Ο Ιωαννίδης Υφυπουργός Αθλητισμού!

Πως το βλέπετε;
Νομίζω ότι αν και ως βουλευτής δεν έχει να προσφέρει πολλά, από το συγκεκριμένο πόστο μπορεί να φέρει αρκετές και σημαντικές αλλαγές, όποιες και αν είναι αυτές. Ξέρει τα πράγματα από μέσα, είναι αυστηρός και δε θα σηκώνει πολλά πολλά από “παράγοντες”.
Το ξέρετε ότι του έχω μια ιδιαίτερη αδυναμία (κυρίως λόγω προπονητικής βέβαια αλλά και πάλι…), οπότε δεν μπορώ να πω ότι δε χάρηκα. Για να δούμε…
(άντε να πάρουμε και πρωτάθλημα στο μπάσκετ :smiley: )

Γιεεε ειναι και Αριανος.Κατω ο Ορφανος ρε =P

Εμας εδω πανω μας συμφερει γιατι λογικα θα βοηθησει και τις ομαδες μας.

Ιωαννίδης ρε!! Vamos!!

Τουλάχιστον είναι άνθρωπος του αθλητισμού. Δεν λέω όχι…

Ποτε δεν το συμπαθησα…
Για να δουμε τι θα κανει, ελπιζω να ειναι σοβαρος και οχι καραγκιοζης ως συνηθως.

και το θρυλικο

Ποτέ δεν τον είχα σε υψηλή εκτίμηση…

Ε, γιαυτό δεν είναι και στο Πολιτισμού…

Kαι εγώ του είχα δυναμία ως προπονητή, αλλά δεν ξέρω κατά πόσο είναι σωστό να αναλαμβάνει υφυπουργός αθλητισμού κάποιος που έχει ανοιχτές οικονομικές/δικαστικές διαφορές με συγκεκριμένο σύλλογο…

Ολυμπιακός είναι ω ρε, το έχει δηλώσει! :twisted:

Έλα μωρή ξανθούρα, σ’ αγαπάμε!!! :smiley:

ο άνθρωπος δεν ξέρει να μιλήσει…μακάρι να καταφέρει κάτι,σίγουρα μακάρι:wink:

παιδια εγω δεν τον πολυ εκτιμω…πολυ εγωιστης ειναι(με την κακη εννοια)…επισης οπως ειπε και ο rudolf δεν ξερει ουτε να μιλησει…

Από τον Ορφανό θα είναι σαφώς καλύτερος. Ο Ορφανός από τη μία έβγαινε στα κανάλια και έλεγε θα κλείσουμε όλους τους συνδέσμους και την επομένη κανόνιζε συνάντηση με τους οργανωμένους του ΠΑΟΚ για να μιλήσουν για τα προβλήματα του ΠΑΟΚ.

Το πρόβλημα δεν είναι τα δικαστήρια με την ΚΑΕ Ολυμπιακός (τα οποία νομίζω ότι τα κέρδισε) αλλά το ότι οι οργανωμένοι πολλών ομάδων θα τον κράζουν. Θα είναι απόλυτος και καθόλου διαλακτικός, αλλά καλό θα κάνει εν τέλει στον αθλητισμό στην Ελλάδα…

Κι εγώ έχω την αίσθηση πως τα δικαστήρια έχουν τελειώσει.

Εδώ δεν ξέρει ο παρολίγον (ε, όχι και τόσο λίγον βασικά αλλά anyway) πρωθυπουργός της χώρας…

Πάντως, μιας και πηγαίνουμε στο ίδιο μέρος για διακοπές, τον έχω ακούσει με τα ίδια μου τα αυτιά να λέει πως είναι Ολυμπιακός. Βέβαια όταν το είπε η χρονιά ήταν 1995…:stuck_out_tongue:

Παντως σαν ανθρωπος στην καθημερινότητα του δεν είναι όπως φαίνεται, αν κρίνω από κάποιες φορές που τον είχα συναντήσει στο παρελθόν. Η συμπεριφορά του στο γήπεδο είναι άλλο πραγμα…

Αυτό είναι γεγονός και μπορώ να το επιβεβαιώσω από προσωπική εμπειρία. Ηρέμησε πάρα πολύ από τότε που απέκτησε παιδί.
Έχει τύχει βέβαια να τον βλέπουμε να χάνει στο τάβλι και να ρίχνει χριστοπαναγίες :lol:
Αλλά σοβαρά, γενικά είναι πολύ απλός.

ε και?επειδή ο τζορτζ μπόι δεν έχει λέγειν,βάζουμε στα υπουργεία τον καθένα που δεν μπορεί να σχηματίσει σωστή πρόταση?

θα συνεννοείται καλύτερα με τους οργανωμένους έτσι…

Και με τον παράγοντα του Εδεσσαϊκού

Τι διαφορετικο περιμενουμε απο τον Ιωαννιδη απο οτι αν ηταν αλλος υφυπουργος? Αυτο δεν εχω καταλαβει…


Μπα ρε μεγαλε.Αριανος ειναι.Το ξερω,δεν το λεω στον αερα.

ο καθηγητης της αλητειας (οπως ο ιδιος εχει δηλωσει )υπουργος#-o #-o #-o