Π.α.ο.κ

Ενω το υπόλοιπο φόρουμ αξιζει νομπελ. Κάντε φλαγκ και μιουτ σε ο,τι σας χαλάει την αισθητική και πατε να δείτε αν εκλασε ο χετφιλντ

3 Likes

Έκλασε, γιατί σήμερα είχε φάει φασόλια.

Πρέπει να έκλασε και 3 φορές μάλιστα

ελπιζω να μην το παιξεις τρομοκρατημενος και φετος και να παιξετε στην Τουμπα… :wink:

1 Like

Τον παιζει ολη μερα κ αυτο ειναι αρκετο

%CE%B1%CF%81%CF%87%CE%B5%CE%AF%CE%BF%20%CE%BB%CE%AE%CF%88%CE%B7%CF%82

3 Likes

2 Likes

1 Like

983619_2368893896469320_7482464666343561329_n

1 Like

image

2 Likes

Κρατήστε ένα επίπεδο γιατί στα threads των Metallica και των Manes παραπονιούνται κάποιοι

1485114_381809575296123_2117249174_n

(ούτε εγώ λέω για τους άνθραξ)

2 Likes

Ταταρε γαμιεσαι

1 Like

και γω σ’αγαπω

2 Likes

Αυτο ειναι το επίπεδο σας γελοία αιλυνακια

1 Like

μλκς μπαινετε εδω μεσα και προκαλειτε και οταν την ακουτε το παιζετε μετα θιγμενοι…

ταταρε επειδη οι ριζες μου ειναι απο Πολη και ξερω πολυ καλα τι τραβηξανε οι παππουδες μου απο τους τουρκους δεν θα μπω σε διαδικασια να σε βρισω καν…ατομα σαν εσενα ειναι μονο να τα λυπαται καποιος…

και γενικως παιδια κοφτε αυτο με τις μανες…

επισης μηπως να εβγαινε εντελως το αθλητικο υποφορουμ;μπαινουμε να διαβασουμε κανα μουσικο νεο και καταληγουμε να παιζουμε διαδικτυακο ξυλο…

1 Like

μη περιμενεις να ευαισθητοποιηθω οταν το λεσι ο ντισκοτεκτ αρχισε τη φαση με τις μανες και τα αεροπλανα
μιλαω οπως αξιζει στον καθενα

μα δεν περιμενα να ευασθητοποιηθεις…δεν εισαι ικανος για κατι τετοιο ετσι και αλλιως…δεν εχει καν νοημα να το συζηταμε…

1 Like

Το θλιβερο ειναι οτι εμμεσα οι μοντς κανουν η εστω επικροτουν το ιδιο με το να κρατανε τετοια ποσταρισματα

μπορει να ειμαι πολλα,αλλα ηλιθιος δεν ειμαι
ειχα καιρο να δω καποιον να παρεξηγειται με το <<τουρκοι>> (το οποιο κραταει δεκαετιες ολοκληρες και δε θα σταματησει ποτε)

και μιας και λετε για μοντς,μου εχουν σβηστει πολλα ποστς ενω του ντισκοτσουστουνιου τιποτα