Π.α.ο.κ

[B][CENTER]Η Επιτροπή Εφέσεων της Ελληνικής Ποδοσφαιρικής Ομοσπονδίας έκανε δεκτή την έφεση του ΠΑΟΚ και έτσι ο τεχνικός του “Δικέφαλου” θα μείνει εκτός μόνο για τα παιχνίδια με την Καβάλα και την Ένωση για το Κύπελλο[/CENTER][/B]
[CENTER]

“Έκανε δεκτή την έφεση του προπονητή της ΠΑΕ ΠΑΟΚ, Ι. Χάβου, κατά της υπ΄ αριθμ. 63/2011 απόφασης της ΠΕ/ΕΠΟ. Επιβάλλει στον προπονητή χρηματική ποινή 10.000 ευρώ και απαγόρευση εισόδου στους αγωνιστικούς χώρους για είκοσι (20) ημέρες (10.000 ευρώ πρόστιμο και δύο (2) μήνες απαγόρευση εισόδου στους αγωνιστικούς χώρους η πρωτόδικη απόφαση). Η Επιτροπή διατήρησε τη χρηματική ποινή των 10.000 ευρώ για την ΠΑΕ ΠΑΟΚ (αγώνας Κυπέλλου Ελλάδας Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ στις 19/1/2011).”
[/CENTER]

καλα δεν ελεγαν πως η ποινη ειναι η 2 μηνες η καθολου? θα μας τρελανουν τελειως??

και επειδη στην αρχη εριξαν 60 μερες στον χαβο και τωρα του ριχνουν 20 πρεπει να τους πουμε και ευχαριστω?στα τσακιδια κοπροσκυλα

Έφεση

Τραγικοί ρε, απλά τραγικοί, για πόσο ηλίθιους μας περνάνε;

Ψυχάρες μέχρι τώρα, Λίνο η μόνη παραφωνία που είναι μεγάλο χωνί, περνάνε τα πάντα από κείνη την πλευρά.
Το γήπεδο σαν να είναι καπως μικρό ε; Μας ευνοεί αυτό

εδιτ: ΘΑ ΚΛΑΨΩ ΓΑΜΩ, ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕΣΑ

Παστέλωσε το ρε emo γαμώ την κηδεία μου…:blow:

ΟΧΙ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΠΟΥΤΑΝΑ ΜΟΥ ΜΕΣΑ!!!

:cry: :cry: :cry: ΕΞΩ ΚΑΙ ΤΟΥ ΤΣΙΡΙΛΛΟ ΓΑΜΩ

μπες ρε κωλόμπαλα, ΜΠΕΣ

Ρε πούστη μου αν είναι να αποκλειστούμε τουλάχιστον να χάναμε να τελείωνε…
Δεν λέει να τους πατάμε και απλά να μην μας θέλει η πουτάνα η μπάλα…

[SIZE=“4”][B]Δε μπαίνει η καριόλα![/B][/SIZE]
Γιατί να μην παίζαμε έτσι με ψυχή και στην Τούμπα γαμώ?
Αν συνεχίσουν έτσι δυνατά και στο 2ο πιστεύω θα το βάλουμε το γκολάκι

βαλτο μωρεεεεεε…τοσες φορες βγηκες μπροστα

Nτάξει άλλη ομάδα…καμία σχέση με την εμφάνιση στην τούμπα.Δεν μπαίνει η πουτάνα μέσα.Ο Λίνο είναι τραγικός,πάρτυ κάνουν οι Ρώσοι από εκείνη τη μεριά.Άντε για το δεύτερο κ βλέπουμε.

δεν ξέρω, ας βάλει σαβινι στο δεύτερο να θωρακιστεί λίγο καλύτερα η πλευρά και πάμε για το γκολ

ΜΠΕΣ ΜΩΡΗΗΗΗΗΗΗ…

ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΣΑΛΠΙ ΕΤΣΙ ΡΕ ΔΩΣΕ ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΙΑ ΣΤΑ ΓΑΤΑΚΙΑ
ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΩΡΑ ΧΩΡΙΣ ΑΚΙΝΦΕΕΦ ΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ

ΠΑΜΕ ΜΩΡΗ ΟΜΑΔΑ ΤΡΕΛΑΝΕ ΜΑΣ

ΓΚΟΛ :’)

[B][SIZE=“5”]ΝΑΙ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ ΜΟΥ!!! ΝΑΙ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΡΩΣΊΑ ΜΟΥ ΜΕΣΑ!!![/SIZE][/B]

τι λες τωρα :lol:

[SIZE=“7”]ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ ΔΕΝ ΒΑΛΑΜΕ ΤΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΒΑΛΑΜΕ ΑΥΤΟ ΝΤΑΞ ΘΕΙΑ ΔΙΚΗ ΝΑΟΥΜΕ[/SIZE]