Π.α.ο.κ

Εχω πεθανει :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

“Αυτά τα βυζιά εγώ δεν τα αφήνω” λέει…:lol::lol::lol::lol:

Όπως αναμενόταν, η ΕΠΟ δεν εκδίκασε σήμερα την υπόθεση του ΠΑΟΚ για τα επεισόδια στο παιχνίδι Κυπέλλου με την ΑΕΚ, με συνέπεια η τιμωρία που θα του επιβληθεί (2-4 αγωνιστικές κεκλεισμένων των θυρών για τα όσα έγιναν στην Τούμπα) να πιάνει και τα play-off.

Ο νομικός εκπρόσωπος της ΠΑΕ ΠΑΟΚ, Αχιλλέας Μαυρομάτης και ο υπεύθυνος ασφαλείας, Νώντας Παμαεπαμεινώνδας βρέθηκαν από νωρίς το πρωί στα γραφεία της ελληνικής ποδοσφαιρικής ομοσπονδίας. Όμως ο πρόεδρος της πειθαρχικής επιτροπής, Γιώργος Ναυπλιώτης δεν έκανε δεκτό το αίτημα εκδίκασης της υπόθεσης, τονίζοντας ότι αυτό θα γίνει την ερχόμενη Πέμπτη όπως είχε οριστεί εξ αρχής.

να πω την αλήθεια ήμουν σιγουρος ότι έστω και την τελευταία στιγμή θα γινόταν νωρίτερα η εκδίκαση(κατά λάθος είχα γράψει αρχικά εκδίκηση:p)…

*τελικά θα έχετε και κόσμο να χαρείτε τον υποβιβασμό της αελαρας…

ναι, ευτυχώς που θα έχουμε κόσμο στην ΜΑΤΣΑΡΑ για να βγάλουμε το κόμπλεξ μας.

αυτό λέω βρε παοκ…

βασικά δεν κατάλαβα τι ήθελες να πεις με αυτό ρε αελ.

απο την μια κοροϊδεύω(όχι εσάς) το οτι σας στήνουν στα 3 μετρά και σας εκτελούν κανονικά χωρίς καμιά ντροπή βάζοντας σας να παίξετε με κόσμο στην ματσαρα όπως λες και εσύ, και απο την άλλη κοροϊδεύω τον σύνδεσμο(εσάς) που αντί να ασχοληθεί με τα θέματα που καίνε τον παοκ κάθεται και ασχολείται με την λαρισα και την κάθε λαρισα…

ναι ρε man, μαζί σου, αλλά έγινε ΜΙΑ αναφορά σε ΜΙΑ ανακοίνωση συνδέσμου και εσύ κάνεις σαν όλα τα sites/fora/συνδεσμικά blogs να έχουν αναρτήσεις και πρωτοσέλιδα αφιερωμένα στην αελ και τον υποβιβασμό της. οκ, μια ανακοίνωση ήταν, ξεπέρασέ το ξέρω γω.

:smiley: βρε εγώ το ξεπέρασα…απλά μου φαίνεται κάπως να υπάρχει έστω και σαν αναφορά την στιγμή που παίζουν θέματα όπως αδειοδότηση και η φάση με την τιμωρία…

*θέλω να δω ποια θα ειναι αυτή η μεγάλη αντίδραση που λέει οτι θα έχει ο ζαγορακης τώρα που δεν έγινε δεκτό να γίνει τώρα η εκδίκαση

Δεν λυπάμαι κανέναν ΠΑΟΚ. Θα τον λυπόμουν τον ΠΑΟΚ αν ο Ζαγοράκης έβγαινε και έλεγε πως κόβει τα εισιτήρια σε συνδέσμους σαν τη Θ4 που έλεγε στην ανακοίνωση της “Όσο για το θέμα της βίας, λέμε για ακόμα μία φορά ότι δεν ανήκουμε σε αυτούς που καταδικάζουν κάθε μορφή βία”.

