Π.α.ο.κ

μανο αυτό που λεει το κείμενο, έτσι ακριβώς το είπε και ο πηλαδακης στην συνέντευξη τύπου…
στην λαρισα υπάρχει ενα περιθώριο 150 χιλιάδων για άνοιγμα και μετα σε ελεγχουν αμα χρωστάς και που…σε άλλες παε φτάνει μεχρι τα 150 εκατομμύρια:?

αν άφηναν την λαρισα και την καθε λαρισα να μπορεί να κανει μεταγραφές και κινήσεις ενώ εχει ανοιχτές πληγές θα είχαμε άλλες δυνατότητες για την κάθε ομάδα…

*η ομάδα που λεει με παλια ενημερότητα ειναι ο ιωνικος…πλαστογράφησαν τα χαρτιά αλλά ξεχάσαν τον ιδιο αριθμό πρωτοκόλλου…:lol:/#-o

Όχι εννοείται,αλλά άμα το συνειδητοποιήσει αυτό η πλατειά μάζα των οπαδών τα γήπεδα θα χάσουν τον μισό πληθυσμό τους…για αυτό τρώμε το παραμύθι πού και πού.

Τώρα αν θες να το πας σε ατόμικο επίπεδο,φυσικά,πρέπει να υπάρχει ρεαλισμός.Με την παράγκα,αλλά ακόμα και με τα λεφτά και την ποιότητα του έμψυχου δυναμικού που έχεις,Λάρισα,Άρη,Ηρακλή,Ολυμπιακέ Β.,ΠΑΟΚ,δεν θα δεις πρωτάθλημα για πολλά χρόνια.

ωραίος.!

είχα μια συζήτηση με έναν ελληνο-αγγλο, που προσπαθούσα να του αναλύσω την διαφορά του πως βλέπουμε την μπάλα εμείς εδώ και πως έξω…
εδώ όλοι οι οπαδοί έχουν όνειρα, αλλά μικρός αριθμός σκέφτεται σωστά…και πολύ μικρότερος σπρώχνει τη κάθε διοίκηση ή κάθε υπεύθυνο(για τους πιο σοβαρούς λέμε) σε σωστά βήματα…
εδω έχουμε κραυγές, παραλογισμούς, “φωτοβολίδες”…και μερικές φορές τα δικαιολογούμε με την “παράγκα” με το παρασκήνιο, με χίλια δυο…
και περνάμε την λογική αυτή στους παίχτες μας, στους προέδρους…και έτσι έχουμε μια τρελή “ανακύκλωση” ιδεών και ιδεολογιών που μπορεί να τρελάνει των καθένα

ακόμη και ομάδες με προοπτική πάνε όπως φυσάει με δικαιολογία τους υπολοίπους κακούς που έχουμε γύρω μας… όλα λάθος…

Εισιτήρια μίνι διαρκείας

   Πακέτο(τρεις αγώνες) - Μεμονωμένο(ένας αγώνας)

Θύρα 1: [B]50 ? 30 ?[/B]
Θύρες 2, 3: [B]50 ? 30 ?[/B]
Θύρες 5, 6: [B]35 ? 20 ?[/B]
Θύρες 4, 4α: [B]20 ? 15 ?[/B]
Θύρες 7, 7α, 8: [B]25 ? 15 ?[/B]
VIP 3ου: [B]120 ? 60 ?[/B]
VIP 4ου: [B]100 ? 50 ?[/B]

*Εκτός από τα εκδοτήρια, η πώληση εισιτηρίων θα είναι εφικτή και μέσω ίντερνετ.

*Όπως είχε ήδη επισημανθεί κατά τη διάρκεια της πώλησης των εισιτηρίων διαρκείας, οι κάτοχοι θέσεων VIP δεν θα χρειαστεί να ανανεώσουν το εισιτήριο διαρκείας τους εφόσον σε αυτό συμπεριλαμβάνονται και οι αγώνες των Play offs.

Αναμένονται οι ημερομηνίες διάθεσης

τα πακετα ισχυουν μονο για τους κατοχους διαρκειας?

Όχι για όλους

Εγώ θα πάρω αλλά δεν θα προέτρεπα κανέναν να το κάνει

Πολύ καλές τιμές… Κίνηση που λογικά θα οδηγήσει σε γεμάτες κερκίδες και ρευστό στα ταμεία άμεσα… Εγώ θα το σκεφτώ… ήμουν αρνητικός είναι η αλήθεια (και παραμένω) αλλά οι τιμές είναι δέλεαρ…

! απο ποια άποψη είσαστε αρνητικοί? εγω και χωρίς να ήμουν οπαδός του παοκ , θα υπήρχε μεγάλη πιθανότητα να πάω στα ματς αυτά αν έμενα θεσσαλονικη…εσείς που κολλάτε?

