Καλυτερο Αντιβιωτικο!

Τι προτεινετε,τι εχετε ακουσει,προσωπικες εμπειριες

εγω προσωπικα χρησιμοποιω το bitdefender9.μεχρι τωρα μπορω να πω οτι ειμαι ικανοποιημενος
ωστοσο απο τους περισσοτερους εχω ακουσει για το Nod32.οτι ειναι απο τα καλυτερα προγραμματα.

zole alarm εχω και ειναι πολυ καλο . καμια φορα μπορει να κανει μερικες μαλακιες αλλα ειναι πολυ καλο.

Κι εγώ zone alarm έχω.

Από τα κορυφαία είναι και τα Kaspersky, Sysmantec.

Kαι εγώ zone alarm. Πολύ light προγραμματάκι, μια χαρά.

Ειχα Zone Alarm αλλα το εβγαλα γιατι μου μειωνε την ταχυτητα.Τωρα εχω Nod 32 που γαμαει.Πολυ ελαφρυ και πολυ καλο.

ΝΟD32 κι εγω,πολυ καλο και ελαφρυ,οχι σαν κατι νορτον.
Το καλυτερο πρεπει να ειναι το Kaspersky,αλλα δεν παιζει να το βρεις σπασμενο,οσα serials κυκλοφορουν στο internet και χρησιμοποιουνται συχνα μπαινουν σε μαυρη λιστα και δεν σε αφηνει να κανεις update.

McAfee αλλα ειναι πανακριβο, εγω το βρισκω απο γνωστους παντως και το εγκαθιστω. Δεν εχει αφησει ιο για ιο…

ΝΟD 32 και Kaspersky κορυφές. Τα τελευταία 2 χρόνια περίπου χρησιμοποιώ NOD και είναι απλά άψογο. Ότι άλλο έχω δοκιμάσει πέραν αυτών των δύο είναι απλά ημιτελές. Όσο για το Norton… χαχαχα… είναι χειρότερο και από ιό.

κι εγω zone alarm εχω και ειναι πολυ καλο

Αυτό που μου το φέρνει ο πατέρας μου και το Kaspersky. Το Pc δεν έχει αντιμετωπίσει ποτέ πρόβλημα…

Kaspersky me diafora,αμα θες οντως την καλυτερη προστασια.Αλλα εγω εχω nod32 μια χαρα,ησυχο ησυχο

Ειχα το Kaspersky, αλλα ηταν πολυ βαρυ. Τωρα με το NOD32 κανενα προβλημα.
Σα διαφημιση απορρυπαντικου μιλαω. :frowning:

Amoxil των 500mg

εγω το Κασπερσκι εχω και δεν εχω αντιμετωπισει απολυτως κανενα προβλημα. Εξαφανιζει ακομα και τους πιο δυσκολους λεκεδες

Σοβαρα τωρα ειναι κορυφαιο, πρωην KGB ο τυπος τι θα φτιαχνε, της πλακας? 8)

λινουξ

Ενας καλος συνδυασμος που μου εχει προτεινει ο κομπιουτερας και φιλος στη δουλεια ειναι:

Spybot, Adaware και Mc Afee.

Δεν ξερω γιατι ολα αυτα, αλλα κατι θα ξερει. Εχει ευθυνη για τοσους υπολογιστες.

ναι spybot kai ad-aware einai gia na καθαριζει spyware kai ad-aware,alla ego tha se protina pest patrol.Gia mc afee des proigoumena post

Το καλυτερο Anti-Virus ειναι να μην εχεις anti-virus!
Δεν εχω κανενα προβλημα και ουτε εχω Antivirus!:smiley:

Ειχα παλια το zone alarm αλλα πολυ πριξαρχιδικο ρε παιδι μου!
Ειχα βαλει και το Avast μια φορα και μου εσβησε ενα αρχειο απο το system 32 και δεν ξανανοιγε το Pc μου!8)

nod32, hardware firewall (ρυθμισμένο) απενεργοποιημένα όλα τα προτοκολλά και μόνο και μόνο πού και πού ανοίγω το ftp - πειραγμένo Hosts - spybot/adaware, ενα p2p φιλτρο, αν και δεν κατεβάζω παρα πολύ σπάνια…
και No script στο firefox - και λογική χρήση.

Εβαλα το Nod32 οντως πολυ καλο και light αληθεια εφοσον εχει antispyware γιατι να ωαλς και Spybot/Adware?