Πλέον έχει ξεφύγει η κατάτασταση. Αφού οι ΠΑΕ δίνουν σε τέτοια πρωτόζωα εισιτήρια, ας μην έχουν δικαίωμα να πουλάνε εισιτήρια. Και προφανώς δε το λέω μόνο για τον ΠΑΟΚ, αλλά για όλα τα λαμόγια προέδρους που τα δίνουν αυτά τα εισιτήρια.

ο ζαγορακης άμα λάχει παράγει βια κιολας…αυτός θα το σταματήσει αυτό? :lol:

τελειως αστοχο…το αν πρεπει να γινει η εκδικαση στην ωρα της,δεν εχει καμια σχεση με το αν καποια πρωτοζωα μπαινουν στο γηπεδο η να παιρνουν εισητηρια…ολοι καταδικαζουμε γεγονοτα σαν της προηγουμενης φορας και κανεις δεν ευχεται να τα ξαναδει,αλλα αυτα που λες ειναι παπαριες με το συμπαθειο

Δε πάω να μιλάω και σαν Paoktsis? Το ρεζουμέ είναι ένα. Δε τους λυπάμαι καθόλου που η εκδίκαση δε θα γίνει στην ώρα της. Δε λυπάμαι καμία ΠΑΕ που δίνει εισιτήρια σε οργανωμένους σαν τη Θ7, την original, την Θ4, κλπ. Το δίκαιο είναι να τιμωρηθούν παραδειγματικά και δίχως εκδίκαση. Τα υπόλοιπα είναι παπαριές.

Γενικα, όλοι παπαριες λετε…

H ξεφτίλα τους δεν έχει όριο. Να τιμωρηθεί ο ΠΑΟΚ αλλά με κανόνες.

Υ.Γ: Ο ΠΑΟΚ δεν ζήτησε λύπηση από κανέναν. Εγώ πάντως λυπάμαι τους γαύρους που ζούνε στον δικό του απατηλό κόσμο.

Πως θα σου φαινόταν εσένα αν σου έκαναν ακριβώς το ίδιο; Θα έλεγες τα ίδια ακριβώς;
Τα μπόλντ είναι λόγια σου που είναι εκ του ασφαλούς, βάζεις και τον εαυτό σου μέσα για να δείξεις άγιος, κλασσικά…

Πας να το παίξεις υπεράνω και λοιπά ενώ είσαι ολυμπιακός, που σου δικάσανε ΣΑΒΒΑΤΟ τον Μιραλλάς…

Λίγη τσίπα να είχατε δεν θα μιλούσατε για τούτο εδώ το θέμα…

Στάσου ρε. Τώρα μιλάς για σενάριο επιστημονικής φαντασίας.

Λίγη τσίπα αν είχατε θα θέλατε έστω από εσάς να ξεκινήσει η κάθαρση. Εγώ αυτό ζητάω για τη δικιά μου ομάδα κι ας μη γίνεται. Και εμένα δε μου δικάσανε τίποτα. Του προέδρου της Σούπερ Λίγκα που δίνεις λεφτά και πορώνεσαι δικάσανε τον παίκτη Σάββατο.

Επίσης, σαφώς και μιλάω εκ του ασφαλούς. Αν έκαναν κάτι τέτοιο στον Ολυμπιακό, χέστηκα. Από το 2005 έχω να πάω γήπεδο και πριν από εκείνη τη φορά από το 2002. Και μάντεψε. Δε το έκοψα γιατί βαρέθηκα το πέρα δώθε…

Από εμάς ξεκινάνε όλα. Μετά σε μας τελειώνουν. Μετά από εμάς ξεκινάνε.

Όποιος βρει σε ποιούς τελειώνουν πάλι έχει iq πάνω από 70

Η μεγαλύτερη κουβέντα της τελευταίας σελίδα…:wink: