Π.α.ο.κ

Γνωστος μου στο φβ…

[spoiler]Bye bye 14

[/spoiler]

^^

http://giros.gr/14/

Τι γίνεται ρε γμτ… πάλι με την ρεάλ παίζουμε…??

Η άμυνα πάντως πάλι πελαγοδρομεί… Πήραμε παίκτη Παπαγιαννόπουλο που ήρθε τιμωρημένος και δεν μπορούμε να πάρουμε και το δελτίο του… δλδ δεν παίζει σήμερα, δε παίζει κύπελλο και μετά αν έρθει το δελτίο του πάλι δεν παίζει… Αρε ρώσε θα καταφέρεις να σε βρίζει ο κόσμος και θα χει και δίκιο…

Συγκλονιστικός ΠΑΟΚ σήμερα… Σεμινάρια της ΚΑΕ στους νεογιάπηδες της ΠΑΕ…

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Βγήκε η απόφαση για το κύπελο στο μπάσκετ
Θα παίξουμε με το γαύρο
(Οι άλλοι δεν μπορούν)

Εκει που στεναχωρεθηκα λιγο με τον ΠΑΟΚ δεν αλλαξα καναλι και ειδα μετα απο λιγο το πεναλτυ που κερδισε ο γαυρος απο Φωστηρα. Εφτιαξε το κεφι μου. Ποσο ζωα…

ανορθόγραφα μερικά

Εγω παιδες χαιρετω. Να σται καλα. Εγω βαρεθηκα να με κοροιδευουν.

Είμαστε που μαστε χαλια, παίζουμε και με την ρεαλ για τρίτη σερί αγωνιστική…

Καψε κάνα μαγαζάκι ρε ιβαν… Και φέρε κάνα παίκτη γυφτο… Ναυάγιο είμαστε…

Αν εξαιρέσεις τον ρέφερι που είναι συγκινητικός,τέτοιο χάλι είχα καιρό να δώ.Αλλά είπαμε μην πειράζετε το παιδί του θεού.

Απλα ελπιζω αυτη η χωρα να υπογραφει μνημονια για αλλα 100 χρονια.Αξιζει να πηδανε τον Ελληνα γιατι ειναι αχρηστη φαρα.Με την πρωτη ευκαιρια φευγω εξωτερικο και ριχνω και μαυρη πετρα πισω.Εχοντας ανοιξει πριν 7μιση χρονια το συγκεκριμενο thread,αποχωρω μια και καλη
Adios!

Η κατάσταση στον αθλητισμό της χώρας δεν γίνεται να μην είναι η ίδια με την πολιτική ηγεσία της. Απλά τα πράγματα. Όλο και περισσότερος κόσμος σταματάει να ασχολείτε με τη φαρσοκωμωδία και καλά κάνει. Στο τέλος θα μείνουν μονάχα οι οι καμμένοι καμμένοι γαύροι που γουστάρουν να παίρνουν τα πρωταθλήματα όπως τα παίρνουν γιατί έτσι τους μάθανε και τους αρέσει και απ’ τις υπόλοιπες ομάδες μια χούφτα πιο καμμένοι να κρατάνε Θερμοπύλες μην τυχόν και υποσταλεί η σημαία της σάπιας ιδεολογίας που “αποπνέει/ζέχνει” ο κάθε σύλλογος. Απλά τα πράγματα (2).

…δείτε την θετική πλευρά…να πάρει το πρωτάθλημα ο Αστέρας…μια χαρά θα ήταν αυτό:):!:

Σιγα μην παρει πρωταθλημα ο Αστερας ρε stef

o γαύρος στέλνει τα ελληνόπουλα στη ξενιτιά :’)

δεν το κόβω το παιδί της παναγιάς να μένει για πολύ ακόμα… Για άλλη μια φορά… Μέχρι την επόμενη…

Τρελό ματς και ανατροπή από το -15 στο μπάσκετ κόντρα σε εμετική διαιτησία γαμώ-τα-σπίτια-τους

…τό’δα…μάγκικη νίκη:):!:

Έγκλημα αυτή η ομάδα να μην έχει 5000 διαρκείας. Την ΨΥΧΗ που βγάζει ένας Μαργαρίτης δεν την βγάζει μια ενδεκάδα ολόκληρη από τα κοπρόσκυλα στην μπάλα