Το "κάτι-κλικ" θρεντ

Ναι ρε εννοειται!Αλλα σε αλλους τομεις,οχι στις γυναικες,εχει μεγαλη γκαμα μαλακομαγνητων.Ο δικος μου πχ μπαινει σε λειτουργια στις συναυλιες!Θα ρθει διπλα μου ή μπροστα μου ειτε ο μυθικος τυροβρωμικουλας ειτε καποιος που θα χτυπιεται κανοντας ταυτοχρονα εξασκηση στο Οκιναουα καρατε φορωντας 4 περικαρπια με καρφια απο τιτανιο,ενω μπορει στη σκηνη να παιζουν και μπαλαντες…

Α, καλά είσαι. Εμένα θα είναι δίπλα μου ΠΑΝΤΑ κάποιος που γκαρίζει ακατάπαυστα είτε τους στίχους μέσα στο αυτί μου με αποτέλεσμα να μην ακούω τον τραγουδιστή, είτε τις παραγγελιές του…

Λες για το Μόγλη στο Danny Carey Band supported by Touls and Leizers? :respect: :band:

Νκος: “Μαλάκα είναι απαίσιος ο ήχος”

(μετα απο λιγο…)

Μόγλης: “Έχει ωραίο ήχο όμως ε;”

:lol2: :lol2:

Λολ ναι, για το μόγγολο στους τουλ λέω, και για τον πίθηκα στο Gagarin χθες “EMBRACIIIIIIIIIIIIING THE STYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYX”. μάι γκοντ.
Επίσης σου έχω στείλει ενα σμσ εδώ και ώρα και απάντηση δεν είδα.
.
.
.
.

ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΠΟΙΑ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΠΟΥ ΚΡΥΒΕΣΑΙ ΠΙΣΩ ΑΠ ΤΟ ΠΡΟΦΑΙΛ ΤΟΥ ΣΟΡΤΣΜΑΝ.

Προχθές που πήγα να ανοίξω έναν υπολογιστή μου, ο σκληρός έκανε συνέχεια “κλικ”, “κλικ”.

Νομίζω ότι το “κλικ” μου πια το έχει το πλαίσιο… :frowning:

Κατά τα άλλα, το να περιμένεις να σου πει μία κοπέλα τι είναι αυτό το κάτι που θέλει και που της κάνει “κλικ”, είναι το ίδιο χαζό με το να ρωτήσεις τον Axl πότε θα κυκλοφορήσει το Chinese Democracy… Περισσότερες πιθανότητες έχεις να σου απαντήσει ένας άντρας τι είναι τα piptoe παπούτσια, παρά η γυναίκα τι της κάνει “κλιλ”.

Προσωπική μου άποψη είναι ότι δεν υπάρχει κλικ. Υπάρχουν κλικς. Που κάθε φορά διαφορετικό κλικ κάνει κλικ στην κοπέλα. Την επόμενη φορά θα νομίζει ότι ξέρει το κλικ της και θα ψάχνει κάποιον που θα κάνει τέτοιο κλικ, όμως όταν τον βρει, το κλικ αυτό δε θα είναι το κλικ που της κάνει κλικ. Αν είναι τυχερη θα βρει κάποιον με κάποιο κλικ που θα της κλικ και αν έξυπνη θα καταλάβει ότι αυτο το κλικ αυτή τη φορά της έκανε κλικ…

Καταλάβατε?

:lol2:

[COLOR=“Purple”]Κατάλαβα!
(Αλλά μη μου πεις… δεν μετράει γιατί είμαι κορίτσι :oops: :stuck_out_tongue: )

Λέω τώρα να πάω να ποστάρω στα επαγγέλματα που θα ταίριαζαν στους συμφορουμίτες μας…
"O karvou αφού θα είναι ο πρώτος άντρας που θα καταλάβει τις πολύ περίεργες (κατά τη γνώμη άλλου συμφορουμίτη) γυναίκες θα γράψει ένα βιβλίο στο οποίο θα δίνει απαντήσεις σε σχεδόν όλα τα ερωτήματα που βασανίζουν (πάντα σχετικά με τις κοπέλες-γυναίκες) τον ανδρικό πληθυσμό του πλανήτη και το βιβλίο του θα πουλήσει εκατομμύρια αντίτυπα, ξεπερνώντας σε πωλήσεις και το Harry Potter 8O ".

:p[/COLOR]

Αμαν είναι και διαβάσετε το “Κλικ” τότε μπορεί και να σας έρθει το κλικ…Φιλικά κλικ!!!

Κλικ κάνουν τα συρραπτικά, οι διακόπτες φωτός, το πάτημα των τηλεκοντρόλ της εποχής των πρώτων τηλεοράσεων, κάτι θήκες cd όταν σπάνε, ορισμένα μικροσκοπικά σπαστικά τσαντάκια, ο ήχος της χειροπέδας (όχι των μπάτσων όμως), οι νυχοκόπτες (τόσο για τα ποδάρια, όσο και για τα χέρια), τα καπάκια απο κάτι βάζα μαρμελάδας (αν και αυτό μερικές φορές ακούγεται ως κλακ), ο θερμοσίφωνας, και τόσοι άλλοι ήχοι της καθημερινότητας μας, οι οποίοι παράγονται κυρίως απο αντικείμενα και διάφορες χρηστικές συσκευές.

Ωρε γυναικες αφηστε τα μισολογα και πειτε ποιο ειν’ το κλικ να ξερουμε οι ερμοι!

Βασικα εχει δικιο.:-s
Αλλα ειναι πιο απλο απ’οτι το παρουσιαζες.
Αν ηταν καθε φορα να γινεται “κλικ” με την ιδια σκηνη, τα ιδια λογια, την ιδια κατασταση πιστευω δεν θα υπηρχε ενδιαφερον να γνωρισεις εναν διαφορετικο ανθρωπο απο αυτον που ειχες πριν!Οποτε ειναι πολυ λογικο να σου κανει κλικ κατι διαφορετικο.:roll: :wink:

Βασικά έχω πάντα δίκιο, αλλά αυτό δεν κάνει κλικ σε καμία… Όλες θέλουν να έχουν μόνο αυτές δίκιο:p :lol:

αυτό γίνεται με όλους μας και αυτές θέλουν ναχουν δίκιο κ ναναι και πάντα από πάνω και να κλικάρουμε προς αυτές μόνο όταν θέλουν!!:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Πληροφορικά να πω ότι το ανάλογο χαβαλεδιάρικο για τα κορίτσια το τραγουδάει η Gwen Stefani στο Wind It Up

Είναι τελικά μεγάλο κλικ το να κάνεις μια κοπέλα να γελάσει?

Εννοειται καρβου…Ειναι το 50% της επιτυχιας…Το αλλο 50 ειναι να της κανεις κ λιγο κλικ:p

Αν γελασει καποια με τα χαλια καποιου αλλου ειναι το 50% επιτυχιας?:-k

You miss the point…

Ω ναι!!! Γιατί τότε ενεργοποιείται η διαδικασία “έχει τα χάλια του, αλλά ας μην είμαι τόσο σκληρή, είναι γλυκούλης κατά βάθος”, οπότε οι πιθανότητες επιτυχίας είναι περίπου οι ίδιες…:wink:

αν είναι το 50% τότε δεν είναι το κλικ που ψάχνουμε. Αυτό είναι κλ ή ικ. Κλικ πάντως δεν είναι…

Αν την κάνεις να γελάσει και 2η φορά? :stuck_out_tongue:

Αρα εχει ελπιδες μαζι σου? :smiley: :stuck_out_tongue: