Π.α.ο.κ

Ξέρουμε τι θα γίνει με Μούσλι;

Ποτέ ο Τζιμπούρ με τον ασπρόμαυρο δικέφαλο στο στήθος.

:lol::lol::lol::lol:

:lol3:

Πάω και γω τώρα να ποστάρω στα ανεκδοτάκια τον δρακο και την πριγκήπισσα συμφωνα με τα ειδη του μεταλ

:lol: :lol3:

Παιδιά παίξτε το άσσο. Από τους από κάτω μπορούν να μαρκάρουν ο Cirillo , ο Sznaucner, o Contreras και μέχρι το 70 ο Garcia … #-o

ΠΑΟΚ: Χαλκιάς, Σνάουτσνερ, Λίνο, Κοντρέρας, Τσιρίλο, Τσουκαλάς, Γκαρσία, Κουτσιανικούλης, Βιεϊρίνια, Σαλπιγγίδης, Αθανασιάδης

Μια χαρά πρόταση σας έκανα. Ο Βόλος έπρεπε να βάλει τουλάχιστον 2

Μαγική εικόνα το σκορ, μονότερμα μας παίζανε.
Είχαμε και μεις όμως τις στιγμές μας. Ωραίο ματσάκι γενικά, είχε ρυθμό στο μεγαλύτερο μέρος του αγώνα, και αρκετές ευκαιρίες(κυρίως για το Βόλο).

Καλός και ο διαιτητής, σε κάποιες φάσεις που ήταν ψιλοδυσκολάκια και φάνηκαν από το ριπλέι, είχε αντιδράσει σωστά.
Κρίμα και για το πέναλτυ.(που δε νομίζω να χωράει αμφιβολία πως ήταν καθαρό).
Βιειρίνια, σ’αγαπάω ρε μαλάκα.

@crabsody
εγω αυτο που ξερω ειναι οτι θελω και αλλες τετοιες προβλεψεις στο προσεχες μελλον για γουρι:lol::lol:

Λοιπον θα μιλησω ειλικρινα κ χωρις ταση να θιξω κ να προσβαλλω κανενα παιδι,απλα θα πω την αποψη μου!
1)Μπραβο Πηλαδακη που δεν επετρεψες στους φιλαθλους(λεμε τωρα) του Π.Α.Ο.Κ να ερθουν στη Λαρισα.
2)Αισχος Μπεο που εδωσες εισιτηρια στα σιχαματα του Βορρα που δυστυχως δεν αφησαν μπαμπαδες με παιδακια να θαυμασουν τον πραγματικα μεγαλο Π.Α.Ο.Κ(με τα τοσα δακρυγονα που επεσαν που να αντεξουν τα καημενα τα παιδακια) που τα ζωα οι οπαδοι του(φυσικα οχι ολοι,εννοειται αυτο)εκαναν τα παντα για να τον μικρυνουν.
3)Αισχος και στα μαλακισμενα κωλοπαιδια τα δικα μας που θεωρησαν οτι ειναι μαγκια να υποκυψουν στις προκλησεις και εκαναν αντιποινα.Aει στο διαολο βρε μαλακισμενα!
4)Εχω απιστευτα νευρα κ στενοχωρια για το οτι 5000 τσογκλανοπαιδα ηρθαν και μας γαμησαν το γηπεδο και την πολη μας!

Στα αγωνιστικα τωρα,ο Π.Α.Ο.Κ με κορυφαιο παιχτη τον Σιδηροπουλο εκανε τεσσερα σουτ κι εβαλε τα τρια.
Μπραβο γιατι οι δικοι μου οι μαλακες εκαναν 20 σουτ και δεν εβαλαν κανενα.

Μαλακα μπινε Σιδηροπουλε,το επιθετικο φαουλ στο πρωτο γκολ δεν το βλεπεις?

Δεν θελω να μειωσω τη νικη του Π.Α.Ο.Κ που φυσικα ειναι μαγικη εικονα,αλλα επαιζε ο Ανυπαρκτος(Π.Α.Ο.Κ) με τον Ανικανο(Ολυμπιακος Βολου) και φυσικα νικησε ο Ανυπαρκτος!

Το εχω ξαναπει ειμαι φανατικα αντιθετος με τη βια και δεν δισταζω να κατακεραυνωσω τετοιες ενεργειες απ’οπου κι αν αυτες προερχονται.
Ημουν ο πρωτος που στον α γυρο ,αφου ειχα παει στην Τουμπα για πρωτη φορα,δηλωσα καταενθουσιασμενος απο την ατμοσφαιρα του γηπεδου.
Αλλα κ σημερα δεν δισταζω να πω οτι οι οπαδοι του Π.Α.Ο.Κ αποτελουν κινδυνο για την κοινωνια!

Πάμε για κεκλεισμένων με τον γαύρο…περαστικά μας!!!
Ελπίζω οι ντου-ό-βιοι να χαίρονται…πέτυχαν τον στόχο τους!

Επιθετικό φάουλ;
Δεν βλέπεις ότι πάνω στα τζαρτζαρίσματα ο παίχτης του Βόλου σπρώχνει τον κοντό προς τον τερματζή σας; τι ήθελες να κάνει; να διακτινιστεί;
Και για πες άλλη φάση; το πέναλτυ μας; το πέναλτυ που ζήτησε ο σολάκης αν δεν κάνω λάθος, και είναι καθαρότατα έξω από την περιοχή;

Για τα όσα έγιναν πριν το ματς δεν έχω γνώμη.

[B]Η ΠΑΕ ΠΑΟΚ καταγγέλλει[/B]

[I]Η ΠΑΕ ΠΑΟΚ καταγγέλλει την απρόκλητη επίθεση της αστυνομίας εναντίον των φιλάθλων μας -οι οποίοι στο σύνολό τους είχαν στην κατοχή τους εισιτήριο- με χρήση μεγάλων ποσοτήτων χημικών ουσιών, που είχαν ως αποτέλεσμα να εξαγριωθούν όσοι φίλαθλοι βρέθηκαν στο Πανθεσσαλικό Στάδιο για να παρακολουθήσουν έναν ποδοσφαιρικό αγώνα.

Η επιλεκτική για πολλοστή φορά ευαισθησία της Ελληνικής Αστυνομίας εναντίον των φιλάθλων μας προκαλεί έντονα ερωτηματικά και επιβεβαιώνει την άποψή μας για παντελή έλλειψη ικανότητας στις τάξεις των Αστυνομικών Αρχών.

Αναρωτιόμαστε ποιον ή ποιους οφελούν οι συνεχόμενες προκλήσεις κατά των φιλάθλων μας και ποιος θα λογοδοτήσει απέναντι στην πλατιά μάζα των φίλων της ομάδας και στην ΠΑΕ ΠΑΟΚ εάν κι εφόσον μεθοδευτεί η τιμωρία της Τούμπας στα προσεχή εντός έδρας παιχνίδια.

Ο επίσημος ΠΑΟΚ προσπάθησε με κάθε τρόπο να αποτρέψει την κλιμάκωση των επεισοδίων και η αποκατάσταση του κλίματος έγινε με παρέμβαση των ανθρώπων της ΠΑΕ και του προέδρου της, στον οποίον τα υψηλόβαθμα στελέχη της Ελληνικής Αστυνομίας δεν μπορούσαν να δώσουν μια λογική εξήγηση για την χρήση δεκάδων χημικών, που προκάλεσαν τον πανικό στις εισόδους του Σταδίου και ευτυχώς δεν οδήγησαν σε πιο θλιβερά γεγονότα[/I]

ας εμενες στο πρωτο μισο του ποστ σου και μπορει να σε παιρναμε στα σοβαρα φιλε…κατα τα αλλα αντι να τα βαζετε με την τυχη σας και την αστοχια σας τα ριξατε στο διαιτητη…τελικα δε διαφερετε καθολου απο ομαδιτσες φαση ατρομητου και εργοτελη

ΥΓ:το επιθετικο φαουλ που ζητατε στο γκολ ενω ο παιχτης σας σπρωχνει τον σαλπιγγιδη στον τερματοφυλακα σας,ειναι απτα πιο γελοια που εχω ακουσει εδω και καιρο

Ρε φιλε,δεν παραδεχομαι οτι ημασταν ανικανοι?
Με δουλευεις?
Τι αλλο να κανω δηλαδη?
Ολοι λενε οτι ηταν επιθετικο φαουλ,μονο εσεις οι δυο το αρνειστε.Τες πα το σκορ εδειξε 0-3.Ο,τι κ να πουμε τωρα ειναι ασκησεις επι χαρτου.Τελειωσε το πανηγυρι.Κοιταω την συνεχεια που ειναι εξαιρετικα δυσκολη.
Το αν ειμαι ομαδουλα ρε φιλε ασε να το κρινω εγω!

Δηλαδη ρε Ζαγορακη να σου ζητησουμε κ συγγνωμη για το οτι τα ζωα σου εκαναν ντου χωρις εισιτηριο και κρατωντας φωτοτυπιες απο εισιτηρια ηθελαν να μπουνε μεσα?
Μπραβο εξυγιαντη του ελληνικου ποδοσφαιρου.Αλλα ρε μαλακα Ζαγορακη,τι περιμενω απο σενα.Εδω ρε χαχα σε βρηκαν ντοπαρισμενο και το καναμε γαργαρα καποτε,λεγοντας οτι ηταν τεστοστερονη.
Για τον κοσμο ρε νουμερο που πληρωσε εισιτηριο και δυστυχως εφυγε χωρις να δει το ματς.θα πεις κατι?

ο πηλαδακης δεν αρνήθηκε να δώσει εισιτήρια…

ήρθαν 5.000 στον βολο και περίμενες να κάτσουν ήρεμα.? εδώ και 3 άτομα μπορούν να μαλώσουν μεταξύ τους…

[B]Η ΠΑΕ ΠΑΟΚ καταγγέλλει[/B] :lol2:

Ρε φίλε ΔΕΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ότι ο παίχτης του Βόλου σπρώχνει τον κοντό πάνω στον τερματοφύλακα;;; ΔΕΝ το βλέπεις;;

Όσο για τις ντόπες του Ζαγοράκη, σχετικότατο, μπράβο. :ok:

Το ματς ήταν από τα πιο τυχερά του ΠΑΟΚ τα τελευταία χρόνια… Αν στο ημίχρονο ήταν 2-0 ή 2-1 δεν πιστεύω ότι θα έλεγε κανένας τίποτα… Χαρακτηριστικό είναι στο δοκάρι που επιστρέφει η μπάλα στα χέρια του Χαλκιά και αυτός βάζει τα γέλια…:smiley:

Αγωνιστικά πίσω ήμασταν ναυάγιο… μόνο ένας Κοντρέρας κάπως πάλευε να μαζέψει τα χαμένα… Για δεύτερο ματς ο σναουτσνέρ ήταν χώμα (πράγμα σπάνιο…) και κέντρο δεν μπορούσαμε… Μόνο όταν μπήκε ο Μπαλάφας κάπως κρατήσαμε χώρο… Και αυτό δεν είναι καθόλου τιμητικό για τους υπόλοιπους μέσους…:slight_smile:

Όσο για την διαιτησία πιστεύω ήταν 40-60 υπέρ μας… Το πρώτο γκολ ήταν για μένα φάουλ, όπως και μια κάρτα που δεν έδωσε στον Αθανασιάδη για χέρι που αν θυμάμαι καλά ήταν δεύτερη… αλλά γενικά ο διαιτητής φάνηκε να τα έχει λίγο χαμένα… Αργούσε πολύ να δώσει αποφάσεις.
Πάντως φοβάμαι αυτήν την διαιτησία για μεθαύριο… Μακάρι να αποδειχτεί ότι κυνηγάω φαντάσματα…

Για τα επεισόδια φυσικά και δεν τα επικροτώ… Μεγάλη μαλακία αν είμαστε σε ντέρμπι κεκλεισμένων…:frowning:
Αλλά για τους οπαδούς χαλαρώστε λίγο… Όταν έγινε ντου στα αποδυτήρια του ΠΑΟΚ στην Λάρισα ποιος αποτελούσε κίνδυνο για την κοινωνία?? Οι οπαδοί της Λάρισας που έκαναν πέσιμο στα Τέμπη στα πούλμαν μας εχθές τι ήταν?? Οι παναθηναϊκοί τις προάλλες που έσπαγαν για 2 αγωνιστικές γήπεδα δεν είναι κίνδυνος??
Αυτό που θέλω να πω είναι ότι με μεγάλη ευκολία διαλέγει ο καθένας μια ομάδα (πχ ΠΑΟΚ) και είναι η ντροπή των οπαδών… Αλλά ΠΟΤΕ οι δικοί μας. Άλλοι είναι οι κακοί…
Τα ίδια σκατά είναι όλοι. Αλλά όσο κάνουμε πως δεν το βλέπουμε, τουμπεκί και απολαύστε το πρωτάθλημα που μας αξίζει…
Τέλος για την ανακοίνωση τι περιμένατε ρε? Να βγει να πει “Ζώα ηλίθιοι άντε πίσω στα κλουβιά σας”? Είδατε ποτέ ανακοίνωση ομάδας κατά των οπαδών της? Γενικά οι ανακοινώσεις είναι για λαϊκισμό. όποιος τις παίρνει σοβαρά, τι να πω…

ΥΓ: Το να μιλάει ο Μπέος για αντρίκια και ξεκάθαρα πράγματα είναι το λιγότερο αστείο-τραγικό…

Δεν είμαι πάοκ, δεν ήταν φάουλ. Έλεος. Σιγά μη σκίσουν τίποτα…

+άπειρο…
against modern football λέμε!!

[SPOILER]Αν ήταν σε γκολ του Βόλου όμως μάλλον θα άλλαζαν οι ρόλοι πιο πάνω…8) [/SPOILER]