Γεια σου, καλό μου φόρουμ

Με λένε Αθηνά και πριν κάτι μέρες έκλεισα τα 20! Είμαι λίγο καμένη Χημικός αλλά μου αρέσει, ποιος δε θα λάτρευε δωρεάν styling στα ρούχα του; (μια τρυπούλα εδώ, ένα καψιματάκι παραπέρα).

Μου αρέσει πολύ να ακούω μουσική, να φτιάχνω κουλουράκια, να κοιμάμαι, να διαβάζω ο,τιδήποτε, να βλέπω ταινίες και να αυτοσαρκάζομαι. Επίσης μιλάω πάρα πολύ :lol: 8O

Από μικρή που ήμουν -πριν χιλιάδες χρόνια- άκουγα ροκ, δηλαδή Backstreet Boys. Μετά, που μεγάλωσα λάτρεψα τους Sex Pistols (και επειδή είμαι ακόμα κολλημένη, δε θέλω σχόλια, πανκ ιζ ντεντ και μαλακίες). Ε τώρα ακούω πάρα πολλά πράγματα, από Dimmu Burger μέχρι Φάτες Warning. Και Μάλαμα.

Μπήκα στο forum για να υπερασπιστώ τους Tool γιατί σαν πολύ κράξιμο έπεσε για το live τους και έπρεπε να σοβαρευτείτε. Μετά όμως είδα ένα avatar Monty Python και… νταξει, λέω να μείνω! :slight_smile:

Καλώς σας βρήκα!

Kαλώς την επιστήμονα.:stuck_out_tongue:

Καλως ήρθες!Αν βάλεις και Fear Factory μέσα σε αυτά που ακούς,θα γίνεις ακόμη πιο συμπαθητική.Καλά πόστ!:smiley:

Είσαι σίγουρη ότι μιλάς για το φόρουμ του ρόκιν - το φόρουμ που ΟΛΟΙ ορκίζονται στο lateralus? 8O 8O :lol:

Hemingway, καλωσόρισες ! Διάβασε τους κανόνες μας κ απευθύνσου στους moderators για όποιον κ ότι σε πειράξει !

Welcome !

Καλώς όρισες Αθηνά… μια που γουστάρεις Pythons πέρνα μία απο το δημοψήφισμα σχετικά με την αγαπημένη ταινία τους, που με τόση αγάπη επιμελήθηκα, και απάντησε μας με την ψήφο σου! (προεκλογική περίοδος είναι, να μην κάνω και γω το ψήσιμο μου?? :p:lol: )

καλώς ήρθες αθηνά!!!TOOL και πάλι TOOL!!!
φτιάχνεις κουλουράκια???αυτά είναι!!!

Καλως την dexter!:smiley: Φτιαχνεις και κουλουρακια, εισαι και επιστημονας, σ’αρεσουν και οι Python…=D>

Χελλόου και γουέλκαμ Αθηνά!!! :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: 8) 8) 8)

Α! Τι εγκάρδιο καλωσόρισμα! Σας ευχαριστώ όλους! Μόνο ένας λείπει βλέπω… Μια ευχή για το καλωσήρθες δεν ξέρει να πει. Θα τον διαπομπεύσω αν δε διορθωθεί.

Μου αρέσουν και οι Nevermore, The Vision Bleak, Arcturus, The Mars Volta, Devin Townsend band και πολλοί άλλοι, με συμπαθείτε λίγο παραπάνω τώρα;;; :slight_smile: emo mode on.

Ε όχι και επιστήμονας ακόμα, τρίτο έτος μπαίνω. Σε 2 (3,4,5,6,…10) χρόνια που θα πάρω πτυχίο… Τότε μάλιστα, θα είστε υποτελείς μου.

[-X

Βienvenuto Αθηνά…Καλά posts…:slight_smile:

Χημικος Αθηνας??:-s :-k

Τσου. Αθηνάς. :smiley:

Κρυάδα, ναι. Θεσσαλονίκη σπουδάζω… Αχα, είσαι συνάδελφος;;;

Οχι, απλα αν ησουν στην Αθηνα θα σε ειχα διπλα μου:p

Χμμμ. Φαρμακοποιός; Φυσικός; Γεωλόγος; Βιολόγος; Κοντά είμαι.

:smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Γεια σου Αθηνά

Welcome. :slight_smile:

Για σου, Μπιρ Ντρίνκερ!

Αχα, freedomofrock. Σε τσάκωσα ανάμεσα στους σταλαγμίτες σου και τα σπήλαια. :stuck_out_tongue:

Γεια.
Οι τουλ ειναι βαρετοι.
Οι Μοντυ παιθονς καλοι.
Οι Backstreet Boys σας πατανε ολους χαμω.
Η Θεσσαλονικη το ιδιο.
Πανκ ιζ νοτ ντεντ.Γκριν ντει ιζ πανκ.

ΕΧΕΙ ΑΒΑΤΑΡ ΜΙΚΡΟ ΝΙΚΟΛΑ.ΟΧΙ ΡΕ.
Μικρος Νικολας —> παιδικη θρησκεια.

Καλώς ήρθες στο φόρουμ μας!!! Όλοι οι οπαδοί των Tool είναι ευπρόσδεκτοι. Τους υπόλοιπους θα τους διώξω έναν έναν 8) :stuck_out_tongue:

ΥΓ

Και εγώ ακούω μουσική, μου αρέσουν τα κουλουράκια, κοιμάμαι επίσης πολύ, γράφω μεγάλα ποστ (για να έχεις να διαβάζεις), βλέπω πολλές ταινίες και μου αρέσει να κοροϊδεύω τους άλλους!!!

Είναι προφανές ότι υπάρχει ηλεκτρισμός μεταξύ μας ε? Το βλέπεις πιστεύω?:stuck_out_tongue: :lol: :lol: