Π.α.ο.κ

Pasxalako μάλλον πλάκα κάνεις έτσι; Εδώ έχουν γίνει τρελά πράγματα (όχι μόνο χτες) και περιμένεις να πάρει κίτρινη ο Mirallas γιατί έβγαλε την μπλούζα του; Όσο για τον Τοροσίδη, τιμωρίες κτλ περιμένετε να δείτε πολλά. Το πρωτάθλημα τέλειωσε. Για τα μάτια του κόσμου μέχρι και τιμωρία στον Ολυμπιακό για τα επεισόδια μπορεί να πέσει… :lol::lol:

Συγνώμη κιόλας ρε παιδιά, αλλά στο θρεντ του ΠΑΟΚ τι ρόλο βαράει αν πήρε ο Τοροσίδης κόκκινη κλπ?
Μετά απορούμε γιατί μας χαρακτηρίζουνε με διάφορα επίθετα όταν καθόμαστε και γράφουμε στο θρεντ της ομάδας μας για τον Ολυμπιακό.

Πραγματικά όσο τραγικά ήταν τα πράγματα σήμερα υπέρ του γαύρου δεν μπορώ να στεναχωρηθώ γιατί έσφαξαν τον βάζελο… Same shit, different asshole που λένε και στο αμέρικα…

Όσο για τιμωρίες εδώ γελάμε… θα πούνε ότι ήταν αναρχικοί όπως και στο ΟΑΚΑ και θα αθωωθεί η ομάδα που προάγει τον αθλητισμό στην Ελλάδα… Τίποτα, τα πρωταθλήματα ΟΜΠΑΚΟΥ - MΠΑΘAΝΑΪΚΟΥ είναι σαν τα δώρα του Αι Βασίλη. Χαίρεστε που τα παίρνετε, αλλα ξέρετε ότι τα έχει πάρει ο μπαμπάς…

Και για να είμαι και ον-τοπικ στο μπάσκετ μέχρι εδώ ήταν… αφού σώσαμε την χρονιά τώρα πάμε για 6-8 θέση στα play-off και πάλι από τα σκατά θα αρχίσουμε… Πόσο μικροί καταντήσαμε δεν το χωράει ο νους μου…

Φεύγω. πάω να φάω φακές… να τρώτε φακές… κάνουν σκληρή πούτσα…

για την κατάντια του ελληνικού ποδοσφαίρου γράφουμε, Axel.

Και πολύ καλά κάνετε, απλά έκανα μια παρατήρηση όπως μου φάνηκε εμένα.

πήρε

20’Σκοράρει ο Μιραλάς
21’Κίτρινη κάρτα ο Μιραλάς

αλλά αυτού βρήκες να σταθείς? εδώ χθες δεν έμεινε τίποτα όρθιο σε κανένα επίπεδο

Λες και το χθεσινό περιμέναμε για να δούμε το ελληνικό ποδόσφαιρο να αποκαθηλώνεται.

ε μα αυτο λέω…εδώ γίνεται της ποπης και εμείς στεκόμαστε την κάρτα του βελγου(που την πήρε κιόλας) ?

αλλά αυτά τα χάλια μαζεμένα σε ενα ματς είναι σημαντικό γεγονός από μόνο του…άσχετα με το τι γίνεται τόσα χρονιά

*πάντως αν ασχολούμασταν τόσο πολύ και με άλλα θέματα θα είχαμε λύσει πολλά προβλήματα

το θετικο με τα χθεσινα ειναι οτι

1)προβληθηκαν απο κρατικο καναλι,τα ειδαν ολοι δηλαδη
2)εγιναν σε ματς με τον παο…αμα ειχαν γινει με εργοτελη και αστερα τριπολης θα χε χεστει η φοραδα στο αλωνι

Τι παοκτσάκι άρρωστο είναι ο Γιασέρ ρε σεις… Δεν καταλαβαίνει χριστό από -20…

Με κοντομάνικο είναι ο θεός και οι άλλοι δίπλα το έχουν δαγκώσει…
Ο δε Μούσλι από το αεροπλάνο κρύωνε…

:lol::lol::lol::lol:

τον γιασερ μπηκα να ποσταρω :lol: προσκυναμε
δεν εγινε δεκτο το αιτημα για να γινει το ματσ πιο νωρις λεει.κωλοζωα

δεν έγινε δεκτό μάλλον λόγω τηλεοπτικών κ χορηγών…στα αρχίδια μας δηλαδή η σωματική ακεραιότητα των παιχτών.Πουτάνα ουέφα.

αυτό.

παόκια σήμερα να ρίξω διπλάκι το ματς?πώς το βλέπετε?

διπλό και όβερ ρίξ’το

8,50 σε εταιρεία στοιχήματος στο ιντερνετ το διπλό του πάοκ

τι να πω, αξίζει το ρίσκο, δικιά μου άποψη πως μπάλα δεν θα παιχτεί λόγω -20 βαθμών κελσίου, και είμαστε κωλόφαρδοι σε κάτι τέτοια εμείς, οπότε το αξίζει το ποντάρισμα του(5-10 ευρώ max βέβαια, δεν αξίζει για παραπάνω)

@bastard: :lol: :lol: :lol:

Τι να παίξουμε ρε… στους -20φεύγα βαθμούς?
Ο Γκαρσία θα θυμηθεί τα παιδικά του χρόνια που πολεμούσε στην μάχη του Τακουαρεμπό και θα κάνει ματς αυτοθυσίας…θα αλλάξει το τατουάζ από “Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς” σε “Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς, αλλά αν έχει -25 έξω κάτσε κάτω μπας και πας αποδυτήρια…”. Ο Λίνο θα κλαίει επειδή από το κρύο πονάνε τα κόκαλα του, ο Μούσλι θα είναι όλη μέρα τύφλα από παραδοσιακές βότκες (τουλάχιστον δεν θα νιώθει κρύο…), ο κουτσιανικούλης είναι τόσο χαζός που θα νομίζει ότι προσγειωθήκαμε στην Λάρισα και απλά χιόνισε και θα ψάχνει το σπίτι του… ο Τσιρίλο θα βρει καμιά Ρωσίδα να το παίξει πορνοστάρ και ο γκοντός θα παγώσει σε θέση οφσάιντ…

Μαλάκα είναι το επικότερο ποστ στα αθλητικά του ρόκιν από καταβολής του

:lol::lol::lol: