Π.α.ο.κ

αυτο δεν ήταν τίποτα…η μαλάκια με τον τυπο που πηγε και χτύπησε τον άλλον μέσα στο χαμό είναι πιο σοβαρό…αυτό με τον σαχα όσο και να θες να τον πετύχεις δεν μπορείς…

Κανονικά όσοι μπήκαν στο γήπεδο θα έπρεπε να τις μαζέψουν για τα καλά γυρνώντας στην κερκίδα
Ξύλο σε όποιον κάνει μαλακία μέχρι να στρώσουν όλοι

απο το λιγο που έδειξε η κάμερα μερικοί τις έφαγαν για τα καλά…

Τι συγκρινεις μωρε παπαρε κι εσυ τωρα ! #-o
Τις βρισιες με φωτοβολιδα στην πλατη/σβερκο/κεφαλι ?

Εσεις ακομα κυνηγατε στα αποδυτηρια τους δικους σας ή τη γλιτωσανε τελικα ? :lol:

Όχι ρε, θέλω να σε πω την ίδια σούρα είχε το παόκι με το δικό σας, μην την ψάχνεις. Νικήσαμε τον ΠΑΟΚ στο κοτέτσι, η χρονιά λογίζεται ως πετυχημένη :lol:

Γεια σου ΠΑΟΚ, εσύ και τα φυτά σου…

Τι να πω ρε πούστη μου… Κάθε φορά τα ίδια… Πέρσι στη Λαμία, φέτος Βόλο-Τούμπα (που και αθήνα να πηγαίναμε πάλι πουτάνα θα τα κάναμε) και φύγαμε άλματα πίσω… τι να πω, ζηλέψαμε άρη και ολυμπιακό? Για 30-40 μαλακισμένα που νομίζουν ότι ο ΠΑΟΚ τους ανήκει και ότι είναι πιο ΠΑΟΚ από τους υπόλοιπους μέσα στο γήπεδο πάμε και γυρνάμε την ομάδα 4 χρόνια πίσω…αλλά για εκεί είμαστε. Για λαμόγια προέδρους, μιζέρια και σούτια μεταξύ μας…Αλλά όχι, αν μαζέψουν κανένα βλαμμένο “Λευτεριά στα αδέρφια μας”… Μολότοφ και γκαζάκι στα μαλακισμένα έπρεπε να φωνάζουμε…

Να φύγει ο Ζαγορ γιατί έτσι όπως πάμε θα τον κυνηγήσουν και αυτόν… Τώρα όποιος παίχτης πει φεύγω και δεν ξαναπαίξει μπορεί να του δώσει κανένας άδικο?

Και από του χρόνου όπως παλιά ρε… 4-5 χιλιάρικα κόσμος και μόνο στα ντέρμπι θα έρχονται όλοι…

μολις γυρισα απτο γηπεδο…καταρχην δηλωνω πως αν δε παραιτηθει ο ζαγορακης δε ξαναπαταω τουμπα…και θα εξηγησω γιατι

καταρχην αγωνιστικα η ομαδα επαιζε σαν να ειναι εκτος εδρας…απλα τεραστια ντροπη μονο για αυτο…ψευτοτσαμπουκαδες απο μουσλιμοβιτς και τσιριλο δεν περνανε εδω περα…το σημαντικοτερο ματς της χρονιας το γαμησανε…ντροπη σας ρε κωλοπαιδα…επισης χαβο υπηρεσιακε προπονητη που εισαι 5 μηνες στον παοκ φυγε χτες…και θα εξηγησω αργοτερα τα τεραστια σφαλματα που εκανε σημερα

