Πιστεύετε ότι οι Έλληνες είναι

Mια χαρά είμαστε…Οι πολιτικοί μας είναι χάλια…:wink:

Οι περισσοτερες ιστορικες πηγες δειχνουν οτι οι αρχαιοι Ελληνες ηταν αμφιφυλοφιλοι, κοινως οταν επιναν κι ετρωγαν πολυ στα οργια τους, την εχωναν οπου εβρισκαν. Αν θελουμε να λεμε μονο τα καλα, το σβηνουμε αυτο. Αν θελουμε να ειμαστε αντικειμενικοι το κραταμε.

Το ξέρω ότι έκαναν όργια φίλε μου και έχω διαβάσει σκληρά επί του θέματος.
Δεν τον έβαζαν όμως όπου έβρισκαν παρά μόνο σε πουτάνες ή σκλάβες.

Μεμονωμένα ναι, υπήρχαν πούστηδες.
Στους Σπαρτιάτες αν κάτι τέτοιο γινόταν αντιληπτό κατευθείαν Καιάδας, στη δε Αθήνα τους ξεφτίλιζαν δημοσίως.

Καλό είναι να διαβάζουμε και όχι να λέμε οτι ακούμε από τουρκόσπορους και εβραιοαμερικανάκια. :wink:

αχαχαχαχαχαχαχαχ.

Υπαρχουν ο Λιακοπουλος και οι Τουρκοεβραιοαμερικανοι? Κατι ενδιαμεσο?

Εντιτ: Ακομα ομως δεν καταλαβα γιατι υποβαθμιζεται ο αρχαιοελληνικος πολιτισμος με το να υπαρχουν πουστηδες.

Γιατί ρε φίλε ο Έλληνας είναι ΠΣΩΛΑΡΑΙΟΣ. Τώρα αν σου λένε οι σπόροι και οι αλβανοί/κούρδοι διάφορα και τα πιστεύεις, να πας με αυτούς να κάνεις παρέα ναι;

Προφανώς ο UnHoLyMaRtYr είναι χιουμοράκι, παντογνωστάκι και γελάει αφού τα ξέρει όλα και μας τη λέει με το “αχαχαχαχαχαχαχαχ.”

Γτ απλά είναι λάθος να πιστεύεις κάτι που δεν υφίσταται και γτ οι αρχαίοι Έλληνες είχαν τα ιδανικά πάνω απ’ όλα.

Είναι τυχαίο ρε που το όνομά σου έχει 3 συλλαβές και τελειώνει σε -ον;

Εξήγησέ το και στους άλλους να το καταλάβεις.

Το οτι δεν υφισταται αστο καλυτερα. Σχεδον ολοι μα ολοι συμφωνουν πανω στην αμφιφυλοφιλια των αρχαιων. Κι ο Σωκρατης θεωρουνταν αμφιφυλοφιλος, χωρις αυτο να μειωνει την αξια των οσων ειπε. Επισης τα ιδανικα δεν συσχετιζονται με τις σεξουαλικες διαστροφες.
Επισης προσπαθηστε να καταλαβετε οτι εχθρος μας δεν ειναι οι Εβραιοι και οι Τουρκοι.

Ο Σωκράτης τον έπαιρνε, ο Χριστός έχωνε το Μαριώ, και ο Ασλάνης έκανε σουσέλ.
Κατάρρευσις ιδανικών ή τούρκικη προπαγάνδα;

Δυστυχώς Νίκο σε βρίσκω γνώστη μιας προπαγάνδας.

Το ποιοι είναι οι εχθροί μας, έξυπνος είσαι, δε θέλει πολλή προσπάθεια να καταλάβεις αρκεί να μη διαβάζεις σκατοφυλλάδες και βλέπεις σκατοδελτία ειδήσεων που φοβούνται να γράψουν την αλήθεια και δεν τους συμφέρει άλλωστε.

Πιστεύετε ότι οι έλληνες είναι… (Multi-page thread 1 2 3 … Last Page)
red pyramid

Σκατά. (Multi-page thread 1 2 3 … Last Page)
UnHoLyMaRtYr

Χαχαχ.

Τι να σου πω. Εγω εχθρο μου θεωρω οποιον με θελει να ζω με 800 ευρω το μηνα, να δουλευω 10 ωρες τη μερα, να με στελνουν να πολεμησω για το πετρελαιο κλπ. Κι αυτος δεν ειναι ουτε Τουρκος, ουτε Εβραιος. Ειναι τραπεζιτης, βιομηχανος οπλων, πετρελαιας, επιχειρηματιας, πολιτικος.
Δελτια ειδησεων δεν προκειται να παρω στα σοβαρα. Ετσι κι αλλιως δεν υποστηριζω τα δυο κομματα των οποιων την δραση τοσο επαινουν ή κατακρινουν, αναλογα τον ιδιοκτητη τους. Εφημεριδα διαβαζω, αυτην που θεωρω λιγοτερο υποκειμενικη και παντα με κριτικη σταση απεναντι της. Προπαγανδα δεν υπαρχει απο τη μια μερια μονο. Και ειδικα αυτη η προπαγανδα που ξεκιναει απ’τα σχολεια και συντηρειται στην κοινωνια μας, η οποια προπαγανδα εξυψωνει τους Ελληνες λες και ειμαστε θεοι, ειναι σιχαμερη. Ε αυτα πανω κατω. Ξερεις την θεση μου, ξερω την δικη σου, no need to argue.

1. Το πας αλλού με την καθημερινότητα του Έλληνα. Συμφωνώ ότι η ποιότητα ζωής μας έχει υποβαθμιστεί και δεν κάνουμε τπτ άλλο από το να ψηφίζουμε τους ίδιους εκμεταλευτές. Εμείς φταίμε.

2. Όλα είναι μια αλυσιδωτή αντίδραση.

3. Νo need to argue. :wink:

Και να μη μιλησω και για το κομπλεξ κατωτεροτητας που εχουμε… Μας νικησαν οι Αλβανοι στη μπαλα, πρεπει να τους σκοτωσουμε… Η τοτε που στο Euro μαζι μας πανηγυριζαν και Πακιστινακοι κλπ? Τι και αν αυτοι νιωθουν Ελληνες?? Μονο οι γνησιοι Ελληνες εχουν το δικαιωμα να πανηγυρισουν… Ξυλο και σ’αυτους…

Εθνικιστές, ρατσιστές, σοβινιστές, σεξιστές, τσάμπα μάγκες…
Όχι όλοι, αλλά ένα πολύ μεγάλο ποσοστό…

Αυτό ακριβώς.

Δε μπορώ παρά να συμφωνήσω. Με αυτό και τα άλλα post του Λεντ.

Ξέρετε πολλούς λαούς στην Ευρώπη που θα έβγαιναν στους δρόμους να πανηγυρίσουν επειδή η χώρα τους βγήκε πρώτη στη Eurovision?..

Τι και αν καηκε η Παρνηθα?? Το τι βρακι φοραει η Βισση εχει μεγαλυτερο ενδιαφερον… Για να δουμε ποιος ενδιαφερεται πραγματικα για αυτη τη χωρα…

Έχει πλάκα που όλοι βρίζουν τους Έλληνες, πάντα όμως αυτός που βρίζει θεωρεί τον εαυτό του εξαίρεση (έστω και αν δεν το παραδέχεται) :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: