Π.α.ο.κ

Καλά στο 1ο ήμασταν απλά τραγικοί… θα μπορούσαμε άνετα να χάνουμε 0-2 και δεν θα έλεγε κανένας τίποτα… Μετά το γκολ όμως τελείωσαν όλα…ειδικά στο 2-1 και μετά δεν φοβήθηκα την ομάδα… το παιχνίδι έγινε άναρχο, πήγε στη δύναμη και στην κλοτσιά κάτι που μας ταιριάζει πολύ όταν είναι να κρατήσουμε σκορ…

Επίσης θεός ο σεκιουριτάς μπροστά από την 4… πρέπει να έγραψε όσα χιλιόμετρα έκανε και ο βιτόλο…

Yπαρχει πολυ σιγουρια και ταυτοχρονα πολυ υποτιμηση προς τον αντιπαλο απο τα παοκτσιδικα μεσα,μην σας γυρισει μπουμερανγκ αυτο,καραδοκει ο αραπης να σας κλεψει την προκριση.:p:p

Τα μέσα βασίζονται στις παραδόσεις και κάνουν ολόκληρα ρεπορταζ για αυτό. Αυτή είναι και η δουλειά τους βέβαια. Εγώ προσωπικά έχω “συγκρατημένη αισιοδοξία”

χααχχαχαχααχαχαχαχαχαχχαχααχχαχαχαχαχααχχα τρελό video:D

γελάω με το avatar, προφανώς πόνεσε πολύ η μπουγάτσα με ελικόπτερο.

http://www.youtube.com/watch?v=8DjE6CSh3xc

Μιας και πιάσαμε τα βιντεάκια…υπερθεός παπαγάλος…:bow:

Μήνες τώρα, το πε το πε ο ΠΑ-ΠΑ-ΓΑΛΟΣ

Άμα περάσουμε τελικό με το Βόλο, ο τελικός πάλι ΟΑΚΑ θα γίνει;

Έχει αποφασιστεί ότι όλοι οι τελικοί θα γίνονται στο ΟΑΚΑ ανεξαρτήτως ομάδων… Πάντα είχα την απορία αν ήταν ο τελικός ΠΑΟΚ -ΑΡΗΣ πως σκατά θα κατέβαιναν οι οπαδοί Αθήνα? Ούτε 5.000 στο σύνολο δεν θα έφταναν ζωντανοί…:-k
Τώρα αν αποφασίσουν να μην κατέβουμε δεν ξέρω…στο βόλεϊ πάντως (ΟΣΦΠ - Ηρακλής) απαγόρευσαν εντελώς νομίζω τους οπαδούς… Ας κάνουν καμιά παρόμοια κίνηση και θα γίνει επανάσταση…:smiley:

εφυγα για γηπεδο…αντε και με την προκριση:drunk:

εσυ που προσπάθησες να καρφώσεις την φωτοβολίδα στο σβέρκο του παίχτη της αεκ(που μπορεί να είναι και δικός σου παίχτης), [B]ΝΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ.!![/B]

Gayroi του Βορρά…Δέλλας ρε !!! Αφήστε το να τελειώσει…Δεν θα βάζαμε δεύτερο…

Καλά ήταν σίγουρο ότι αν χάναμε την πρόκριση θα γινόταν χαμός

Χτύπησαν και παίκτες; Δεν δίνει ακόμα πληροφορίες στα αθλητικά site

δεν πρόλαβαν…απλά ένας σπριντερ πήγε στους παίχτες της αεκ που έμπαιναν στην φυσούνα τρέχοντας και χτύπησε με φωτοβολίδα κάποιον …που μπορεί να μην τον πέτυχε αλλά να πέτυχε παίχτη του παοκ.!! ΨΟΦΟΣ.!! ΣΤΗΝ ΚΑΣΑ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ.!

Άντε να δούμε πότε θα υπάρξει το πρώτο θύμα. Γιατί δεν νομίζω να αργήσει και πολύ.

ντροπή και ξεφτίλα, μόνο.

Καλα ρε ζωα τι σας φταιει ο αντιπαλος τερματοφυλακας και πεταξατε πανω του φωτοβολιδα ?? :?

Ό,τι έφταιγε πέρυσι ο Σηφάκης υποθέτω