Το "κάτι-κλικ" θρεντ

Αυτα ισχυουν σταντε, μου τα εχει πει κοπελα… Για τα αλλα δεν ξερω…:-s

Το Σολ_θορν τη πεφτει στο πυραμιδα…

Εδω υπαρχει ενας ερωτας μεγαλος… :trumpet:

:stuck_out_tongue:

ρε μλκ,σε εκλιπαρώ,γύρνα στην ηλικία σου.

@freedomofrock, αυτά που έγραψα (δεξιά ωμοπλάτη, παρανυχίδες, γόνατα, αγκώνες κλπ) ως σημεία που κάνουν το “κλικ” τα έγραψα για πλάκα φυσικά…

Πέραν τούτου, είναι αστείο που πάντα προσπαθούσαμε όλοι και όλες να εξηγήσουμε με θεωρίες και λίστες τις πράξεις των άλλων (ή και του εαυτού μας) και πολλές φορές καταλήγαμε στο “δε μπορώ να το εξηγήσω αυτό!” :stuck_out_tongue:

Παντως αυτα που τονισα μου τα εχει πει κοπελα… Αν θελουν οι δικες μας εδω περα μπορουν να επιβεβαιωσουν…:roll:

Τα νύχια και ο αγκώνας??! #-o Αν και εδώ που τα λέμε, δε θα πρεπε να μου κάνει εντύπωση…

Νταξει Ντεχτερ for president. Με την μονη διαφορα οτι αν ηταν τελειως κουνουπιδι δεν θα τον κραταγα ακομα κι αν ηταν Τζονι Ντεπ.:stuck_out_tongue:

Επειδη δεν βρηκα φωτο του περιοδικου στο Γουγλη. :stuck_out_tongue: Κατευθειαν εκει πηγε το μυαλο μου.

Χμ τα χερια. Τρου. Για μενα παιζουν μεγαλο ρολο. Κουλο ε;:-s

Ημουν σιγουρος!!!:stuck_out_tongue:

Παιδια ο that’s why εχει ενα σωρο τευχη maxim που δινει στις αγγελιες. Αμα ειναι ρωτηστε τον μπας κι εχει και κανα Κλικ…

Λες τελικά, το ΚΛΙΚ να βρίσκεται στον that’s why?

Ναι ρε συ, φιστικωνει συνεχεια!

Εκτος αν του το χαλανε οι μαναδες των κοριτσιων που φιστικωνει…

Tα 'χουμε πεί αυτά… Ετσι δεν είναι?:-k

Χοχο. Οκ πιστή μη υπήκοε. :smiley: Ε όχι ρε, αν ήταν ο Τζόνι ο ίδιος θα το σκεφτόμουν πολύ σοβαρά να τον κρατήσω έστω και ως κουνουπίδι :roll: :stuck_out_tongue:

Αυτό με τα χέρια συμφωνώ κι εγώ, είναι πολύ ωραίο αλλά με την καμία δεν είναι το κλικ. Είναι απλά ένα συν. Το κλικ είπαμε είναι τα μυαλά. Στα μπλέντερ.

Oριστε το Click που θα πρεπε να χουν ολοι οι αντρες ρε σεις.Εκεινο το πραγματακι σαν τηλεκοντρολ που το πατουσες και η αλλη ειχε προαύλες κατευθειαν,οπως ειναι στην ιστορια κομικ του Milo Manara.:stuck_out_tongue:
Τοτε ουτε αχ,χιλια συγγνωμη αλλα…,ουτε σε βλεπω σαν φιλο(για να το ενωσω με το αλλο τοπικ…):roll:

Είναι το πιο σάπιο βίτσιο! :lol:

Τιμη μου που μιλαω με τοσο εξυπνους ανθρωπους…

δινει μουτζα

:lol3:

Και αυτο καλο ειναι… :roll:

Αχα… :-k
Και κατ’επεκταση να εχει και μεγαλη παλαμη.Και αν συνεχισω θα φαω ban οποτε συνεχιστε εσεις αυτη τη λογικη αν θελετε να καταλαβετε τι θελω να πω… :lol: :stuck_out_tongue:

hokam σωστος, το χουν κανει και ταινια αυτο

Για μένα το κλικ είναι να είναι μαλακισμένη. Εκεί, κολλάω σίγουρα.

:lol2: :lol2: :lol2:

Εεεε δεν είσαι δίκαιος… Εγώ δεν είμαι μαλακισμένη, ε; :φιλάκι mode on:

:lol3: Τι είπε πάλι ο Θεός… “το κλικ είναι να είναι μαλακισμένη” αχαχαχχχ :lol:

Αποκλείται να έχω μόνο εγώ τον μαλακομαγνήτη. Τον έχουν κι άλλοι, ε;;;