Tα είπαμε ρε Crimson. Και συμφωνείς. Δεν αξίζει να ασχολείσαι με αυτό το πρωτάθλημα. Βρωμάει παντού. Εγώ θα πάω γιατί έχω καλή παρέα και κάνουμε χαβαλέ. Επίσης αν δεν ήμουν παντρεμένος με παιδί θα προτιμούσα κανά ποτάκι με κανά γκομενάκι. Αν ήμουν φοιτητής σίγουρα δεν θα ξόδευα το χαρτζηλίκι μου για να δω αγώνες σε αυτές τις συνθήκες. Γενικότερα από του χρόνου σκεφτόμουν να πάω σε μια ακριβότερη θέση αλλά το ανεπανάληπτο χάλι με έκανε να το ξανασκεφτώ. Έτσι αισθάνομαι (αναλογικά) και λιγότερο κορόιδο

καλα ναι…απλά και απο την άλλη αν αφήσεις μόνη της την ομάδα, δεν αλλάζεις κάτι…μην σου πω γίνονται ολα χειρότερα…πάντως αυτό με την παρέα με έχει σώσει πολλές φορές…έτσι και πήγαινα μόνος θα πάθαινα έμφραγμα…:stuck_out_tongue:

μόνο για διασκέδαση πλέον…όσο γινεται αυτό…(που δεεεν)

Δεν συμφωνώ. Αν σταματήσουμε όλοι να πηγαίνουμε στο γήπεδο μόνο τότε θα βελτιωθεί η κατάσταση. Αν σταματήσουμε να πληρώνουμε την Superleague και την ΕΠΟ. Αν δεν έχουν και οι γαύροι κάποιον να πικάρουν θα σταματήσουν και αυτοί να πηγαίνουν στο γήπεδο και πάει λέγοντας

ειναι σωστό αυτό που λες σε περίπτωση μονο που το κάνουν πολλοί και ταυτόχρονα…μια ο ένας, μια ο άλλος δεν προσφέρει κάτι…

Εγώ δεν το κάνω λόγω πρωταθλήματος… αν περίμενα να καθαρίσει για να πάω γήπεδο γάμα τα…
Απλά αυτή η ομάδα δεν με εμπνέει να πάω στο γήπεδο… Ολίγον φουκαριάρικο ποδόσφαιρο και μια αδιαφορία που βλέπω με κρατάνε από έξω… Του χρόνου λογικά θα πάρω πάλι το διαρκείας μου και θα είμαι μέσα, απλά για φέτος αισθάνομαι ότι δεν μπορώ άλλη πρέζα… Αν έχουμε εξασφαλίσει και την Ευρώπη θα ασχοληθώ μόνο με το μπασκετάκι μπας και δούμε euroleague (έστω και έναν προκριματικό γύρο… Στην έλλαδα αυτό είναι σαν πρωτάθλημα για οποιδήποτε ομάδα…[-X)

Aυτό ακριβώς. Γάμα τα.

ΥΓ: Του χρόνου στον ΠΑΟΚ τα πουλημένα διαρκείας θα πέσουν στα μισά. Και ο κύριος λόγος δεν θα είναι η κρίση. Ούτε ότι η ομάδα δεν πήγε καλά φέτος Ο κύριος λόγος είναι ότι ξέρει ο κόσμος ότι και με 11 Vierinha πρωτάθλημα δεν παίρνεις.
YΓ2: Δεν το συζητάω τι θα γίνει αν φύγει ο Ζαγοράκης που είναι πιθανό

Καλά μην παίρνεις και όρκο… Σε συνδυασμό με τις μειώσεις που θα γίνουν πιστεύω το 15άρι χιλιάρικα το έχουμε πολύ άνετα… Και θα το πω για πολλοστή φορά…ο κόσμος του ΠΑΟΚ δεν πήρε τα διαρκείας μαζικά γιατί πήρε πρωτάθλημα…ποτέ δεν ήταν αυτός ο λόγος που πάμε γήπεδο…Όραμα είχε και πήγε… Αυτό χρειαζόμαστε και φέτος…

Seriously guys, μια φορα να καθισετε στ’αυγα σας δεν γινεται ??..

καλα για τον πέο τα παλικαρια…εκει που νομιζα οτι δε μπορω να ξενερωσω περισσοτερο…

η φάση είναι οτι η αστυνομία έκανε συλλήψεις τουλάχιστον…συνέλαβε 4 άτομα…οπαδούς τους ηρακλη/!! #-o (άσχετα που δεν ξέρουμε τι μπορεί να έγινε)