Ναρκωτικά

\m/ \m/

δερ γουόζ ε ρίζον, μέιτ :wink:

μπααα

Εδώ έχουν ειπωθεί όλα…

Εδώ βρίσκεται η απόλυτη αλήθεια…

Κάντε τη χάρη στον εαυτό σας και δείτε το όλο…Η γνώμη σας,η θέαση σας για τον κόσμο και τη μάστιγα των ναρκωτικών θα αλλάξει ριζικά.Για μένα άλλαξε και τίποτα πια δεν είναι το ίδιο.Τον ευχαριστώ.

Βασικα [B]ψαξτε στα σχολια[/B]…:D:–:smiley:

οχι στα ναρκωτικά…μπορεί να γινεται σαν τον scarface…δεν σας λεω παρακάτω, μπορεί να την το έχετε δει…!! :lol2:

μας έχουν πάρει τις δουλειές…τα χαρτομάντιλα στους δρόμους…

*ξύλο για αυτο που λέει για Beatles

Ελιωσα με το παρακατω σχολιο [SPOILER]eisai pio xazos kai apo mia miga pou den kserei na petaei…:lol::lol::lol:[/SPOILER]

Επισης η ατακα ‘‘μην παιρνετε ναρκωτικα δεν ειναι καλα,κι αν παιρνετε παρτε ελληνικα,παλι τους ξενους θα ενισχυσουμε?’’ θα αφησει εποχη!

Θα διαβάσω προσεκτικά το όλο θρεντ κ θα σας απάντησω ως ψυχίατρος (με εξειδίκευση στις εξάρτησεις) κ ως μεταλλάς. Πίστεψτε με έχουν δει πολλά τα μάτια μου (ζω στο εξωτερικό).

Αυτά τα ταλέντα, γεννιούνται ή γίνονται ?

Σοβαρά τώρα, πώς μπορείς να γίνεις έτσι ? Τί πήγε στραβά ?

[-X

Ρε μαλάκες… Το παιδί Trollάρει.
[I]
Όπως προβάλλεται:
TroMPAktiko[/I]

Νάτος και σε standup comedy
[B]http://www.comedylab.gr/video/393/standup-Αλέξανδρος-Τιτκώβ[/B]

yup,τον εχω γνωρισει,μια χαρα παιδι

με το ‘‘οχι με ΜΠΑ-ΦΟ’’ του 0:40 πεθαινω,το υφος

σωστες επιρροες παντως http://www.youtube.com/watch?v=1LwyCHhbxOM =p

…[I]oh lord, please don’t let me be misunderstood[/I] :–

Χαχα, την πάτησα(-με) γερά, πολύ καλός ο πιτσιρικάς.

Πάντως αν ήξερα ότι τρολάρει ίσως να μη γέλαγα τόσο όσο υποθέτοντας ότι τα λέει στα σοβαρά :lol:

Χαχαχαχαχαχαχαχαχα ακριβώς!!
Και γω στο πρώτο βίντεο την πάτησα αλλά επειδή τον ήξερε ένας φίλος μου,μου το σφύριξε.

Πάντως αυτό που λέει ο αποπάνω είναι γεγονός.Μου έδειξαν μετά και κάτι stand up comedy που έχει κάνει και η αλήθεια είναι ότι τα βρήκα τραγικά:-s

Δηλαδή χίλιες φορές να νόμιζα ότι τα λέει αλήθεια:lol:

Τα στανταπς του ουτε μενα μ’αρεσουν(να πουμε οτι θελει αρχιδια παντως ε)αλλα του youtube τα σπανε,ειναι οπως φανταζομαστε ολοι τον romantic.

^ χαχα, τί σύμπτωση!

hint: page #(κλικ)

Χαχαχαχαχαχαχα οκ,απλώς το ότι αρέσει σε τόσο πολύ κόσμο αυτό το πράγμα(μαζί με το κρούσμα του 9gag)είναι συναγερμός για μένα καθώς φαίνεται πως τα γούστα του ίντερνετ και τα δικά μου δεν ταιριάζουν:D:lol:

αν και ειμαι αναρχικός με κομμουνιστικές πατριωτικές θέσεις σε παραδέχομαι τα λές σωστά δεν έχεις άδικο βέβαια για τους beatles μην λές βλακείες ειναι τρομερό ροκ γρούπ μαζί με τους Floyd και τους Maiden ειναι η αγία τριάδα του Rock και του Μέταλ

:drunk:

[COLOR=“White”]…[/COLOR]

^^ετσι όπως το έβαλες είμαι σαν τον παπαρα που πέταξε ενα, οχι στα ναρκωτικά :stuck_out_tongue: