Π.α.ο.κ

Αύριο θα’μαι με ένα τέτοιο

στην πλάτη, μην ντραπείτε να πείτε κανα γειά ε.

Όπως ανέφεραν και κάποια αδέρφια…

#-o

Aπό ποιόν;

Περιττό να πούμε ότι και ο ΠΑΟΚ ζήτησε πέρσυ στο ματς στο Χαριλάου προστασία. Ξέρετε τί έγινε; Η αποστολή έμεινε κλεισμένη για κανά μισάωρο ανάμεσα σε οπαδούς του Άρη… Και τώρα θα φέρουν και F16…

Δεν ξερω για προστασια της αποστολης, παντως δακρυγονα ειχαν πεσει ουκ ολιγα. :lol:

Αφου μας περισσευουν εδω.

Το να υπαρχει πολυ αστυνομια μονο καλο δεν ειναι.
Αν η αστυνομια ειναι ΔΙΑΚΡΙΤΙΚΗ και απλα συνοδευσει την αποστολη του μαρινακη στην τουμπα δεν προκειται να γινει τπτ.

Αν ομως (που κ αυτο θα γινει) κανει φρουριο την περιοχη και οταν πλησιαζει η αποστολη του γαυρου αρχισει τα δακρυγονα για να εκκενωσει την περιοχη σε περιμετρο 1χλμ+ (κατι που ειναι αδυνατον και δεν εχει νοημα) τοτε θα δημιουργηθει προβλημα.

τα χουμε δει πολλες φορες κ θα τα βλεπουμε μεχρι να πεθανουμε. απλα γιατι ετσι συμφερει καποιους…

ελλας ελλας η χωρα της στιαςπου

πέρυσι δεν ήταν που γέμισαν την περιοχή με δακρυγόνα για να απομακρύνουν τον κόσμο?

Προπερσι στο 0 - 0. κ επειδη εριξε η αστυνομια ολα τα δακρυγονα της αυτοματα αυτο σημαινει οτι εγιναν επεισοδια.
ετσι απλα.

μολις περασε το ελικοπτερο πανω απ το σπιτι μου…#-o#-o#-o

Αν είσαι τυχερός θα πέσει και κανά ντόνατ :stuck_out_tongue:

[SPOILER]οκ οκ δεν τρώνε ντόνατ οι δικοί μας, αλλά όλοι μας μεγαλώσαμε με κλασσικές αμερικάνικες αξίες [/SPOILER]

ρε οι δηλωσεις του τυπου με χουν εκνευρισει αφανταστα…απιθανο θρασος και ασεβεια

ερχομαστε λεει να παιχτει μπαλα…η μπαλα δε παιζετε ουτε με ελικοπτερα ουτε με ματ…και αμα πιστευεις οτι παιζεται ετσι μπαλα,γιατι δε βλεπω σε καθε αγωνα αυτο το σκηνικο???σε ενα ματς κεκλεισμενων θυρων εχουμε τη μεγαλυτετερη αστυνομικη δυναμη εβερ…απιστευτο,και ομως ελληνικο

επισης λεει υπαρχουν πιεσεις…να μας εξηγησει τι ειδους πιεσεις υπαρχουν και απο ποιους…(οχι που δε ξερουμε βεβαια:roll:)

και μετα σπηλωνουμε το ονομα της αστυνομιας…ουστ

Τι λέτε ρε!!! πάμε καλά?? όλα αυτά για να έρθει ο γαύρος?
Σιγά μην βγάλουμε και απαγόρευση κυκλοφορίας στην πόλη για όσες ώρες θα βρίσκεται η ομάδα στον νομό Θεσσαλονίκης…
Ούτε στην χούντα δεν υπήρχαν τέτοιες αποφάσεις. Τι θα πει ρε ζώα 200 μέτρα απαγόρευση συγκέντρωσης κόσμου?
Μολότοφ και γκαζάκι σε κάθε κλούβα αύριο… Άσε που θα πλακώσει και κόσμος έξω από οπαδικό χώρο. Τόσοι μπάτσοι μαζεμένοι είναι σαν δώρο γενεθλίων στα μπάχαλα…

από τιμωρία τις ομάδας σου…συγγνώμη αν δεν ήμουν ξεκάθαρος…
εκτός αν πιστεύεις οτι χωρίς αυτούς θα επιζουσαν οι παίχτες του ολυμπιακού:p

  1. ;Eχω την εντύπωση ότι δεν μπορεί να τιμωρηθεί ομάδα σε αγώνα κεκλεισμένων των θυρών. ( Θα μου πεις πρώτη φορά θα καταστρατηγηθεί ο νόμος σε αυτήν τη χώρα;)
  2. Δεν θα ευνοηθεί ο γαύρος από μια νέα τιμωρία του ΠΑΟΚ οπότε γιατί να νοιαστούν;
  3. Δεν μας ενδιαφέρει και πολύ αν τιμωρηθούμε. Ιδίως αν αποκλειστούμε αύριο. Βέβαια αυτοί μπορεί να μας τιμωρήσουν από τώρα για τα play-off… :wink:
  1. ναι αλλά αν οι οπαδοί σας δεν αφήσουν τον αγώνα να αρχίσει ίσως να υπάρχει τιμωρία

  2. :lol:

  3. σα να μου λες ότι αύριο αν γίνει χαμός είσαι μαζί τους…nice

  1. ότι θέλουν κάνουν. σε παραπέμπω στο 2) :slight_smile:

  2. :lol:

  3. Αυτό που λέω είναι ότι δεν προστατεύουν εμάς οι μπάτσοι όπως ανέφερες

μάλλον δεν το λέω καλά…
λεω πως αν γίνει σοβαρή δουλειά θα αποφευχθεί μια τιμωρία του παοκ…έτσι εννοώ οτι θα προστατεύσουν

*δεν λέω κάτι κατά του παοκ :dunno:

και πηγα να ψωνισω απο τη λαϊκη σημερα κι αναρωτιομουν γιατι δεν ειχε
κωλογαυροι θα το πληρωσετε!

lol sorry man

:lol:

Δεν είπα ρε ότι λες κάτι κατά του ΠΑΟΚ. Απλώς δεν συμφωνώ ότι ο ΠΑΟΚ κάτι κερδίζει από την (τόσο έντονη) παρουσία αστυνομίας.

Υ.Γ: Το λεωφορείο που θα μεταφέρει την gayροαποστολή είναι στο parking της εταιρίας μου για όποον ενδιαφέρεται… PM :stuck_out_tongue:

:lol3::lol3::lol3::lol3: