Π.α.ο.κ

μα δεν είναι θέμα πως θα το παίξεις αλλά με τι ασχολείσαι…
καλά έκανε και επεσε η λαρισα, αλλά δεν νομιζω να καίει αυτό τον παοκ…
βέβαια πως να ασχολείσαι με κάτι άλλο απο την στιγμή που ο επίσημος παοκ λέει οτι είστε πολύ μικροί να πείτε για το τι γίνεται στον παοκ και στην τούμπα :lol:/#-o
σε απάντηση της ανακοίνωσης της λαρισας για τον διαιτητή και οχι για τον παοκ…μαζι με την υπεράσπιση του διαιτητή ο παοκ υπερασπίστηκε και την τουμπα με επιχείρημα οτι είμαστε μικροί…#-o ε και?? επιχείρημα είναι αυτό?
μετά οταν κάθε κοκκαλης και κάθε μαρινακης μας κάνουν κάτι ουρλιάζουμε…

οπότε έκανα λάθος…καλά έκανε και έβγαλε την ανακοίνωση η θυρα 4

*δόξα και τιμή σε mostrers, θυρα 4, 7, 13, 22 666, 5725814…σε κάθε τραγικό που είναι το βασικό πελατολόγιο των λαμογιων και των άσχετων…

Δεν το γραφω για να προσβαλλω ε.

Απλα απο τοτε που ειδα τη φωτογραφια αυτη, εχω κλασει απο τα γελια.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ξαναλεω οτι δεν αναφερομαι καπου και δε χαρακτηριζω κανεναν, γιατι βαριεμαι να βλεπω καμια 10αρια ποστς που θα με “στολιζουν”.

Αντε εξηγησε τωρα σ’ αυτον που εκανε τη “διορθωση”, γιατι δεν πρεπει να κανει ντου. :stuck_out_tongue:

και ξαναλέω, άντε εξήγησε τώρα σε αυτόν που το έβαλε σε demotivational πορτραίτο, για ποιο λόγο υπάρχουν και με ποιό τρόπο φτιάχνονται σωστά τα demotivationals

αντε εξηγηστε στον iron aris οτι υπαρχει μια περιπτωση(πολυ μικρη βεβαια) αυτος που εκανε τη διορθωση να ναι αρειανος…λεμε τωρα:roll:

Eτσι κι αλλιως, δεν το 'φτιαξα εγω. :stuck_out_tongue:

Τελοσπαντων, εγω αυτο που σχολιασα ειναι η ηλιθιοτητα ορισμενων, ακομα κι αν ειναι δικος μας που εκατσε να γραψει πανω απο συνθημα, που λεει κι ο paoktsis. :wink:

Ολο και εντονότερα ακούγεται τελευταία στον… Βαρδάρη, το όνομα του Γιώργου Δώνη. Ο τεχνικός του Ατρομήτου είναι η βασική επιλογή του Θοδωρή Ζαγοράκη για τον πάγκο του ΠΑΟΚ ενόψει της νέας σεζόν, καθώς ο Μάκης Χάβος δεν μπορεί να σηκώσει το βάρος του πάγκου του Δικεφάλου. Πάντως, ο νυν τεχνικός του ΠΑΟΚ δεν πρόκειται να χαθεί. Ηδη έχει δεχθεί τις πρώτες κρούσεις από ομάδες, με τον Πανσερραϊκό πρώτο και καλύτερο!

Διαβάστε περισσότερα: http://www.sport.gr/#ixzz1Hk4wW75w

Κάτι τέτοια διαβάζω και τα βλέπω τα μαζικά εγκεφαλικά να έρχονται…
Πότε θα καταλάβουμε στην Ελλάδα ότι δεν υπάρχει Έλληνας προπονητής που να μπορεί να σε στίσει ομάδα για υψηλούς στόχους χωρίς να έχει ένα βουνό από λεφτά δίπλα του…

