Γεια σου, καλό μου φόρουμ

Oi monty pythons ειναι θεοι.
Καλως μας ηρθες!!!:smiley: :smiley: :smiley:

8O

Τα τουλς είναι συναρπαστικά. Στο λάιβ είχαν και λέιζερς και νόμιζα ότι ήμουν στο allou fun park.
Οι Μόντυ μιλάνε πολύ γρήγορα και δεν καταλαβαίνω τι λένε, αλλά γελάω για να κάνω την ιντελέκτσουαλ.
Οι Μπακστριτ είναι χέαβιμέτσαλ. Αν μπορείς, πες το με προφορά.
Η Θεσσαλονίκη σε λίγο καιρό -δεκαετίες- θα έχει και μπουγάτσα με μετρό.
Πάνικ! Ατ δε ντίσκο ιζ προγκρέσιβ ντεθ tr00 μαίταλ.

ΑΧΑ. Ωστέ είδες το αβατάρ μου και μετανόησες. Πολύ αργά, πτωχέ. Αντίο.

@ hokam, εδνιαφέρουσα διασκευή στο ποστ του Θέριον. :lol:

@ karvou, διαισθάνομαι τη σαικσουαλική ένταση :stuck_out_tongue:

Nα πας στο Magic Park τοτε να παιξεις.
Εισαι Αθηναια ή εχεις νοτιο χιουμορ.Κλασικο ανοστο και ανουσιο αστειο για την μπουγατσα.
Αντιο.Κλαιω.

Καλως ηρθες κατα τ’αλλα.

Είμαι από νησί, έπεσες έξω :lol: Τα αστεία με τη μπουγάτσα είναι κλασικά και αγαπημένα, όπως αυτό με τους μεταλ ήρωες που σώζουν την πριγκίπισσα από το δράκο. Δεν μπορείς να τα βαρεθείς, απλά :lol: :slight_smile:

σαικσουαλική ένταση?

Κάτι μου λέει ότι θα πρέπει να αυτοσαρκάζεσαι αρκετά και συχνά!!! :stuck_out_tongue:

Καλώς μας ήρθες!! (άσε ήσυχο τον Therion, αυτόν τον έχω αναλάβει υπό την κηδεμονία μου. Με λίγο Μπάγεβιτς ακόμα και θα ακούσει φανατικά Tool :p)

Ε ναι λοιπόν, σαικσουλική. :lightsabre:

Οκ, παραδίνομαι σχετικά με τον Θέριον αλλά αυτό με τον Μπάγιεβιτς δεν το έπιασα. Με στενοχώρησε με τα Τουλς πάντως. Αντίο ζωή,γεια.

Ένας μεγάλος έρωτας γεννιέταιο σε αυτό το introduce yourself:lol: :stuck_out_tongue:

Καρβου αν καταφερεις και χρησιμοποιησεις τις δυναμεις σου κατα της Σαραγοσας και υπερ της ομαδαρας της λατρειας σου του Ντουσκο,τοτε αγοραζω(κατεβαζω,νταξ,μη το γαμισουμε κιολας) δισκογραφια τουλ και βαζω απο τωρα το λατεραλους που εχω.Θα νυσταξω,αλλα ο Αρης σε χρειαζεται.
Save us!

Οφφ τοπικ τελος.

Ντεξτερ Μοργκαν,νο χαρμ νταν.Αlles klar.

(2mol) Γυναίκα + (1 mol) Οπαδός Tool = (3 mol) Προστατευόμενη από τους Mods.

=> Προσοχή όλοι ρεμάλια.

ΧΑΧΑΧΑΧΑ. Σε πάω. Και Monty Python γουστάρεις, και Τουλς, και ξέρεις και Χημεία και… είσαι και mod almighty. Προστάτευσέ με :frowning:

:lol:

Εδω δες γλυψιμο…

Μπαν!

:youwish: σταλακτίτη.

:frowning: :frowning: :frowning:

Μου βγηκε το ονομα…:stuck_out_tongue:

Δεν ειναι ασχημο παντως…:smiley: #-o :lol:

Χαχα! Μην ορκίζεσαι κιόλας… :wink:

Θα αδειάσει το forum τότε! :stuck_out_tongue: :lol:

Ο.Κ. Κόβω τις κακίες…

@dexter_: Καλώς ήρθες!!! :slight_smile:

[SIZE=“1”] …και ας ακους Tool…[/SIZE] :stuck_out_tongue: :lol:

Who the hell is little Nicholas?

Την ίδια απορία έχω και εγώ… :-k

WTF.

Έχεις το καλαμάρι εκεί και αγνοείς Τον Ήρωα;
Ντροπή, Αίσχος, Όνειδος.
Ύβρις, Τίσις, Νέμεσις.

http://el.wikipedia.org/wiki/%CE%9F_%CE%BC%CE%B9%CE%BA%CF%81%CF%8C%CF%82_%CE%9D%CE%B9%CE%BA%CF%8C%CE%BB%CE%B1%CF%82

Gotta love le petit Nicolas.

Πφ παππουδες.Δεν ξερετε τον παιδικο αυτον ηρωα,το φλωρογαλλακι που ειχε την πιο γαματη παρεα σκατομωρων της Γαλλιας και εκαναν ολες τις αθωες αλητειες που θα θελαμε να κανουμε μικροι.
Θεικα βιβλια.
Συναγωνιζονται και τον Χαρι Ποτερ(αλλα στην τελικη χανουν,νταξει).

Μερικα βασικα πραγματακια…

  1. Ο επιστημων εδω ειμαι εγω. Απλα εγραψα χαλια σημερα και δεν εχω διαθεση να το επιβαλω. :frowning:
  2. Οι τουλ ειναι ΑΣΚΗΜΟΙ.
  3. Οι μοντηδες ειναι η καλυτερη ομαδα κωμικων ΕΒΕΡ.
  4. Ξερω μια κοπελα στην σχολη σου, 4ο ετος. Θα την ξερεις σιγουρα, ειναι οτι πιο σπουδαιο εχει να επιδειξει αυτο το τμημα. (Δεν αναφερομαι σε ομορφια λιγουρια του φλορουμ)
  5. Τ’αστεια με την Θεσσαλονικη θα σε κανουν να υποφερεις.

O Χάρης με τα γυαλιά δε φτάνει ούτε την τούφα από τη φράντζα του Μικρού Νικόλα :lightsabre: (δεν είπα τίποτα άλλο γιατί δεν ξέρω μέχρι ποια κακιά λέξη μπορούμε να φτάσουμε αμπανάριστοι).

  1. Εγώ όμως πέρασα Βιοχημεία με 7 και μπορώ να λέω ό,τι γουστάρω. Κόπηκες μπουχαχα :har:
  2. Οι Τουλς είναι -εκτός από επικίνδυνα ωραίοι [-o< =P~ ένας προς έναν, και δε διαπραγματεύομαι το προσωπικό μου κακό γούστο- ΛΕΙΖΕΡΣ. Αυτό έχω να πω μόνο. Επίσης, ο Maynard είναι και οινοπαραγωγός. Νταξ. Πολλά ρισπεκτ. Lean to swim.
  3. Σε αυτό, ναι.
  4. ΠΜ τώρα! :slight_smile:
  5. Hit me baby one more time.