ΔΕΝ ΑΔΙΑΦΟΡΟΥΜΕ...

γιατί δεν αδιαφορούμε, αλλά διαφέρουμε!

Θα ειμαι μεσα! :smiley:

χαλαρα ολοι εκει! δεν εχει κανεις δικαιολογια να λειψει!

επισης για να στηριξουμε και λιγο παραπανω την προσπαθεια:

review για το δισκο των Need

http://www.rocking.gr/review907.php

review για το τελευταιο Inactive Messiah

http://www.rocking.gr/review1001.php

οχι μονο αξιζει να στηριξουμε την προσπαθεια, αλλα και τα γκρουπ ειναι αξιολογα.

Ούτε που ήξερα ότι οι Sorrowful Winds εξακολουθούν να υφίστανται. Καλή φάση θα είναι.

ουτε και εγω, και ειναι απ’τους κυριοτερους λογους που θα προσπαθησω να παρευρεθω στο συγκεκριμενο live.

ναι ρε. αφου ειχαν παιξει και support στους Artch.

Εννοειται θα παω!

Ελα ρε, καλη κινηση!
Δεν μπορω να πω οτι τρελαινομαι ιδιαιτερα για καποια απο τις μπαντες αυτες αλλα θα παω μονο και μονο για τον σκοπο για τον οποιο γινεται. Ειναι πιστευω απο τα ελαχιστα που μπορουμε να κανουμε (να στηριζουμε τετοιου ειδους πρωτοβουλιες) εμεις που δεν μπορεσαμε να βοηθησουμε ενεργα τους συμπολιτες μας οταν πραγματικα μας χρειαζονταν…
Ισως να ειναι και ενας τροπος να “απαλυνουμε” τις ενοχες που ολοι μας εχουμε αλλα και να περασουμε καλα ταυτοχρονα.

Παιδια, ΟΛΟΙ ε.

Οι Need μ’αρεσουνε. Με τα υπολοιπα δεν εχω καποια επαφη… Καλη κινηση.

Θα ήταν καλύτερα πάντως να το έκαναν Κυριακή 23-9 γιατί στις 22 παίζει και η Patti Smith και μπορεί να υπάρχει αρκετή διαφορά στο είδος της μουσικής αλλά σίγουρα υπάρχει κόσμος που θα ήθελε να πάει και στις δύο συναυλίες.

Οι μπαντες με ενδιαφερουν αρκετα και λογω του σκοπου ειναι ενας παραπανω λογο για να παω!Μαλλον θα ειμαι εκει!

το καλο ειναι οτι σιγουρα θα εχει λαο. τα γκρουπ ειναι καλα και ο σκοπος ιερος. αυτο τα λεει ολα πιστευω…

Κυριακή δε θα μπορούσαμε να έχουμε τον χώρο στην διάθεση μας, αλλά ακόμα και να τον είχαμε, σαφώς το Σάββατο είναι καλύτερη επιλογή… έστω κι αν παίζει η Smith…

Καλή επιτυχία όπως και να’χει

:metal: thanks!!

Πω ρε συ αυτο δεν το ειχα παρει χαμπαρει εγω…#-o Και επειδη ειμαι απο αυτους που θελει να παει και στα δυο :frowning: μαλλον θα ερθω νωρις-νωρις απο σας (κατα τις 7 που ανοιγουν οι θυρες:p ) και μετα απο 1-1,5 ωριτσα θα την κανω για να αρχισω την αναβαση μου στο Λυκαβηττο… ε, μην την αφησουμε και μονη της την Patti τετοιο φθινοπωρινο βραδυ, κριμα ειναι!:slight_smile:

Κάπως έτσι το σκέφτομαι και εγώ αν και μου είναι δύσκολο να είμαι στο underworld από τις 7.

Ευκαιρία να δείτε τους Convixion όσοι δεν το έχετε κάνει.

εννοειται. για οσους δε ξερουν τι εστι convixion, αν δουν το παρακατω βιντεο. θα τους πεισει.

ΝΑ ΣΑΣ ΥΠΕΝΘΥΜΙΣΩ ΗΘΕΛΑ, ΣΧΕΤΙΚΆ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ… ΝΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΤΟ ΠΑΡΟΝ… :metal: