Αχ μωρε, χιλια συγγνωμη



Οπα οπα!Ομαδικο πεσιμο! (δυο λεπτα παιδια θα απαντησω σε ολους!:stuck_out_tongue: )

Ναι, αυτο συμβαινει αλλα πιστεψε με ενα μεγαλο ποσοστο γυναικων προτιμαει να λεει αληθεια.
Οταν μου την πεφτει καποιος ΑΠΛΑ δεν δινω κινητο και ΑΠΛΑ με μια λεξη ξεκοβει και η λεξη ειναι :
Δεν ενδιαφερομαι!

Καλα, ασε αυτο το θεμα.Αν εμεις μια φορα εχουμε ψυχολογικα και δεν τα ξεπερναμε, εσεις εχετε 10 αν πεσετε σε κανενα “καλο” κοριτσι :wink:

Montecristo περιμενω!:smiley:

Απ’οτι φαινεται απ’τις εικονες του Τολκι αυτη η γυναικα δεν ειναι κι ιδιαιτερα ομορφη.

Σοουλθορν τι πετιεσαι αναμεσα στα ποστς μας? Ε?

Αυτή που με εξαγρίωσε περισσότερο ήταν το “είσαι χλιμίντζουρας” όχι ακριβώς έτσι όμως, αλλά κάπως διαφορετικά.
Ήμουν 17 χρονών και ήθελα να κάνω κάτι με μία κοπέλα 3 χρόνια μεγαλύτερη μου, έβαλα έναν κοινό γνωστό να της μιλήσει και είπε ότι “αν ήμουν μεγαλύτερος ίσως να κάναμε κάτι, αλλά είμαι μικρός”. Τις επόμενες τρείς μέρες σχεδόν κάθε βράδυ ήμουν μεθυσμένος… Μοναδική φορά που έπαθα κάτι τέτοιο (εννοώ να πιώ για χυλόπιτα…).

Για να κρατησω ισορροπιες!:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

:roll:

8O 8O

:lol: :lol: :lol:
Ω ναι, αυτο ηταν το meaning through the lines!:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Εσείς δηλαδή όταν σας φλερτάρει/την πέφτει μια κοπέλα που δε σας αρέσει, της λέτε “δε σε θέλω ω ρε, βάλε μια χαρτοσακούλα και ξαναέλα αφού μεθύσω”; Δεν προσπαθείτε με πλάγιο τρόπο να της πείτε το “όχι”; Ε κάτι τέτοιο είναι και όλα αυτά στο poll, πέρα από τον χλιμίντζουρα :smiley:

Βασικά συμφωνώ με τον Hokam. Μην κάνεις ο,τι δε θες να σου κάνουν.

Σχετικά με το ‘‘ποστ οφ δε σεντσουρι’’ έχω να κάνω ένα σχόλιο.
Όλα αυτά που γράφεις ειναι πολυσύνθετοι τρόποι για να σου πει μια γυναίκα ‘‘Δε μου κάνεις’’.
Εντάξει καλή ειλικρίνεια αλλά σε αυτά τα θέματα, καλύτερη ειναι η ευγένεια.
Ένας ηθοποιός είχε πει κάποτε οτι οι γυναικες παντοτε διαλεγαν τους άντρες. Και οταν λεει ‘διάλεγαν’ δεν εννοεί απαραιτητα οτι εκαναν την πρωτη κινηση, αλλα οτι έδειχναν με τον τροπο τους ότι ενδιαφέρονται να σε γνωρίσουν καλύτερα (π.χ. αυξημενη οπτική επαφη). Με βάση αυτό λοιπόν βγάλε τα συμπεράσματά σου…

Ξέρεις πως μ’αρέσουν πολύ αυτά τα πρωινά σου τόπικ (που σου έρχονται κάπου ανάμεσα στο διάβασμα και τον ύπνο).:slight_smile:

Καμία από τις λέξεις μου όμως δε θα είναι …χμ…αυτή που θες για κάθε τρεις.
Είναι άδικο… :frowning:
Και οι κοπέλες τρώνε χυλόπιτες στις μέρες μας, όταν κάνουν την πρώτη κίνηση να πλησιάσουν κάποιον που είναι απόμακρος, στην πλειοψηφία έναν από τους πολλούς εκεί έξω που φοβούνται τη χυλόπιτα!

