Γεια σου, καλό μου φόρουμ

Εδω κανεις τα γλυκα ματια στον Κοζυ, μη σε νοιαζει, δεν προκειται να μπαναριστεις:p

Εκείνος με παρενόχλησε πρώτος [-X

Αλλα εσενα δεν σε χαλασε ομως ε???

Υπουλο πλασμα!

  1. Και εγώ είμαι επιστήμων, αλλά και εγώ έγραψα χάλια σήμερα. Τα μεγάλα μυαλά συναντιούνται…
  2. Είσαι άμουσος
  3. όντως :stuck_out_tongue: Ευχαριστώ
  4. Δε νομίζω ότι η φίλη σου θα εκτιμήσει το γεγονός ότι δεν πιστεύεις ότι είναι όμορφη
  5. Ναι παιδιά, ας μη κοροϊδεύουμε τη Θεσαλλλλλονίκη :bleh:
  1. Πηγαινα για βαθμο. :frowning: :frowning: :frowning:
  2. Χα, θα βρω την μουσα μου και θα δεις!
  3. Μ’αυτην την κρυαδα διευκρινιζεις οτι δεν εννοουσα τους μοντς. :expressionless:
  4. Μπα, της το λεω αλλωστε καταμουτρα, μου ριχνει μπουνια, της ριχνω κλωτσα και ειμαστε μια καλη παρεα.
  5. Σου χα πει για τον αλλο που ζητησε εδω πανω ψωμι με καλαμακι και του βαλαν ενα καλαμακι στο ψωμι και αναγκαστηκε να το πληρωσει κιολας?

Είμαστε μια ωραία ατμόσφαιρα πάντως! :smiley:

Εμεις ειμαστε.Εσενα ποιος σου πε οτι σε βαλαμε μεσα?Ακομα υπο δοκιμη εισαι.
Αντε πηρανε θαρρος οι <100 ποστς.ΑΝΤΕ.ΠΟΥ ΒΑΔΙΖΕΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΤΟΠΟΣ.ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ.Α.

Αν αρχίσω και σπαμάρω μέχρι να φτάσω τα >100, είμαι κι εγώ ωραία ατμόσφαιρα; :tomato: Εεεε;;; Α εσένα δε σου μιλάω, το ξέχασα. Βρίσκεις άσχημους τους Τουλς. ΠΦ.

Οχι και ασχημοι.Μαναρια ειναι ολοι τους.

Μία απειλή για το spambot87 σιγά σιγά γεννιέται…:lol: :lol: :lol: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Τι είναι το σπαμπμποτ87; :-s

@ Τherion: είπαμε, είναι, στα δικά μου μάτια. Έχω λίγο στρεβλή όραση αλλά γουατέβα. Δε μιλούσα όμως για ομορφιά. Εσύ είχες πει ότι είναι βαρετοί 8O

Ε λοιπόν, η γκόμενα στους Therion είναι χοντρή και τέρας. Κλάψε όσο θες.

Ααχ οχι μου την ειπε.Κλαιω.
Ειμαι θεριον φανμποι και αγαπω τη χοντρη γκομενα σαν τις τριχες του πηγουνιου μου.

:lol: :lol: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Ο manos87, aka spambot87, είναι με μεγίστη διαφορά από κάθε άλλον, ο μεγαλύτερος spammer του forum.
Σου εύχομαι ολόψυχα να τον φτάσεις. :lol: :lol: :stuck_out_tongue: :roll: :wink:

ο manos87 δεν είναι σπάμερ.

Είναι απλά ένας υπεράνθρωπος που του αρέσουν τα περισσότερα είδη του ροκ, με αποτέλεσμα να ποστάρει στα περισσότερα μουσικά τόπικς και επίσης γράφει με φυσιολογικούς (καλά, σχετικό είναι αυτό :p) ρυθμούς μέσα στο off topic.

Αν γίνεις σαν τον manos87 θα ήταν πολύ ευχάριστο, γιατί τότε θα συμμετέχεις σε πολλές συζητήσεις και θα συμβάλλεις στις κουβέντες που γίνονται. Αν γίνεις σπάμερ θα είναι κρίμα γιατί ακούς tool και θα πρέπει να σε αντιπαθήσω… :frowning:

Γεια σου Αθηνα!!!

Welcome Αθηνα! Εχεις το καλυτερο αβαταρ ολων των εποχων, μικρος Νικολας ρεεεε!!!

ρε μπαίνω και βλέπω τόσες σελίδες σε topic στα καλωσορίσματα,σκέφτομαι “πω ρε,τόσες πολλές για τον dexter”
αλλά είδατε γυναίκα και αυξήθηκαν οι σελίδες,ρε ουστ

welcome,scorpions ακούς?έστω michael schenker?

ΧΑΧΑΑΧΑ :lol: Μπα, δεν παίζει τέτοιο θέμα. Δεν τους κόβω για πέφτουλες. Με Scorpions δεν ασχολούμαι, σορυ! :frowning: Ελάχιστα πραγματάκια μόνο…

Αν δεν παρεις το Humanity δεν ερχεσαι στο meeting, που θα πει και ο rydolf σε λιγακι…

Xμμμμ. Αν πάρω το Human και από δίπλα το ζωγραφίσω και το κάνω “Ηumanity” είμαι οκ; Δεν τρελαίνομαι για Scorpions :frowning: :oops: