Π.α.ο.κ

Φουλ για 3άδα στο μπάσκετ λέμε!! Ειδικά μετά το διπλό του συμπολίτη στο μαρούσι είναι καθαρά πλέον στο χέρι μας… Με νίκη επί του κολοσσού και ένα διπλό σε περιστέρι ή καβάλα και μαθηματικά κλειδώσαμε…
Ελπίζω μόνο play off να μην αυτοκτονήσουμε…φέτος πάντως εντός χάσαμε μόνο από πανιώνιο στην παράταση (ολυμπιακός-παναθηναϊκός δεν υπολογίζονται)… οπότε μας πιστεύω…

απο οτι ειδα ειχε και κοσμο

Ρε μάγκες εδώ δήλωσε ο Σταυρόπουλος ότι δεν μας συμφέρει να πάμε Ευρωλίγκα. Τί ψάχνετε;

Πήγα και γω παλατάκι μετά από καιρό, κανα 2χίλιαρο πάντως πρέπει να το’χε.

Περίπου κανένα 2χίλιαρο είχε… Όσο για τις δηλώσεις νομίζω ότι βγήκε και είπε ότι δεν τις έκανε ποτέ… Αλλά και να τα είπε, ψέμματα δεν είναι…:wink:

Αλλά παρόλα αυτά καλά κάνει η ομάδα και δίνει το 110%… Αντικειμενικά όμως ομίλους δεν μπαίνουμε… το πολύ να περάσουμε τον 1ο προκριματικό γύρο και μετά λελέ…

σε οτι υπολογιζατε, βαλτε και ενα γκολ+ υπερ σας…αμπαρης λεει…:lol:
δεν υπαρχουν αυτα τα πραγματα…
*οι 7 που ειναι στον παγκο ειναι καλυτεροι απο τους 11 που ειναι βασικοι…ουτε να πεσουμε σωστα δεν μπορουμε…καταντια…

εξω ο αμπουμπακαρι,μεσα βειηρινια…βαλτε τον αμπαρη στο ρολοι,:stuck_out_tongue:

τραγικα πραγματα απο την αελ.μονο σκληρα μαρκαρισματα και 0 μπαλα…

*απο 2 πεναλτι…του παοκ πιο καθαρο…

Της Λάρισας δεν είναι πέναλτι ρε συ… τζατρζαρισμά είναι…

θα ηταν τζατζαρισμα αν δεν ηταν στη μεση του τσιμπαμπα το χερι…αλλα τι να λεμε τωρα…η μπαλα που παιζει η λαρισα ειναι αστεια…σεντερ φορ ειναι αμυντικο χαφ.!!
βαλτε οσα μπορειτε στο β’ …

*τα αιματα στο στομα του γκαρσια τι ηταν?? :-s

Πρέπει να είναι από μια αγκωνιά του ινγλέσιας αν θυμάμαι καλά στην αρχή του ματς…
Πάντως από την στιγμή που το κοράκι δεν βγάζει κάρτες έχει αρχίσει το ξύλο η ΑΕΛ…

Τραγικό παιχνίδι και από της 2 ομάδες… Εμείς με το που βγήκε ο Γκαρσία χάσαμε 20% κατοχή χαλαρά… Και έπαιζε και τραυματίας στα τελευταία λεπτά και πάλι καλύτερος του γηπέδου ήταν…

δεν κρατηθηκε ο αλλος…αναποδο πλαγιο και γκολ…ΑΛΛΑ Η ΑΕΛ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ (για να μην γκρινιαζετε:p)

αθανασιαδης…εχει βαλει τα μισα γκολ του στην αελ.

