...Τι θα εκανες στη θεση μου?

Κοιτα φιλε μου εμπνευση που ειχα σημερα.Θα λεμε μια ιστορια και ο επομενος που θα απαντησει ειναι υποχρεωμενος να πει τι θα εκανε στη θεση του ηρωα.Παραδειγμα:Με κυνηγαει ο Chuk Norris για να με τουλουμιασει στο ξυλο και καποια στιγμη με στριγμωνει σε μια γωνια.Τι θα εκανες στην θεση μου?Απαντηση:Με μια κινηση θα του επαιρνα την μαγκουρα του και θα τον σωριαζα στο εδαφος. :lol: :stuck_out_tongue:
Κατι μου λεει οτι με λιγο εξυπνο χιουμορ θα το ευχαριστιθουμε το topic… :smiley: Ξεκιναω.Κανω μια ληστεια και εκει που μαζευω τα λεφτα ακουω σειρηνες.Τι θα εκανες στη θεση μου?

Οποιος απαντησει τωρα δεν εχει δικαιωμα να βγαλει νεα ιστορια.Το κανω ετσι για να μην γινονται πολλα μπερδεματα. :slight_smile:

θα εκλανα κ με μιας θα εφτανα στον ουρανο. εκεινη την στιγμη θα παιρνουσε το ελικοπτερο μου κ θα εμπαινα μεσα οπου θα με οδηγουσε στην σπηλια μου.

:respect: :bow:

Επιτελους ενας ανθρωπος με φαντασια! :lol:
Ειμαι πορνη και περιμενω στη πιατσα για κανα πελατη αλλα ματαια.Τι θα εκανες στην θεση μου για να φερεις πελατεια?

θα εφερνα μια ψησταρια κ θα αρχιζα να ψηνω διαφορα κρεατα για να μυρισει το μερπς τσικνα κ να ερθουν τα ρεμαλια!

Αυτα ειναι! :smiley:
Ειμαι σε ενα μπαρ και απεναντι μου εχω μια θεογκομενα που την γουσταρω τρελα.Τι θα εκανες στην θεση μου?

θα συνεχιζα να επινα μπυρες!:lol: :drunk:

Θα πήγαινα να της πώ 'Κούκλα,θες να με κεράσεις 1 ποτάκι?:smiley:

πφφφ…δε ξερετε απο γυναικες…:lol: :stuck_out_tongue:

λεπον. θα πηγαινα διστακτος αλλα και καμαρωτος, έχοντας έτσι ενα μοιραιο λουκ. θα την πλησιαζα, θα καθομουν στη θεση διπλα της δειχνοντας τρομερη ανεση, και ριχνοντας της ενα θελκτικο βλεμμα θα της ελεγα:

“κερναω…πλερωνεις;

ειναι η ατακα που ριχνει ολες τις γυναικες:lol:

βασικα πολυ θα ελεγε η ατακα που με ειπε χτες ο χοκαμ(την οποια ακουσε απο εναν τυπα)
θα την ρωτουσα :μωρο μου τα μουτρα σου στο καθρευτη τα εχεις δει?
θα ελεγε αυτη ναι!
κ εγω θα απαντουσα: κ δεν γκαβλωνεις!#-o :lol:

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ…(Ρε παιδια ειναι μεσημερι…Προειδοποιουν πρωτα…Τωρα μου καναν παρατηρηση οι γειτονες γιατι ακουστηκαν μεχρι εξω τα χαχανητα μου… :lol:

Ειμαι ο Μπραντ Πιτ και δεν μου καθετ η γυναικα μου?Τι να κανω? :frowning:

Θα πηγαινα να βρω αλλη στο φαν κλαμπ μου!!!

Kαλυτερη απο την Αγγελικουλα ομως,δεν θα βρεις… :stuck_out_tongue:

τιν βαζω να παιξουμε τοπ ρειντερ!

θα έλεγα το πρόβλημα μου στην webcam και θα ανέβαζα το video στο youtube όπου θα απαντούσαν κι άλλοι με post του τύπου “talk το her”
και θα το διάβαζε ένας μοναχος από την σιβηρία και θα προσευχόταν στον δασύτριχο θεό του ο οποιος θα του έδινε ένα μαγικό πράσινο κουκουνάρι με το οποιο μπορείς να καλέσεις τυφλές κατσαρίδες με αυτό θα καλούσε τον αρχαίο δαίμονα Τέζα ο οποιος θα του πραγματοποιούσε 2 ευχές αρχικά θα ζητούσε μια “σουβλακοπιτα” και αφού την φαΐ να ποθήσει η Αγγελικούλα (που λες k εσύ) τον BraNd pit.
αλλα επειδή ο μαλ@κας είπε λάθος το όνομα μου θα πήγαινα να αλλάξω όνομα και θα το έκανα Νίκος Κουτσουλοχαφτογλου αλλα τελικά δεν θα μου καθόταν το “αγκελικουλινι” οποτε θα πήγαινα στο fun club να βρω μια!

ξιδι τοπ???:stuck_out_tongue:

Οk…Πηρα μια αρκετα καλη συμβουλη… :roll:
Τι θα εκανες αν εισουν αθλητης αρσης βαρων και επρεπε να κανεις την τελικη σου προσπαθεια στους Ολυμπιακους Αγωνες ενω παραλληλα σου ερχεται να χεσεις? :-k

Θα προσπαθούσα να ρουφυχτώ προς τα μέσα,ώστε ο πόνος να μου δώσει δύναμη να σηκώσω τα βάρη.Δεν μπορώ να δώ τι άλλο θα έκανα,ίσως να ζήταγα από καμία φάν την τσάντα της για ‘ανάλογη’ χρήση,ή κάτι τέτοιο.:-k

τι να σου πω. το μονο σιγουρο ειναι οτι μετα θα λεγαν: χ*στηκε ο Αγαθοκλής, που ταν στα βάρη νικητής…

σα πολλες κρυαδες λεω σημερα:-s :-s

Βρε κουτο αγορι αυτο ειναι το θεμα.Δεν πρεπει να παει να σηκωσει τη μπαρα γιατι απο το πολυ σφιξιμο θα τα κανει πανω του… :lol: #-o

[FONT=“Comic Sans MS”]:ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ! Σε τί φόρουμ μπήκαααααααα! :?
:lol: :lol: :lol: [/FONT]