ωστοσο ο λογος που δε ξαναπαταω γηπεδο ειναι λογω των επεισοδιων που κανουν 1000 μαστουρουμενοι μαλακες που γαμανε τη ζωη αλλων 27 χιλιαδων οπαδων…εγω που γενικα δεν ειμαι καθετα αντιθετος στην βια,ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ λογος να πετας φωτοβολιδες σε παιχτες αντιπαλης ομαδας,δεν υπαρχει λογως να κανεις ντου ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΜΑΤΣ…η διαιτησια σε σφυριζε καλα,οι παικτες σου δεν μπορουσαν να παρουν τα ποδια σου και κανεις ντου στο γηπεδο για πιο λογο???Αν καπου πρεπει να κανεις ντου ειναι στα αποδυτηρια της ανυπαρκτης μας ομαδας

επισης ο λογος που τα εχω με το ζαγορακη ειναι ο εξης…και καλα στρωνεις τους οπαδους και βαζεις το νερο στο αυλακι…εγω πηγα με μηχανη στο γηπεδο εχοντας κρανος στο χερι και ΟΥΤΕ ΕΝΑΣ,μα ουτε ενας σεκιουριτυ δεν κοιταξε καν να δει αν εχω μεσα στο κρανος κροτιδες,φωτοβολιδες οπλα και δε ξερω τι σκατα αλλο…ελεγχος στο γηπεδο μηδενικος,μην πω υπο το μηδεν…

ειδα ατομα με πιστολια φωτοβολιδων να πετυχαινουν τον παγκο της αεκ απτην αλλη μερια του γηπεδου…επισης ειδα ατομα να μπαινουν και να βαζουν σε κυνηγητο τους παιχτες και τον παγκο της αεκ…αυτα τα πραγματα ειναι ανεπιτρεπτα…

Απαιτω τιμωρια εδρας για οσο μεγαλυτερο διαστημα γινεται σε αυτες τις περιπτωσεις…απλα η θα εξαφανισουμε αυτα τα αποβρασματα τα οποια πηγαινουν στο γηπεδο για να εχουν λογω υπαρξης και ειναι βαρος στην κοινωνια η δε θα ξαναπαιξουμε ποτε με κοσμο…να μην υπαρχουν εσοδα στην παε,να μπει το αγγουρι στο κωλο να σε δω εκει Ζαγορακη

Καλά τα λέει ο αποπάνω…μες στο γήπεδο μπορείς να περάσεις ό,τι θες!
Σε όλα όχι μόνο στο δικό μας
Όταν οι περισσότεροι σεκιουριτάδες είναι χουλιγκάνια ή σταρχιδιστές περιμένεις να γίνει σωστός έλεγχος?

Όσο για την τιμωρία την ξέρουμε…1 αγωνιστική

Καλα αυτο εννοειται !
Οχι απλα δεν κανουν κανεναν ελεγχο, αλλα κανουν και χιουμορ κιολας !

μπράβο στον [B]Paoktsis [/B]ακόμη και αν ξαναπάει αύριο στο γήπεδο(η μπάλα είναι αρρώστια)

3 αγωνιστικές προβλέπω… 1 για τον πυρσό στον Σάχα, 1 για το ντου, και 1 (και η ποιο δίκαιη) λόγω βλακείας…

μπραβο κ απο μενα στον παοκτσης.

ειπες σωστα πραγματα και μακαρι να τα λεγανε απο ολες τις ομαδες μα κυριως να τα κανανε σε ολες τις ομαδες. πολυ φοβαμαι οτι ισως την πληρωσετε μονο εσεις και αυτο δεν ειναι δικαιο.

Το τραγικό είναι ότι έπαιξε η ομάδα τόσο σκατά αλλά και πάλι κατάφεραν οι άλλοι να τα κάνουν χειρότερα…

Το να αποκλειστείς αγωνιστικά πάει κι έρχεται. Αναγνωρίζεις την υπεροχή του αντιπάλου και προχωράς.
Το να κάνεις όμως την Τούμπα πεδίο έκφρασης ιδεολογικών τοποθετήσεων και πεδίο εκτόνωσης της μαλακίας σου, αυτό δεν είναι αποδεκτό…
Μπραβο στο πολιτικο κινημα με το πορτοκάλι αστέρι…άντε και διοίκηση…