έλα ρε με το πλάγιο… έλεος πια… αν είναι έτσι να πούμε και μεις για το χέρι του κατσιαρού που πέρασε στο ντούκου, φάουλ στον γκοντό από τον ταυλαρίδη που ήταν τελευταίος παίχτης και είπε παίζεται… σιγά την σφαγή… Γενικά είναι τραγικός ο βοσκάκης…
Στα δικά μας τώρα, Μούσλι, Ίβιτς, Λίνο τουρίστες… ο Έττο είναι απλά επικίνδυνος για την ομάδα… Κάποιοι παίχτες δείχνουν ότι περιμένουν απλά να τελειώσει η χρονιά για φύγουν… ΟΥΣΤ τα μαλακισμένα…

(ποια σφαγη)δεν το ειπα στο στυλ οτι δεν πρεπει να νικησετε…
απλα απο εκει ηρθε η φαση…θα μπορουσαμε να κοψουμε, να γινουν χιλια δυο…απλα επειδη ειχε ξαναγινει σε ηττα με 1-0 στην τουμπα…(μπακαγιοκο)

γελαμε παντως με την μπαλα…οπως ειπατε και εσεις …

Χάλια ο αγώνας…οι μισοί παίζουν λες και κάνουν αγγαρεία!
Ελπίζω στα play off να μην έχουμε αυτή την εικόνα…

Όσο για την ΑΕΛ…του χρόνου στη Β εεε Football League θα παίζει με τη Δοξάρα και τον Πανθρακικό8)

^^και καλα θα κανουμε…και οπως ειπε και ο μπεος “αν δεν κατσετε καλα δεν θα ανεβεται γρηγορα” … οτι πεις αρχοντα…

Έπεσαν μερικές ψιλές στη φυσούνα μεταξύ Βιεϊρίνια και Ιμπραίμ Ταλ
Επίσης ξέχασα να αναφέρω ότι μου άρεσε ο Αρίας…Γκαρσία δεν είναι σίγουρα αλλά έχει καλά στοιχεία

Εννοείται!
Η Β είναι λίγο ζόρικη…
Τη Δόξα και τον Πάνθραξ τους ανέφερα καθότι Δραμινός και φοιτητής στην Κομοτηνή

δεν ειδα το ματς,αλλα για να λενε ιβιτς μουσλι και λινο φυγετε χτες(οτι λεγανε και προχτες,και πριν ενα μηνα) τοτε καταλαβαινω τι μπαλα παιξαμε…επισης τοση ασυλια σε συγκεκριμενους παιχτες απο προπονητικο τιμ εχω καιρο να δω στον παοκ…τουλαχιστον παλια αυτους ειχαμε αυτους βαζαμε…τωρα βγαινει ο μουσλιμοβιτς,μπαινει ο κλαους και σου καρφωνει γκολακι…δε χρειαζεσαι να χεις και πολυ IQ να καταλαβεις τι πρεπει να κανεις

επειδή γενικά πολύ δεν τον έχω δει τον αθανασιαση…από δύναμη είναι καλά? δηλαδή μπορεί να βάλει κόντρα,να βάλει σώμα… το έχει? γιατί κάθε φορά που τον βλέπω με την λαρισα όλα τα άλλα τα έχει…και ηλικία?

H αλήθεια είναι ότι σε αυτόν τον τομέα υστερεί λίγο, αν και έχει βελτιωθεί από παλαιότερα…πρέπει να έχει πάρει μερικά κιλάκια
Είδαμε και τον σωματαρά τον Παπάζογλου όμως…μόνο για μπετά είναι
Ο Κλάους τουλάχιστον το έχει το γκολ

22 είναι

επειδή τον εχω πετύχει να παίζει μόνο με την λαρισα, για αυτό ρώτησα…
μου αρέσει αρκετά…επίσης δεν ξέρω αν τραβηχθεί εκτός περιοχής πόσα μπορεί να κάνει…
η δηλωση του χαβου δεν θα τον κάψω, μου φάνηκε κάπως…γιατί τόσο πολύ παίζει και λέει οτι δεν θα τον βάζει επειδή θέλει ο κόσμος…??

*ο παπαζογλου ειναι κλασικός ελληνας ποδοσφαιριστής…έκανε καριέρα με ενα ματς(ευρωπαϊκό του αρη) και με ενα βίντεο σε προετοιμασία που έκανε ποδαράκια…#-o τραγικά πράγματα…
**αυτά που έγιναν στη φυσούνα είναι τραγικά…αλλά εγώ είμαι στο πλευρό του βειηρινια.!! και μένα άμα που την ειχαν χώσει στο πλάγιο, μάλλον θα τα έπαιρνα…
***ο ετο ειναι πρεζοναυτης??