το έχασε…:x)
Κατά τα άλλα ένα ματς το οποίο γρήγορα θα ξεχάσουμε…

Η ομάδα δεν τραβάει καθόλου…είναι οι απουσίες και οι τραυματισμοί?Είναι η κούραση του φετινού προγράμματος(πρωτάθλημα/κύπελο/europa)?Είναι ο Χάβος που δεν…?Είναι όλα αυτά μαζί?
Ελπίζω μετά τη διακοπή η ομάδα να επανέλθει σε πιο ανταγωνιστικούς ρυθμούς

Οι αραβες ξερει κανεις ποιοι ειναι? ποια ειναι τα λεφτα τους, γιατι θελουν να ασχοληθουν με τον παοκ κτλ? μεχρι τωρα πολυ μυστηριο η υποθεση μου φαινεται

όσοι υποστήριζαν Φιλομένο, σαλπιγίδι και τον πάσαλο τον Παπάζογλου εναντίον του Αθανασίαδη που δεν δουλεύει στην προπόνηση, που δεν έχει σωστό σωματότυπο κλπ κλπ ας ποστάρουν κάποια στιγμή την άποψή τους τώρα, από περιέργεια.

ΠΑΟΚ ΕΚΔΡΟΜΕΣ ΑΡΑΒΙΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑ και ο θεός βοηθός

Σούπα το ματς σήμερα.
Οι περισσότεροι κάτω του μετρίου, μπράβο στον Κλάους που σκόραρε πάλι (ένα απ’ τα λίγα καλά που είδα σήμερα ήταν αυτός ο συνδυασμός).
Μπορούσαμε να 'χουμε φάει κι άλλο γκολ, οπότε δεν παραπονιέμαι, αλλά ρε γαμώτο φαίνετα σαν να μην έχουν όρεξη.

Χάλι πάλι…
Και δικαιώνομαι ξανά για τον Κλάους, που τα έλεγα εδώ, και πέσατε μερικοί κ λέγατε “τόσοι προπονητές έχουν περάσει, τότε κάνει κάτι λάθος το παιδί κτλ”.

[SPOILER]Γυρνόντας στο 2άρι, γεμάτο με άτομα από κρήνη/περαία/μηχανιώνα.Φωνάζει ένας από την κρήνη σε κάτι ζητάδες που ήταν απ’έξω… “γαμώ τις μάνες σας”. οι ζητάδες ήταν σαν “συνοδεία” μιας κ πολύ συχνά παίζονται σκηνικά είτε με σκουλίκια έιτε με ηρακληδείς.Σταματάει το λεωφορείο,μπαίνουν μέσα οι ζητάδες με ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ,αρχίζουν να σπρώχνουν,να βρίζουν,να βαράνε διάφορους από μας.Πιάνουν τον πρώτο(αυτόν που φώναξε), τον κατεβάζουν κάτω.ξανανεβαίνουν…πιάνουν κι’άλλον…χωρίς λόγο…πιάνουν κ τρίτο.τσαμπουκάς σε 14/15/16χρονα, με τσάντες γεμάτες βιβλία.να με κοιτάνε κατάματα και να μου λένε "κοίτα κάτι μάγκες ρε."είναι δυνατόν να γίνει όλο αυτό, επειδή ένας ΚΑΓΚΟΥΡΑΣ από την κρήνη τον έβρισε; και μετά αφού έγινε όλο αυτό για 3-4 λεπτά,κάνει ένας. “εμείς φταίμε που σας αφήνουμε να περνάτε από χαριλάου…έχε χάρη που δεν έχουμε χώρο.” δεν υποστηρίζω τον βλάκα που έβρισε χωρίς λόγο,αλλά επίσης τέτοιες συμπεριφορές είναι απαράδεκτες.τώρα θα μου πείτε πως δεν σας λέω κάτι καινούργιο.[/SPOILER]

και επίσης, τι σκατά είναι αυτό με την κερκίδα; ψόφια εντελώς…

Xαίρομαι πολυ που δικαιώθηκες και εγώ διαψεύστηκα. Όλοι συμπαθούμε τον Αθανασιάδη. Μακάρι να συνεχίσει έτσι. Πάντως εμένα με έχει πείσει ότι είναι ο καλύτερος επιθετικός που έχουμε αυτή τη στιγμή. Τουλάχιστον τώρα αξίζε να είναι βασικός μόνιμα,