Π.α.ο.κ

o pathma tou pantelic ston contreras itan kokkini karta?

Σαμπράκος:
Ηταν κάρτα, αλλά δεν βρίσκω νόημα να απαντώ στα αυτονόητα.

Ε, άμα το πε ο Σαμπρέλας, εντάξει :!:

Βάλε και δήλωση Σταύρου Κόλκα τώρα.

Ο Σαμπράκος είναι καλός δημοσιογράφος, αλλά όχι παρατηρητής διαιτησίας:):!:

Ε καλά οι περισσότεροι γαύροι θα γράψουν ότι ο Αβραάμ πήρε μόνο μπάλα από Σαλπιγγίδη πριν αυτός μπει στην περιοχή και ότι ο Contreras έπρεπε να φάει κόκκινη για τη βουτιά του Mirallas.

Θα σου φέρω τους acdc να παίξουν σπίτι σου , για πάρτη σου, όσα κομμάτια θες. Σταμάτα με την διαιτησία ρε :stuck_out_tongue:

http://www.paokmania.gr/articles/football/transfers/12043-diego-arias-anakoinwsh-pae-paok-cv.html

και επισημα!

I think El Zhar is a pretty cool guy, eh dribbles a lot and doesn’t afraid of anything

nigga wat

http://encyclopediadramatica.com/Pretty_cool_guy

:lol2:

και γω εχω πολυ καλη αποψη για Ελ Ζααρ,ειναι πολυ καλος παιχτης αλλα επειδη οντως δν εχει προσφερει τπτ μεχρις στιγμης,νομιζω πως μονο αν υπαρχει περιπτωση να τον αγορασει ο Παοκ μπορει να δειξει πραγματα.

Το λεω αυτο γτ μου θυμιζει περιπτωση Λετο που σε μας πεταγε χαρταετο ενα χρονο και μολις τον αγορασε ο βαζελος μετα, οσο να ναι επαιξε μπαλιτσα…

Μπράβο, μου θύμισες οτι το καλοκαίρι τον τσιμπάμε άμα γουστάρουμε κανονικά, άρα κάνω την εξής σκέψη,
ότι αφού λογικά θα φύγει ο βιειρίνια, ίσως να τον χρειαστούμε γιατι θα είναι και στο κλίμα και όχι κάποιος καινούριος ακραίος

αφου θα φυγει ο βιερινια δε θα παρεις ελ ζαρ,θα παρεις κατι πολυ καλυτερο

Χαβίτο δανεικό?

Όχι ρε δεν εννοούσε και ΤΟΣΟ καλύτερο, νταξ οχι και ΗΛΕΚΤΡΟΧΑΒΙΤΟ, κόψε κάτι…

Πολύ ταλαιπωρεί την μπάλα ο Ελ Ζαρ… Αν αυτές είναι οι εμφανίσεις ενός παίχτη που θέλει να δείξει την αξία του για να τον κρατήσει η ομάδα, από δω παν κι οι άλλοι…

Κατά τα άλλα για τον Αρίας είμαι αρκετά αισιόδοξος… Κολομβιανός Βιτόλο με σουτ…
Άσε που θα ακουστεί και το σύνθημα “Ντιέγκο μπες… και ρούφα τις γραμμές”

βασικα απτα βιντεακια που ειδα φαινεται να ειναι πορωμενος πραγμα που γουσταρω να εχουν οι παικτες μας…να μπαινουν και να καταπινουν το γηπεδο και τους αντιπαλους…προσαρμογη θα θελει σιγουρα αλλα εχει ολα τα φοντα να μας κανει να παραμιλαμε

Τον Serginho Greene όταν τον ανέφερε το όλαπαοκ οτι προτάθηκε μου ήρθε μια φλασιά:
Ήταν ελέυθερος στο FM2010 και τον είχα τσιμπήσει στον ΠΑΟΚ(μάζι με Ebi Smolarek 8) )και θυμάμαι τα στατιστικά του ήταν καλά, όχι τρελά πράγματα στα αμυντικά καθήκοντα, αλλά ανέβαινε αβέρτα στην επίθεση(από τις αγαπημένες μου κινήσεις το overlapping ως virtual προπονητής) και ήταν κάλος σε αυτό. Δεν μπορεί να είναι τελείως μαλακίες, το manager φημίζεται για το ΓΑΜΑΤΟ scouting του άλλωστε… Για να δούμε τι θα δούμε γιατί τώρα ανήκει και στην Λέφσκι Σόφιας

το κλασσικο παιχνιδι με ξανθη στην τουμπα…κανουμε απειρεις ευκαιριες για να μπει ενα γκολ με το στανιο…

και αυτος ο Poy δε μας παει μια…οσες φορες παιζει μαζι μας κολαει η μπαλα στα ποδια του

Έχει γίνει συνήθεια τελικά αυτή η εικόνα στην τούμπα φέτος… Παίζουμε όσο χρειάζεται και τέλος… Αν φάμε το γκολ μετά απλά τρέχουμε και δεν φτάνουμε…
Τραγικός κουτσιανικούλης που δείχνει ότι δεν μπορεί… Ας βάλει τον Γεωργίου ρε γμτ… πόσο χειρότερα μπορεί να παίξει? Επίσης χώμα και ο Ιβιτς.
Πάλι καλά που βρήκε επιτέλους φόρμα ο κοντός και τα παστελώνει… 4 σερί γκολ και ελπίζουμε να γίνουν 5…8)
Μαλακία που τραυματίστηκε ο Φωτάκης… Μήπως τελικά να κρατήσουμε τον μεγάλο Μπαλάφα?

[QUOTE=Radical;1060639 Μήπως τελικά να κρατήσουμε τον μεγάλο Μπαλάφα?[/QUOTE]

:lol::lol::lol:

H ομάδα απλά δεν μπήκε στο δεύτερο ημίχρονο. Βέβαια υπάρχουν δικαιολογίες. Κούραση, μεγάλες απουσίες. Το θετικό είναι ότι μόλις δεχθήκαμε γκολ τους βάλαμε στην εστία τους.

Υ.Γ: Ο Vierinha ήταν σεληνιασμένος σήμερα.