Καλά μην τρελαίνεσαι. Η “Γάτα” το έγραψε και η στήλη “Gossip” του sport.gr

[SPOILER]Με τη βοήθεια του Θεού όλα γίνονται!
[/SPOILER]

Η λύση Δώνης είναι αστεία και φαντάζομαι ράδιο αρβύλα

πάντως οι μισές ομάδες κοροϊδεύουν αυτούς που ακούγονται για τους πάγκους τους…ολες ρεαλ και μπαρτσελονες γίναμε…το οτι δεν έχουμε για ξενο και το οτι τον ελληνα δεν θα τον πληρώσουμε και δεν πρόκειται να μας τα ζητήσει δεν το λέει κανείς…

Δεν το λέω μόνο για την περίπτωση Δώνη αλλά γενικά για τους Έλληνες προπονητές…
Δεν θέλω Έλληνα του χρόνου γιατί δεν ξέρει να στήσει ομάδα σε σύγχρονα πλαίσια και επίσης δεν έχουν ποδοσφαιρική παιδεία… Όπως και σχεδόν όλοι οι Έλληνες εξάλλου…

Crimson καλύτερα να μην πάρω έναν καλό παίχτη και να πάρω έναν καλό προπονητή που θα πάρει τους μέτριους και θα τους κάνει σύνολο… Τόσα χρόνια το ίδιο γίνεται… ακόμα δεν μπορούμε να το δούμε…?

Δε λεει και τιποτα περιεργο ρε κριμσον.

Αυτο πχ ηταν και μενα το “προβλημα” μου με Τσιωλη.

Δεν μπορω να ξερω τι παιδεια εχει, ποση μπαλα ξερει, και ποσο επαγγελματικα μπορει να στησει μια ομαδα.

Ειναι ωραια τα μοντελα ξενων ομαδων με νεους ανερχομενους εγχωριους προπονητες, αλλα εκει ΞΕΡΟΥΝ ΜΠΑΛΑ.

μα δεν λεω οτι λένε κατι περίεργο τα παιδιά…

απλά όλοι μας ξεχνάμε(ή δεν θέλουμε,ή δεν μπορούμε να λογαριάσουμε) πως για να πάρεις έναν ξένο παίζουν και κάποια θέματα…
θα τον αφήσεις να κάνει την δουλειά του χωρίς παρεμβάσεις?(θα το δεχτεί?)
όταν θα τον διώξεις(πριν και από το επίσημο ματς) θα δεχτεί να φύγει χωρίς χρήματα όπως όλοι οι ελληνες προπονητές…??
και χίλια δυο τέτοια θέματα

ξεχνάμε οτι οι ομάδες μας είναι με δανικά και δεν είναι το θέμα το ποιοι είναι οι καλύτεροι…αυτό το ξέρει ο καθένας…αλλού είναι το θέμα

[B]Radical[/B] δεν διαφωνώ κάπου…εγώ λέω τι γίνεται…

Aν θέλει ο ΠΑΟΚ να γλυτώσει χρήματα κρατάει τον Χάβο. Ο Δώνης δεν έχει δείξει ότι είναι καλύτερος.

Mετά την επίσπευση της διαδικασίας για να μην τιμωρηθεί η ΑΕΚ στο ματς κυπέλλου με τον ΠΑΟΚ, μετά την εκδίκαση της υπόθεσης του Mirallas Σάββατο, μετά την τιμωρία του Άρη με 30,000 ευρώ για τα επεισόδια στα Τρίκαλα, μετά την τιμωρία της Τούμπας επειδή βρίσανε οι οπαδοί τους παίκτες του ΠΑΟΚ εκτός γηπέδου, μετά τα ελικόπτερα την ομάδα ΔΕΛΤΑ και της σκηνές απείρου κάλους στη Θεσσαλονίκη για τα μάτια του Ολυμπιακού, μετά τη δίμηνη αρχικά τιμωρία του Χάβου για κάτι που είπε (αν είπε) στον τέταρτο, τώρα καθυστερούμε την εκδίκαση των επεισοδίων με ΑΕΚ μόνο και μόνο για να τιμωρηθεί ο ΠΑΟΚ στα play off. Ζαγοράκη παράτα τα. Δεν αξίζει. Εκτός αν τα παίρνεις και εσύ. Αν όχι τότε είσαι κορόιδο. Εγώ προσωπικά που ακόμα ασχολούμαι, είμαι. Το παραδέχομαι.

αυτό με το χαβο είναι σωστό αλλά μην ξεχνάς οτι στον κόσμο η κάθε παε πουλάει ανανέωση και ελπίδα…οπότε μια αλλαγή με λίγα χρήματα πάλι θα ωφελήσει…

*ο δωνης ειναι προπονητής για να τον κρατήσεις να σου κάνει ομάδα…και οχι για να είσαι στην 3αδα τις πρώτες 10 αγωνιστικές…την μπαλα που ειδα εδώ με δωνη δεν θα την ξαναδώ ποτέ…ξέρω δεν ειναι το ίδιο φυσικά η λαρισα με τον παοκ…αλλά αυτό είναι ακόμη καλύτερο να δεις μπάλα απο μικρότερη ομάδα…(και με φθηνές λύσεις)

Συμφωνώ. Αλλά δεν έχει νόημα να συζητάμε για ποδόσφαιρο στην Ελλάδα. Ο Ζαγοράκης θα φύγει το καλοκαίρι. Τα τελευταία κορόιδα θα σταματήσουμε να ασχολούμαστε και τέλος.

Επιτέλους κόσμος στο παλατάκι… Τραγικό που φτάσαμε ως εδώ για να πάνε 4 χιλιάρικα αλλά φέτος τα έχει κάνει σκατά και η διοίκηση οπότε τους δίνω ένα δίκιο…

Στα του ματς, αν δεν πετούσαμε αετό στα τελευταία 21" θα είχαμε τώρα το +7 και θα ήμασταν 1ο φαβορί για την 3η θέση και για euroleague (τώρα αυτό αν θα είναι καλό ή όχι δεν ξέρω…). Ας είναι, να βγούμε και διαλυθούμε τελείως μετά… ούτως ή άλλως το ελληνικό μπάσκετ κατά κει πάει…

Μπράβο στα παλικάρια του μπάσκετ και στον Μαρκόπουλο, που παρ’όλα τα προβλήματα της ΚΑΕ, έχουν την ομάδα 3η.
Τα ίδια ισχύουν και για το βόλλευ(νίκη επί της γριάς στο παλατάκι) και χαντμπολ, που πάνε εξίσου καλά, ενώ είναι απλήρωτοι και δεν έχουν την ίδια στήριξη με το ποδόσφαιρο.

Καλά στο μπάσκετ έχουν κάνει επικές μαλακίες φέτος απέναντι στον κόσμο…
80 ευρώ το διαρκείας χωρίς κύπελλο και ευρώπη μέσα… δλδ ρε μάστορα με ζητάς να δώσω 130 ευρώ για το μπάσκετ? Δηλαδή αν περνούσαν ευρώπη θα δίναμε άλλα 15? Και γενική είσοδο 15 ευρώ? Στην τούμπα ρε ταγάρια που μαζεύει και κόσμο και το έκαναν 10 στο πέταλο… Θα τρελαθούμε τελείως… Και μιλάμε για μια ομάδα που είχε μπάτζετ 700.000 και μετά τον Παπαδόπουλο πήγε στα 350.000…

Δεν σχολιάζω το συνδεσμίτικο διαρκείας στα 50ευρώ και είσοδο στα 10… Εγώ δλδ που ήταν το 8ο σερί διαρκείας μου πρέπει να πληρώνω περισσότερο από τον σύνδεσμο που έρχεται παλατάκι 3 φορές τον χρόνο…:thumbup:

Μετά μην έχουν παράπονο ότι με τον ολυμπιακό είχαμε 139 εισιτήρια…Και πολλά ήταν…

Ναι οκ,σωστός, αλλά δεν είναι αποκλειστικά δική τους ευθύνη.