Καλυτερο Αντιβιωτικο!

Εχώ χρησιμοποιήσει Avast και zone alarm…Και δεν έιχα κανένα προβλημα.Σπαστικό με το ΖΑ αλλά είναι π0-ολύ καλό…

Kaspersky…

ND32 κι εγω…πολυ καλο και λαιτ…

Πρόσφατα έβαλα το panda antivirus κ μέχρι τώρα είμαι πολύ καλά…

the best antivirus you can ever get! :lol:

Augmentin 625mg.
Μετά από ενα δεκαήμερο όλα δουλεύουν ρολόι.

#-o :lol: :lol:

Νοd 32 κ εγώ κ δεν έχω πρόβλημα…Αυτό που έχει πολύ προστασια κ μου εσπαγε τα νευρα γιατί μπλόκαρε τα πάντα ήταν τον Mcfee…

Με αμοξιλ των 500mg το δεκαημερο γινεται 2ημερο

το Location μου 8)

enough said…

και μένω μακριά από Internet Explorer,ε

Oντως NOD32 με Μοτζιλα ειναι απο τις καλυτερες προστασιες.1 χρονο εχω να κανω φορματ και παει μαμιοντας

Δεν ξερω τι λετε εσεις, αλλα το NOD32 ειναι για μενα χειροτερο και απ’το Panda…καθημερινα μου ερχονται μηχανακια μεσ΄τα worms και τα trojans με ενα απο τα 2 αυτα A.V. Κυριολεκτικα εχω βαρεθει να καθαριζω πισια που φορανε αυτα τα antivirus… . Μολις προ λιγου καθαρισα ενα που ειχε το NOD και δεν ειχε πιασει 4 wormακια και 1 trojan, ενω το Symantec Corp.Ed. τα τσιμπησε με το που εγκατασταθηκε…Αντιθετως, σε οσα εχω εγκαταστησει (σε επιχειρησεις ή ιδωτες) το Symantec Corporate edition η το BitDefender (ακομα και στη free edition) κανενα δεν μου εχει επιστρεψει για καθαρισμα…

Επισης ετυχε να δουλεψω για ενα 3μηνο περισυ στην αντιπροσωπια του NOD32 σε ελλαδα και κυπρο και εκει μεσα τα ειδα ολα…μιλαμε για servers κομματια , cans of worms τα λεγαμε με τον κυπριο αρχιτεχνικο…

Η δουλεια μου ειναι τετοια που ερχομαι καθημερινα αντιμετωπος με τουλαχιστον 5 pc … Συντομα (μεσα στο ερχομενο 6μηνο) που θα ανοιξω και καθαρα δικη μου επιχειρηση, δεν παιζει να περασω ουτε μια φορα ΝΟD, Panda, και Kaspersky…

Και να κλεισω, τα 3 καλυτερα antivirus κατα τη γνωμη μου ειναι τα εξης :

  1. BSD

  2. Linux

  3. MacOS

αν εχεις ισχυρό συστημα βαλε το McAfee αλλιως η ΝΟD32 η BitDefender, αν κ αυτή τη περίοδο το BitDefender είναι πρώτο στη κατάταξη με τα antivirus

Το bitdefender εχει βελτιωθει πολυ και εχει γινει απο τα καλυτερα αντιβιωτικα.

Τελικα τοσα χρονια τσαμπα πληρωνα Norton, McAffee κλπ…

Ενας φιλος του πατερα μου που ειναι στους 2-3 ελληνες με πιστοποιηση Microsoft (οτι και καλα ειναι συνεργατης της) μου κατεβασε ενα avast το οποιο ειναι και δωρεαν κι εχω βρει την υγειά μου 8)

Το καλυτερο απ’οσα εχω βαλει τοσα χρονια.

Πολυ καλο και το avast αλλα προσωπικα δεν μου αρεσει γιατι ειναι καπως βαρυ-αργο και εχει χαζο interface, ποιο πολυ με media player μοιαζει παρα με antivirus.

χαχαχα δεν εχει κι αδικο. αφου για να αρχισεις το σκαν εχει κουμπι play, pause και stop

*Antivirus

τελος

Το Kaspersky Internet Security ίσως είναι το καλύτερο (είναι μαζί και firewall) αλλά είναι πολύ βαρύ. Εγω χρησιμοποιώ Nod32 και είμαι ευχαριστημένος. Ούτως η άλλως ο μεγαλύτερος κίνδυνος ήταν τα dialer για τις dial-up συνδέσεις… τώρα που ο περισσότερος κόσμος έχει DSL είναι πολύ ασφαλέστερα όλα.

για πειτε κανα καλο δωρεαν και αξιοπιστο αντιβιωτικο :slight_smile: