Π.α.ο.κ

ρε η αελαρα σας έχει και τους δυο…:lol:

*οχι άλλο πολιτισμό…[B]jiopas[/B] σύνελθε

[B]edit http://sport24.gr/football/omades/Paok/zoyela_hthela_na_fugw_apo_ton_augoysto.745666.html

Εμείς θέλαμε να φύγει από τον Ιούλιο :lol::lol:

Υ.Γ: Ακούστηκε για Φερνάντεζ. Πιστεύω ότι θα βοηθήσει πολύ αν έρθει. Πέρσυ ήταν ο καλύτερος παίκτης του Άρη στον πρώτο γύρο. Μετά δεν έπαιξε (άγνωστο γιατί). Ίσως να θέλαμε βέβαια πιο κλασσικό κόφτη αφού σε αυτό το στυλ έχουμε Garcia, Ivic.

Δεν ηταν ο καλυτερος, αλλα ο μοναδικος διασωθεντας. :lol:

Κατα τα αλλα στη συνεχεια δεν επαιξε α)λογω τραυματισμου που τον κρατησε πισω, β)λογω της φοβερης ανοδου του Πριττα, γ) επειδη εκανε 40 περιστροφες/λεπτο γυρω απο τον εαυτο του πριν δωσει μια μπαλια.

εγω κατι διαβαζω για λουα-λουα…να μας τρελανουν θελουν…αλλα ειναι καλο παικτακι.

Φέρτε και ΜΠΑΜΠΑΓΚΙΝΤΑ ρε! :lol:

Ο Φερνάντεζ αν μπορέσει να φύγει από εκεί που είναι, λογικά θα πάει Πανιώνιο… Ακούγεται ότι έχουν συμφωνήσει προφορικά…
Αντί να παλεύουμε με άγνωστους γιατί δεν πάμε να πούμε στην γυναίκα του Σορλέν πόσα θέλει για να τον χωρίσει να τελειώνουμε…8)

Πάντως για Ζουέλα και Μπουσαιντί παίζει να είναι και θέμα μάνατζερ… Και τους δύο τους έχει ο Σελούκ ο οποίος είναι μεγάλη μαφία… Οι ολυμπιακοί θα θυμούνται τι πέρασαν με τον Τουρέ…

Οι άραβες από δευτέρα σε δευτέρα μας πάνε και βλέπω να τους πετροβολάμε μέχρι το Κατάρ…:twisted:

Από την αρχή δεν πίστευα τίποτα για τους Άραβες.

πάντως χθες στην αθλητική εκπομπή στο μακεδονια μιλούσε αυτός ο εκπρόσωπος τους και έλεγε οτι όλα είναι ενταξει…
και επίσης δεν είναι κάτι που γίνεται στην ψύχρα…αλλά με τόσα που έχετε δει καλά κάνετε και δεν πιστεύετε…

ΝΑΙ ΡΕ ΠΑΟΚ :smiley:

"ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΒΟΛΟ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΔΙΟΔΙΑ

Με αφορμή το επερχόμενο παιχνίδι του ΠΑΟΚ ενάντια στον Ολυμπιακό Βόλο συνιστούμε στους οπαδούς του ΠΑΟΚ που θα ταξιδέψουν στο Βόλο με τα αυτοκίνητα τους να ΜΗΝ πληρώσουν στα διόδια που έχουν παραχωρηθεί σε ιδιωτικές εταιρίες εκμετάλλευσης. Δηλαδή σε όλη τη διαδρομή Θεσσαλονίκη ? Βόλος και Βόλος - Θεσσαλονίκη πληρώνουμε ΜΟΝΟ στα διόδια των Μαλγάρων. Ούτε κέρμα στους νταβατζήδες που χρεοκόπησαν τη χώρα. Οδηγίες για το πως δεν πληρώνουμε τα διόδια:

  1. Φτάνουμε με το αυτοκίνητο μας μπροστά στην μπάρα ? Δεν ανοίγουμε συζήτηση με τον υπάλληλο ? Δεν υπογράφουμε τίποτα
  2. Κατεβαίνουμε από το αυτοκίνητο μας
  3. Σπρώχνουμε την μπάρα προς τα εμπρός σαν να ανοίγουμε μία πόρτα και όχι προς τα πάνω
  4. Η μπάρα πηγαίνει προς το πλάι και δεν παθαίνει καμιά φθορά
  5. Ακούγεται ένας ήχος σειρήνας που δεν του δίνουμε καμιά σημασία
  6. Μπαίνουμε στο αυτοκίνητο μας και συνεχίζουμε τον δρόμο μας

Στην όλη διαδικασία (άρνησης πληρωμής) δεν επιτρέπεται να επέμβει ούτε η Αστυνομία (αφού δεν κάνουμε καμία παράβαση του Κώδικα Οδικής Κυκλοφορίας) , ούτε η Εφορία (μια που η άρνηση πληρωμής είναι διαφορά μεταξύ ιδιωτών). Περισσότερες πληροφορίες και νομικές συμβουλές μπορείτε να λάβετε από τα μέλη των Επιτροπών Αγώνα Κατοίκων, Πολιτών και Εργαζομένων Ενάντια στα Διόδια."

Συνειρμός:

[I]δω[/I]

και στα καπάκια

[I]δω[/I]

:lol::lol:#-o

εσύ λες ότι δεν μπορεί να ισχύει??

Μια χαρά μπορεί να ισχύει, είπα το αντίθετο;
Απλά ήταν 2 δημοσιεύσεις στην σειρά, που η μια λέει πως είμαστε οκ στα οικονομικά μας, και η άλλη στο καπάκι το ότι είναι απλήρωτοι όλοι οι παίχτες :stuck_out_tongue:
Όχι ντάξει, παράπονο δεν έχω. Σε σχέση με τα προηγούμενα χρόνια είμαστε αρκετά “συμμαζεμένοι”.

βασικά το έπιασα αφού ήδη είχα κάνει το ποστ…

*μου θυμίζει μια περίπτωση εδώ στη θεσσαλια,στα καναλια, που έχουμε έναν τραγικό που πουλούσε παλιά βιβλία στην τηλεόραση της θεσσαλονικης…
[B]πρώτο βιβλίο.:[/B] πόσα χρόνια έχει στον κόσμος μας ο αντιχτιστος…
[B]τέταρτο βιβλίο.:[/B] σε πόσα χρόνια από τώρα θα έρθει στο κόσμο ο αντιχριστος.!!! :lol:

Όταν διαβάζεις το δεύτερο link φτάνεις εκεί που λέει: Όπως δήλωσε στην εφημερίδα Μακεδονία"… Εκεί σταματά και κλείνεις το link…
Μιλάμε για την εφημερίδα που έχει δώσει νέο νόημα στην έννοια παπάς… Από τότε που έφυγε ο Τζον Γου από την ομάδα και έκοψαν το φαΐ στον Πανταζή, ο τύπος κάνει πόλεμο στην ομάδα με την πρώτη ευκαιρία…

Εκεί που ετοιμαζόμουν να παίξω το ματς στο Βόλο άσσο κάπου διάβασα ότι μάλλον θα ξεκινήσει ο Ivic τελικά.

Και αρα το παιξες 1/1;

Χαχα. καλό.

ΠΑΟΚ ειμαι και γω δεν σε ριχνω δουλεμα, απλα ο Ιβιτς ΔΕΝ κατα την γνωμη μου

Βλέπουμε Τζιμπούρ λέει η Μέτροσπορ…
Καλή κίνηση, αλλά άμα αρχίσει τις μαλακίες του, θα γίνει μπουρδέλο η ομάδα.
Φανταστείτε να διαπληκτιστεί με τον Παυλάρα…ε ρε γλέντια.

To ξέρω ρε. Το καλό το είπα πραγματικά. Ήταν πετυχημένο…
Δεν συμφωνώ πάντως με Ivic. Όχι ότι δεν θα ήθελα καλύτερο αλλά λείπει από την ομάδα. Όταν ιδίως δεν έχεις Φωτάκη και Vitolo τότε… Σκέψου πως θα παραταχθεί ο ΠΑΟΚ σήμερα αν δεν ξεκινήσει ο Σέρβος.