Γύρισα και γω από το γήπεδο.
Πραγματικά δεν έχω λόγια να περιγράψω την αηδία που ένιωσα, μιας και ήμουν και γω στην 4.
Τα μαλακισμένα όχι μόνο κυνηγούσαν παίχτες και των δύο ομάδων, αλλά δεν παρέληψαν να γίνει χαμός και με την 1, με την 5, και με την 4 φυσικά μεταξύ μας και σεκιουριτάδες.
Ειδικά προς το τέλος, το κυνηγητό στην 4α ήταν από τα πιό ΑΝΕΓΚΕΦΑΛΑ πράγματα που έχω δει στο γήπεδο.Συνθήματα κατά του Σάλπι εμετός, λες και αυτός φταίει για το ύψος του.Αφού από το γκολ και μετά παίζαν με γιόμες, για να πάρουν κεφαλιές από τον Δέλλα και τον Ντιόπ.Γελάει ο κόσμος.
Εννοείται ΤΕΛΟΣ το γήπεδο για μένα, δεν ξαναπατάω, τουλάχιστον για φέτος.
ΑΗΔΙΑ και ΜΟΝΟ.

όσο για μερικούς γελοίους που άρχισαν τους χαρακτηρισμούς “γαύροι του βορρά” φαίνεται ξεχνάτε εύκολα.

Δηλαδη οταν μπαινεις με αδειο κρανος σε γηπεδο, δεν υπαρχει κανενα προβλημα;;; :stuck_out_tongue:

Δε νομιζω οτι υπαρχει κανενα σημειο επαφης.

Ουτε σε γεγονοτα ουτε σε αιτια.

Μην τσουβαλιαζουμε.

ΥΓ.: Κατα τα αλλα, τι εννοεις για το κινημα με το αστερι και μεριδα οπαδων σας;;; :-k

Οφφτοπικ.

Σιγουρα δεν ειναι το ιδιο, αλλα, αληθεια, εσυ βρισιες θυμασαι;;; 8O

Οφφτοπικ.

Ελπιζω να το λες για πλακα, γιατι δεν ειπωθηκε ποτε ουτε υπηρξε ως νοοτροπια, παρα μονο στους μαλακες τους παιχτες μας.

Το σημείο επαφής είναι ότι όλοι κάναμε ντου… απλά το χαριλάου το θυμήθηκα όταν έβγαλαν του πυροσβεστήρες οι δικοί μας (όπως ο δικός σας στην φυσούνα…)

Το κίνημα με το πορτοκαλί αστέρι είναι ο σύνδεσμος της θύρας 4…

Και ρε φίλε ούτε εμένα με αρέσει να τσουβαλιάζω, αλλά όσο οι σύνδεσμοι επιτρέπουν αυτήν την κατάσταση και δεν κάνουν τίποτα, αλλά την έχουν δει και αφεντικά στο γήπεδο, όπου αν κάνεις/λες κάτι που δεν τους αρέσει ξαφνικά τρως πέσιμο, ε ναι θα τους βάλω στο ίδιο σακί με τα βλαμμένα…
Αλλά θα βγάλουν πάλι καμιά ανακοίνωση γροθιά στο στομάχι όπου θα λένε τα λάθη και της προδοσίες της διοίκησης και ότι αυτοί ότι κάνουν είναι για το καλό του ΠΑΟΚ και εμείς είμαστε οι μαλάκες που δεν το βλέπουμε…

Α ναι, αναμένουμε ανακοινώσεις με αγωνία, να γελάσουμε.
Αυτοί είναι περισσότερο ΠΑΟΚ, τον πονάνε και τον αγαπάνε περισσότερο τον ΠΑΟΚ.

