Π.α.ο.κ

στον εποπτη θα αναψουμε που δεν σηκωσε το σημαιακι του στο γκολ οφσαιντ
:lol::lol::lol:

Ακόμη κι αυτός, περισσότερα έκανε από τον Χαλκιά για παράδειγμα!!! :lol:

Αν πρέπει να ανάψουμε λαμπάδα σε κάποιον εκτός Κοντρέρας,ο Βιειρίνια θα την έπαιρνε μισή μισή με τον κηπουρό :wink:

Απλά ο Κοντρέρας δεν δηλώνει παντού ότι είχε αφίσα του Κούδα πάνω από το κρεβάτι του όταν ήταν μικρός,για αυτό δεν παίρνει credits.Τα κλασσικά δηλαδή

Επίσης, θέλω να μου κάνετε τον Τσουκαλά μεγάλο παίκτη. Μια μέρα τον θέλω στον Ολυμπιακό, μόνο και μόνο για το όνομα!!!

ναι… να τον συγχαρω για το θαρρος του και την επιμονη του να παιξει για να τιμησει τα λεφτα που παιρνει για το εργο που κανει.

το παλικαρι σηκωθηκε στο λεπτο, εκατσε λιγοτερο κατω απτον τζορζεβιτς που τον ειχε χτυπησει αδειο μπουκαλακι στο χερι κ κρατουσε το γλομπο του.

συγχαρητηρια κ στον τριτσωνη που τον εμψυχωσε “σηκω δεν εγινε τπτ συνεχιζουμε”

αχ συγκινηθηκα

Το κέρμα το έφαγε ο άλλος επόπτης… Πότε βγαίνει η απόφαση για τη Τούμπα; Δε θέλω κεκλεισμένων θυρών επαναληπτικό. Πώς τα κάνατε έτσι σκατά;

προβοκατσια τα επεισοδια ΑΙΣΧΟΣ

παιζει να παρει αναβολη η εκδικαση που ειναι για σημερα γιατι δε πηρε αδεια ο δικηγορος του ΠΑΟΚ απτο συλλογο Αθηνων ή κατι τετοιο (δε σκαμπαζω απο νομικα) κ μαλλον θα ζητησουμε αναβολη… ετσι ακουσα στο ραδιο

Πόσο μακριά ταξιδεύει ενα άδειο μπουκαλάκι άραγε??

[COLOR=“White”]προβοκάτορας χεχεχε[/COLOR]

Εδιτ: ο δικηγορος του ΠΑΟΚ δε μπορουσε λογω τριημερης απεργιας του δικ συλλ θεσ/νικης.
Οποτε αναβολη για αλλη βδομαδα… μαλλον.

Επειδή πολύς κόσμος μιλάει για τύχη του ΠΑΟΚ κτλ να πούμε ότι στο πρώτο ημίχρονο ήταν καλύτερος, είχε τις ευκαιρίες και μια πρωτοφανή κόντρα διαιτησία (δεν με ενδιαφέρει αν δεν το παραδέχονται κάποιοι γαύροι, έτσι κι αλλιώς γι αυτούς ο ΟΣΦΠ ποτέ δεν ευνοείται). Προηγήθηκαν από το πουθενά και αυτό το γεγονός τους βοήθησε να παίξουν καλύτερα στο Β’. Ο Βαλβέρδε όμως χέστηκε πάνω του έβγαλε Ριέρα και έβαλε Χολέμπας ενώ την ίδια στιγμή ο Χάβος έβαζε επιθετικούς αντί μέσων (Muslimovic αντί Ivic, Κουτσιανικούλή αντί Φωτάκη).

ΥΓ: Και όλα αυτά με απόντα τον πιο δύσκολα αναπληρώσιμο παίκτη του ΠΑΟΚ και τους τελείως ανέτοιμους Ivic, Μuslimovic και Lino.

Έστειλε δικηγόρο ο Μαρινάκης

20 Ιαν 2011 13:20, Από PAOK24

Η ΠΑΕ ΠΑΟΚ κατάφερε να πάρει αναβολή της εκδίκασης για τα όσα διαδραματίστηκαν στον Βόλο, όμως το θέμα δεν είναι αυτό.

Η ΠΑΕ Ολυμπιακός, φρόντισε να στείλει τον δικηγόρο κ. Γιαννίκο στην υπόθεση, η οποία είναι άσχετη με την ομάδα που εκπροσωπεί, μόνο και μόνο για να διασφαλίσει την άμεση εκδίκασή της η οποία θα γίνει την ερχόμενη Τρίτη.

Μάλιστα, ο θρασύς αυτός κύριος, ζήτησε και τον λόγο από τον δικαστή, ο οποίος βέβαια αρνήθηκε να του τον δώσει χαρακτηρίζοντάς τον άσχετο με την υπόθεση.

Το γεγονός αυτό, είναι ένα ακόμη δείγμα, το πλέον φανερό, πως ο Ολυμπιακός μεθοδεύει την τιμωρία του ΠΑΟΚ και έχει κινήσει όλα τα απαραίτητα νήματα για να το καταφέρει.

Μετά όμως από την ισοπαλία στο Καραϊσκάκη, το πράγμα δεν το ελέγχει όσο θα ήθελε.

Γαύρος είσαι

Μετά λένε ότι θέλουν να παίξουν σε γεμάτη Τούμπα τα γατάκια :lol::lol: Να τους πάει…

Εκλεισε του Αριας και βρισκεται θεσσαλονικη.θα ανακοινωθει εντος της ημερας…

Το κυριότερο στην είδηση εντωμεταξύ είναι άλλο, λέει 6 μήνες συμβόλαιο με προοπτική ανανέωσης για άλλα 2 χρόνια, πράγμα που σημαίνει ότι ίσως να ξεκωλωθεί να παίζει για να πάρει την ανανέωση πράγμα πολύ καλό

ναι, είδαμε πόσο ξεκωλώθηκε και ο Ελζαρ…που είναι παιχτούρα, και κάποιοι έχουν βαλθεί να τον βγάλουν παλτό.νομίζω πως χρειάζεται κι’άλλες ευκαιρίες.

Ο Ελζαρ στα @@ του, άνηκε σε μεγάλη ευρωπαική ομάδα ήδη, ο άλλος έπαιζε Κολομβία και έχει όνειρο να παίξει ευρώπη για κάποιο λόγο

Δεν είναι έτσι, και να ανήκεις σε μεγάλη ομάδα, άμα δεν παίζεις τι να το κάνεις;

O ελ ζαρ αν του δωθουν ευκαιριες θα βγαλει ματια.ποιος ειναι καλυτερος μωρε?ο σαλπι η ο κουτσια?

Ο Σάλπι σίγουρα. Ο Κούτσια όχι αλλά αφού τον είχες τί να τον κάνεις έναν ισάξιο ή λίγο καλύτερο; Γιατί ο El Zhar αν και έχει χαρίσματα πήρε πολλές ευκαιρίες και δεν πρόσφερε τίποτα. Στα τελευταία μάλιστα ματς που έπαιξε ήταν ο χειρότερος του ΠΑΟΚ.

εχει τεχνικη ομως και ειναι πολυ καλος παιχτης…μπορω να θυμηθω και περσινα ματσ που ο βιερινια ηταν ο χειροτερος μας παικτης ξερω γω…δε μου λεει κατι το ενα ματσ που ηταν γτπ ολη η ομαδα