...Τι θα εκανες στη θεση μου?

Το ξέρω,για αυτό λέω να τα ρουφήξει μέχρι πάνω.Δέστο σαν να προσπαθεί να βάλει ένα δονητή προς τα μέσα…ξέρω 'γω,πως να το εξηγήσω καλύτερα?:please: :anyone:

που να ξερει το παιδι απο δονητες!!!ελεος ρε μαλακα ουτε σεκσ σοπ να χες!!!

Aν ενωσουμε τις δυναμεις μας θα κανουμε τον αδελφο σου να περνει αντικαταθλιπτικα! :lol: :twisted:

Από κατάθλιψη γλίτωσα,πάλι κεεί θα πέσω με σας τους 2…:frowning: τεσπα,θα το συνεχίσεις το σενάριο Defix?περιμένουμε με αγωνία:roll:

Τι λες ρε γαβ γαβ?Οποιοσδηποτε απο εσας μπορει να συνεχισει το σεναριο.Αnyway…
Eιμαι σε ενα κυριλε εστιατοριο με μια γλυκια δεσποσυνη και μεσα στην ησυχια αμολαω μια κλανια που ακουγεται μεχρι τα μαγειρια.Τι θα εκανες στη θεση μου?

Θα ζήταγα το λογαριασμό και θα σκεφτόμουν τα σκάτωσα πάλι ο μλκς #-o

:lol: :lol: :lol: :lol:
Η ιστορία αυτή μου θύμισε ένα special επεισόδιο 10 λεπτών που είχε προβληθεί με την πρώτη ταινία “ναρουτο” το οποιο έχει σχεδόν αυτό το concept
http://www.youtube.com/watch?v=QTZKNj_6K34

πρέπει να διευκρινίσεις αν μύρισε
η κλανιά

Κορυφαίο:lol3: :lol3: :bow2: :bow2:

Αντε ρε παιδια!Βγαλτε και μια δικια σας ιστορια.Δεν ξερω αν το εχετε παρεξηγησει αλλα μπορειτε ολοι να βγαλετε ιστοριες.Απλως εγω ετυχε να αρχιζω παντα πρωτος. :slight_smile:

Αν ήσουν ο αστυνόμος Χάρις(στη μεγάλη των μπάτσων σχολή) και έμπαινες καταλάθος γυμνός σε 1 γκέι μπάρ με το καπάκι ενός σκουπιδοτενεκέ και ένα καπέλο,τι θα έκανες?

Θα ελεγα “SURPRISE!!!” :lol: :stuck_out_tongue:

Ωραιος ρε Πυραμιδα! :thumbup: :respect:

Αν ήσουν με το αίσθημα στο παρκάκι και ξαφνικά ερχόταν από το διάστημα ένα τεράστιο καφέ παπούτσι (puma) κι από μέσα έβγαινε ένα ροζ κουνάβι και σου έλεγε είσαι ο/η εκλεκτός πρέπει να σώσεις τον κόσμο, τι θα έκανες?

Δεν μπορείτε να πείτε θα έκοβα το ποτό:drunk: :drunk:

Θα του έλεγα αν θέλει να πάμε σπίτι να πιούμε καμιά μπίρα μαζί,να το συζητήσουμε.Θα ζήταγα αποδεικτικά γνησιότητας.Θα του την έπεφτα μήπως και θελήσει να με σώσει ώστε να μην χρειαστεί να πολεμήσω και να βρούνε άλλο εκλεκτό.Αν τπτ από αυτά δεν έπιανε,τότε θα έλεγα στο αίσθημα,θες να έρθεις για παρέα?

Είσαι σε τριο και ενώ τελειώνεις ξαφνικά συνειδητοποιείς ότι τρίτο μέλος ήταν μια κατσίκα με μπλούζα slipknot :? :?

Τις λέω ‘και εσύ’.
Μου λέει ‘και εγώ,άστα να πάνε,μπεεε’
Βάζω People=Shit και ξεκινάμε το headbanging,ενώ κάνουμε σέξ,και με το που τελιώει το κομμάτι,τελιούνε όλοι μαζί.

Τι θα έκανες αν ήσουν ο red pyramid και κατά τη διάρκεια που έγραφες το από πάνω post ήταν η μάνα σου από πίσω και το διάβαζε? Και ακόμα πιο πίσω ο αδερφός σου ο that’s why να έχει σκάσει από τα γέλια?

το τραγούδι κρατάει 3:30kati…8O :lol: :lol: :lol: :lol:

Θα έλεγα μαμά , κοίτα ένα κουνούπι και θα τράβαγα την πρίζα … χαχαχαχααχα

Ναι,αλλά ήδη κάναμε σεξ για Αρκετή ώρα ώστε να είμαστε έτοιμοι να τελιώσουμε,οπότε είναι παραπ΄νω από αρκετό.

Θα ελεγα “μανα δεν ειναι αυτο που νομιζεις”

:lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: