Π.α.ο.κ

Αν θες να γίνει κάτι καλά,κάντο μόνος σου :lol:

:lol::lol::lol:

μην το φοβάστε το ματς…κάντε 5-6 σουτ έξω απο την περιοχη και όλα μια χαρά…παίζει ο αντωνης σήμερα

ας κανει καμμια μαλακια η διαιτησια σημερα και μετα δεν τους σωζει ουτε ο στρατος…γαμω τη χουντα σας…

16:48

Σε οδό που βρίσκεται κοντά στο γήπεδο η αστυνομία ρίχνει χημικά για να συγκρατήσει τον κόσμο.

Ωραία, εκνευρίστε τους.
Έλα να βλέπω τιμωρία :smiley:

ναι ΝΑΙ ειμαι περήφανος για την χωρα μου!!!

http://www.gazzetta.gr/football/cup-news/item/133980-Μεταφορές-μετακομίσεις-«ο-Τσιρώνης»-(video
:lol::lol:

[SIZE=“5”][B]ΓΑΥΡΟΙ ΓΕΛΑΕΙ ΟΛΗ Η ΕΛΛΑΔΑ ΜΕ ΤΗ ΠΑΡΤΗ ΣΑΣ[/B][/SIZE]
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ειδικά όσοι διαβάζουν το τόπικ, με εμάς γελάνε!!! :lol3:

http://olapaok.gr/misc/live/

Live εικόνα από Τούμπα!
Καλά αν γίνει καμιά στραβή θα έχουμε πόλεμο

οχι με μας γελανε ρε…σε λιγο που θα βγει ο μαρινακης απο φορτηγο “Αποφραξεις ο ΣΑΚΗΣ” εκει να δεις γελιο

Πολύ ωραίο γκολ ο Σαλπιγγίδης. Δίπλα στον Ζαγοράκη είναι ο Αγαπούλας; Τσεκάρει παίχτες για Καβάλα;

ο παοκ το ηθελε πολυ αυτο το ματς, 10 μερες να παιζαν γκολ δεν θα ετρωγε. παλικαρισια προκριση.

[SIZE=“7”][B]ΝΑΙ ΡΕ Π.Α.Ο.Κ!!![/B]
[/SIZE]

Ας έρθει ο επόμενος τώρα

ΑΝΤΕ ΠΑΟΚΑΡΑ ΓΑΜΩ

ΝΑΙ ΡΕ ΠΑΟΚ ΝΑΙ ΡΕ!!!

Δεν μου αρεσει να φανατιζομαι,αλλα μετα απο τοσες παπαριες εδω και 10 μερες…

μετα απο ελικοπτερα,μπατσους FBI,μονο την ΝΑΣΑ δεν φωναξαν…

ΝΑΙ ΡΕ!!! ΠΑΟΚ!!! 8)

[B][SIZE=“7”]ΠΟΥΤΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ[/SIZE][/B]

Τρεξτε γαυροι να παρετε πρωταθλημα…ειναι ακομα μεσα στους στοχους σας

Μπραβο παοκια…

[B][SIZE=“7”]ΠΑΟΚ[/SIZE][/B]
[SIZE=“4”]Black Rebel Football Club[/SIZE]

Αντε ΠΑΟΚαρα σκισε το χοντρο φυστικοβουτυροαναθρεμενο και τα πεναλτοαναθρεμενα του.
Ροδομαγουλε μπουλη που νομιζεις πως οτι γουσταρεις το αγοραζεις, ΡΟΥΦΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Ο Ολυμπιακός είναι η ομάδα που χαρακτηρίζει τον μέσο νεοέλληνα. Πουστιά πουστιά πουστιά πουστιά, λαμογιά, λαμογιά, λαμογία, λαμογιά. Γι αυτό άλλωστε έχει και τους περισσότερους οπαδούς σε αυτή την χώρα. Οπαδούς που γουστάρουν να έχουν έναν χοντρό πρόεδρο που να τα στάζει. Να “κερδίζουν” αυτοί αδιαφορώντας τον τρόπο. Δεν πα να κάνουν κατάληψη με αστυνομία μια ολόκληρη πόλη; Δεν πα να κερδίζουνε με μούφα πέναλτυ όλα τα παιχνίδια; Μήπως τους ενδιαφέρει που ο Ολυμπιακός π.χ. στο μπάσκετ είναι “μέσα” 10άδες εκατομμύρια; Αυτοί είναι. Ο υπεύθυνος ασφαλείας τους που είναι πρώην αξιωματικός της αστυνομίας έρχεται στην Τούμπα με φορτηγό μεταφορικής εμπειρίας. Αυτού του ανθρώπου την σύνταξη την πληρώνουμε όλοι μας… Φυσικά ποτέ δεν θα φτάσουν την σχέση των οπαδών του ΠΑΟΚ του Άρη ( ή κάποιων άλλων “μικρότερων” ομάδων) με την ομάδα τους. Αυτοί δεν πληρώνουν τίποτα. Ο χοντρός πληρώνει. Παλιότερα πλήρωνε ένας πρώην πράκτορας του Ministerium für Staatssicherheit ο οποίος ανεβοκατέβαζε κυβερνήσεις. Αύριο θα έρθει ένα άλλο λαμόγιο και όλα τα φυτά θα τον ακολουθούν.

Υ.Γ: Μακάρι να ήμουν Βούλγαρος.

Υπεροχη αναλυση Κραπσοντυ ξεσκεπασες το σατανικο μας σχεδιο