Π.α.ο.κ

Οι γκαου οπαδοι του ΠΑΟΚ ευθυνονται για το πολεμικο κλιμα που δημιουργουν καθε φορα πριν απο αγωνες με τον Ολυμπιακο. Τα ξεχνατε τι γινεται καθε φορα στην Τουμπα? Ακομα και σημερα χωρις οπαδους πεταγαν διαφορα στον Μιραλας…

@bastard Σφαγη αστα, σας αδικησαν κραυγαλεα…

Απ’ έξω τα πετούσανε με καταπέλτες.

Εσείς ολόκληρο βοηθό ξαπλώσατε και δεν έγινε τίποτα και μιλάτε κιόλας?

o romantic7 πόσταρε ή ακόμα;

Θέλω να δω το καινούριο του avatar :lol:

ΜΟΝΟ ΚΩΛΟ ΠΑΙΔΙΑ ΣΗΜΕΡΑ.ΑΣΑΛΙΩΤΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ.

Μπράβο για την νίκη και την πρόκριση του παοκ.καλή συνέχεια στο κύπελλο(αν και θέλω να το πάρει ο βολος)

*έχω κρατήσει 2 ποστ που είδα και θα σχολιάσω αύριο…κρίμα είναι να σε “πρήζει” κάποιος στη χαρά σου

Πάντως και την προηγούμενη φορά που πήραμε κύπελλο είχαμε αποκλείσει κατά σειρά Ολυμπιακό, ΑΕΚ και στον τελικό μια μικρή ομάδα. :stuck_out_tongue:

τελος παντων ας μην ασχολουμαστε αλλο με τους πελατες…τους περασαμε ανετα…

ποιον θελετε τωρα για ημιτελικο???εγω προσωπικα αεκ που απο οτι φαινεται μαλλον θα προκριθει…

και γω αεκ γιατι κακα τα ψεματα ειναι πολυ κατωτερη του παναθηναικου,απλα με φιλοτιμο και προσπαθεια παλευουν για τη προκριση…βλεπω το ματς σε stream και η αεκ δεν ειναι απιθανο να χασει την προκριση μεσα απτα χερια της

[B][SIZE=“6”]ΠΟΥΤΣΑ ΚΑΙ ΞΥΛΟ!!![/SIZE][/B]

Όλα μέσα λέμε… και οι μπάλες και οι 1700 ματάδες, και οι δελτα και οι ΕΒΓΑ και το ελικόπτερο και οι εισαγγελείς και οι μαλαματίνες και τα δακρυγόνα και ο Μαρινάκης και όλα!!!

[B][SIZE=“4”]ΠΑΟΚ SODOM, ΚΑΙ ΓΑΜΗΣΙ ΔΙΧΩΣ CONDOM[/SIZE][/B]

fixed!

:thumbup:

έχεις ένα ποιντ… καταραμένο Alt+Tab…

Εδώ είμαι…μην φοβάσαι…η απάντηση μου στο σημερινό φιλικό που έγινε είναι στο δεύτερο Spoiler…ο Μαρινάκης έπρεπε να πιάσει νέες φιλίες…

http://www.youtube.com/watch?v=iHtazTTub9I

καλά, ξεμπούκωσε το στόμα σου από τους μπουγατσοκιμάδες και τα ξαναλέμε.


Το βίντεο προς απάντηση σου…(σε έχω πελάτη στην Τούμπα σου τόσα χρόνια)
:lol::lol::lol:

ναι, ας μιλήσουμε για πελάτες.

εντιτ, κλαίω, έβαλε βιντεάκι από νίκη πριν 10 χρόνια. εντάξει, είσαι τρολ, ή 13 χρονών, ή και τα 2. ρισπέκτ όπως και να’χει για το γέλιο.

ρομαντικ παλιοτρολ γεμισε μια πισινα με τη περιοδο σου και μπες μεσα και κολυμπα…

[SPOILER]μα εγω τραβαααω ζοοορι[/SPOILER]

Έλα ρε συ αυτό είναι καινούριο…βάλε κανένα πιο παλιό