Εννοειτε πως οι συνδεσμοι ειναι οι πρωτεργατες αυτης της καταστασης…και οταν λεω οι συνδεσμοι,δεν εννοω σαν θεσμος,αλλα οι ανθρωποι που κινουνται μεσα σε αυτους…εγω ειχα γραφτει σε συνδεσμο πριν 2 χρονια και αντεξα μονο 2 μηνες(μηπως ηταν και πολλοι τελικα?)

Ο Ζαγορακης επειδη ειναι [B]δαχειριστης[/B],και οχι [B]επενδυτης[/B] δυστυχως ειναι υποχειρο των συνδεσμων…ο ζαγορακης αν παει κοντρα στους συνδεσμους εχει σβησει απτον χαρτι,γιατι καλως η κακως αυτοι εκπροσωπουν τον κοσμο του παοκ(εδω γελαμε) ως την πιο οργανωμενη μορφη οπαδων…Το θεμα ειναι πως οταν ο ζαγορακης πηρε προεδρια πιστευψαμε οτι θα αλλαξει πολλα απτα κακως δρομενα στον παοκ εδω και χρονια…στο αγωνιστικο τα καταφερε με το παραπανω και σε συντομο χρονικο διαστημα…στα υπολοιπα ομως,η κατασταση ειναι νοσηρη

Ω μαλακες.Δειτε στο 0:14 στο κατω αριστερα μερος του βιδεο που ξεκιναει ο τυπακος και ριχνει τρελο σπριντακι για να προλαβει να παει να σκασει τη φωτοβολιδα μεσα στο χαμο της φυσουνας:lol2:

Έλα εντάξει ο Ζαγοράκης προφανώς θα την κάνει με ελαφρά και θα βρεθούμε εκεί που ήμασταν επί Γούμενου, Βουλινού κτλ κτλ. Μαθημένα τα βουνά από τα χιόνια. Το ότι ασχολούμαστε με τον ΠΑΟΚ έτσι κι αλλιώς είναι αρρώστεια. (Όποιος ασχολείται με ομάδα στην Ελλάδα είναι άρρωστος έτσι κι αλλιώς). Και γιατρειά δεν το βλέπω να βρίσκουμε. Στα ίδια λοιπόν. ΠΑΟΚ ήμασταν με τον Ζαφειρίου ΠΑΟΚ ήμαστε με τον Garcia και ΠΑΟΚ θα ήμαστε και με τον Ζαφειρίου τώρα που θα ξαναέρθει. Προσωπικά δεν ήθελα το κύπελο.(Μάλιστα προγραμμάτισα να βαπτίσω τον γιό μου στις 30 Απριλίου). Το ανέλυσα όμως αυτό σε προηγούμενο ποστ. Απλά θα ήθελα η ομάδα να προκρίνεται στην Ευρώπη και να βλέπουμε κανένα σοβαρό ματς. Προφανώς θα σταματήσει να γίνεται και αυτό. Ίσως τότε περιοριστώ στο να είμαι τηλεορασάκιας οπαδός.

Λυπάμαι για κάποια λίγα πραγματικά παιδάκια που το μόνο που τους νοιάζει αφού έχει χάσει η ομάδα τους είναι τουλάχιστον να έχουν τον τίτλο του “κακού”. Γιατί γι αυτό κάναν κάποιοι τα επεισόδια. Γουστάρουν να είναι οι “μάγκες” οπαδοί…

Κρίμα που τώρα που θα φύγει ο Ζαγοράκης δεν κατάφερε τουλάχιστον να κάνει το αυτονόητο. Να εκλέγεται δηλαδή ο πρόεδρος από τον κόσμο. Δεν θέλω προσωπικά κάποιο λαμόγιο που να έρθει και να στάξει λεφτά. Δεν θέλω Μαρινάκηδες και Βγενόπουλους. Έναν διαχειριστή θέλω που όμως να μην βάζει την ομάδα μέσα και να έχει πληρωμένους τους όποιους παίκτες έχει. Ζαγοράκη αν δεν βγαίνεις μην κρατάς τον Garcia, πάρε τον Ζαφειρίου.