Λες ότι αυτό που πρέπει να σου πει η κοπέλα είναι “δε μου αρέσεις για αυτό το λόγο”…
έχει περάσει ποτέ από το μυαλό σου η σκέψη πως …
αφού ξέρει πως η χυλόπιτα θα σε κάνει να νιώσεις άσχημα… δε θέλει να σου πει τον λόγο για να μην νιώσεις χειρότερα???
Δηλαδή τι … επειδή σου έριξε χυλόπιτα πρέπει και να σε ισοπεδώσει…?
Μόνο μια αναίσθητη ή κάποια που δε σε νοιάζεται καθόλου θα σου πει εύκολα το λόγο… ή “δε μου αρέσεις καθόλου!” κατάμουτρα!

Δεν θέλω να αναφέρω παραδείγματα…
Το να ξέρεις πως αρέσεις είναι πολύ κολακευτικό αλλά γιατί αν δε σου αρέσει αυτός που του αρέσεις…να σου δημιουργεί αυτός τύψεις και να να σε κάνει να αισθάνεσαι σαν κακούργα μόνο και μόνο επειδή δεν νιώθεις το ίδιο??

Πιστευω οτι αλλιως θα δωσεις μια χυλοπιτα σε εναν παντελως αγνωστο και αλλιως σε εναν φιλο ή γνωστο που ομως εχετε περασει στιγμες μαζι και θες να εισαι μαζι του πιο γλυκος.Εγω ειμαι ξεκαθαρη του στυλ “Δεν ενδιαφερομαι!” σε ατομα τα οποια βλεπω πρωτη φορα στη ζωη μου και δεν μ’ενδιαφερει πως θα το παρει αφου δεν ξερω τι ανθρωπος ειναι.Αν ομως γινει αυτο με εναν φιλο, σαφεστατα εισαι πιο γλυκια μαζι του, λες την αληθεια δηλαδη με χαρη…

Δεν έχει σημασία τι θα σου πει στη χυλόπιτα, αλλά πόσες έχεις φάει στο παρελθόν. Από έναν αριθμό και μετά οποιαδήποτε απάντηση έχει τον ίδιο αντίκτυπο περίπου πάνω σου.

Κατα τα άλλα με έχει στείλει γκόμενα μετά από 7-10 μέρες επειδή δεν έκανα καλή εντύπωση στις φίλες της. Δεν ήταν η βασική της δικαιολογία, αλλά ήταν η μόνη μη κλισαρισμένη.

:bow2: :bow2: :bow2: στον Led για αυτο το thread.

το “σε βλεπω σαν φιλο” ειναι το κλασικο αλλα εμενα μου τυχαινει συχνα το “Μολις χωρισα και ηταν μια τραυματικη σχεση, πρεπει να επουλωσω τις πληγες μου” #-o #-o

"θες να γίνω το betadine σου?:naughty: :naughty: "

ειμαι η μονη που ψηφισα το “ειμαι αλλου τωρα” -το οποιο συνδιαζεται με το “θελω να μεινω μονη”- :lol: :lol: :lol:
χαιρομαι :lol: :lol: :stuck_out_tongue:

Καλά ντάξει μέγιστη μλκία…

Άμα γουστάρεις κοπέλα μου κάνε, τι ηλικίες κ μλκίες…

Ωστόσο το πιο κουλό που έχω κάνει είναι πριν 3 χρόνια στη Μυτηλίνη που ήμουν 18 χρονών και την είχα πέσει σε 31χρονη!!!8O :stuck_out_tongue:

Πάντως έχω ελαφρυνικό, η τύπισσα έμοιαζε το πολύ 23-24:-k :roll:

Eγω στα 19 μου την ειχα πεσει σε μια 44 χρονων που ηταν σαν τον Alice Cooper.Παιζει να ειναι και η πιο ασχημη γυναικα ever

Μεθυσμένος?

Oχι για την εμπειρια :smiley:

Γιατί ως γνωστόν αν δε μπαζώσεις δε χτίζεις. :wink: