...Τι θα εκανες στη θεση μου?

βρίσκεσαι στο σπίτι σου και επειδή βαριέσαι έχεις πάρει ένα μαχαίρι k κόβεις στην μέση ένα μίλκομπούκαλο, κατά λάθος όμως κόβεις το δάχτυλος σου , ξαφνικά αρχίζει να βρέχει τόσο πολύ που τα πάντα πλημμυρίζουν ,εσύ κολυμπάς μέσα στο σαλόνι σου όταν ένας καρχαρίας που μύρισε το αίμα έρχεται κατά πάνω σου!! τι θα κανεις?

δηλαδή σταματας να για να μιλήσεις στην κατσίκα και βάζεις και το τραγούδι λίγο πριν τελειώσεις???8O 8O 8O
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Θα του έλεγα ‘θες το μίλκο μου?’

Θα καθομουν να με φαει… :?

Το κουραζεις πολυ ρε συ… :wink:

Θα καλούσα στο τηλεφωνο το Chuck Norris.Θα ερχοταν με την ταχυτητα του φωτος.Θα πετουσε το κομμενο δάχτυλο στο αέρα και καθώς ο καρχαρίας θα πήδαγε να το πιάσει ,θα τον αρπαζε στον αέρα και θα τον ξεκοίλιαζε με το αλουμινένιο πώμα του μιλκομπούκαλου,ενω εγώ την ίδα στιγμη θα είχα ίδη πνιγεί στην γωνία.

θα ξυπνουσα…:stuck_out_tongue:

:bow2: :bow2: :bow2: :bow2:

Eιμαι πυροσβεστης και βρισκομαι στα πυρινα μετωπα της Πελοποννησου.Εχω εντολη απο ανωτερο μου να παρατησω ενα χωριο που κινδυνευει να τυλιχτει στις φλογες.Εσυ τι θα εκανες στην θεση μου.Θα ακουγες την εντολη του ανωτερου σου για να μην χασεις την δουλεια σου η θα προσπαθουσες να σωσεις οτι μπορεις?

Θα εφευγα να σωσω τη ζωη μ και θα πηγαινα ανα σωσω κατι αλλο που εχω πιθανοτητες να τα καταφερβω.

θα εσφιγγα το χερι του δατς γαη!!

μα την παναγια αυτο σκεφτομουν να γραψω μολις το διαβασα :stuck_out_tongue:

Θα εγραφα τον ανωτερο στα ξερετε-ποια(που δεν εχω κι ολας:p ) και θα ετρεχα να σωσω ο,τι μπορω all alone.

Eιμαι το πιτσα-boy και παω να παραδωσω μια παραγγελια.Μου ανοιγει μια γκομεναρα φοροντας ενα sexy εσωρουχο και μου κλεινει και το ματι αμαλαχι ναουμμμ.Προχωρας και κανεις το καθηκον σου σαν σωστος αντρας η σαν σωστο πιτσα-boy που σεβεσαι τον εαυτο σου σκεφτεσαι οτι θα κρυοσουν οι υπολοιπες πιτσες που εχεις να παραδωσεις?

Παρακαλω να απαντησουν μονο αντρες για να εχει νοημα η απαντηση… :roll: Σε αυτες τις περιπτωσεις τα 2 φυλα σκεφτονται με διαφορετικα κεφαλια…

εδω φιλεμ τα πραματα ειναι απλα…

πηδας τη γκομεναρα με το σεξι εσωρουχο, κανεις ενα ταιμ αουτ για να παρεις την πιτσαρια τηλεφωνο πως σου την πεσανε να σου φανε τα φραγκα τιποτα πρεζακια και οτι εισαι καθ’οδον προς το νοσοκομειο γιατι σε χτυπησαν, περνας σε δευτερο γυρο σεχ με τη γκομεναρα, κανεις δευτερο ταιμ αουτ να φας κανα κομματι πιτσα και να πιεις καμια μπυρα (αν παιζει και τσαμπιονς λιγκ ακομα καλυτερα), συνεχιζεις σε τριτο γυρο σεχ με τη γκομεναρα και στο τελος της βραδιας τη βαζεις καβαλα στην παπια (αφου βγαλεις το κουτι) και τρωτε τα φραγκα που ειχαν μεινει απο τις αλλες παραγγελιες σε κανα μπαρακι…μετα το μπαρακι ριχνεις και ενα τεταρτο γυρο αν σε παιρνει…

Αυτη ηταν απαντηση! Πολυ σεκς, μασα, μπαλα και ο καθωπρεπισμος στον διαολο!:stuck_out_tongue:

Μπορείς να τα συνδυάσεις και τα δύο.
Να φερθείς σαν σωστός πιτσαράς και να της πεις, κούκλα πάνε νοίκιασε 2-3 ζόρικες κασέτες, ξεκινά εσύ μόνη σου και μέχρι να πεις “πουτανέσκα” θα έχω παραδώσει κάτι πίτσες που έχουν μείνει και θα έρθω να ολοκληρώσω τη δουλειά
Εννοείται ότι θα έχεις κρατήσει 2 πίτσες για το τέλος, γιατί όσο να’ναι, μετά από μια γερή δόση σαικς ανοίγει η όρεξη :wink:

Λάθος. ¶τοπο. Μπουκάρεις και την μπηδάς. Όλα τα άλλα είναι γκέυ:!:

Ε δε θα χάσουμε και τη δουλειά μας για μία γκόμενα.
Είναι νουνοδουλίαση

ΜΔ εννοείς?

Ναι απ αυτό. Παρέβηκα κανάν κανόνα του φόρουμ? :stuck_out_tongue:

¶μα είσαι πιτσαδόρος δεν σε νοιάζει και τόσο η δουλεια η αλήθεια είναι…